7 مورد از عجیب ترین چیزهایی که می توانید با Crypto خریداری کنید

ارزهای رمزپایه دروازه ورود به یک اکوسیستم غیرمتمرکز جهانی است که در آن کاربران دارای استقلال مالی کامل برای معامله با هرکسی هستند که برای هر مکانی که می خواهند معامله می کنند..

با توجه به این نکته ، جای تعجب نیست که آنچه مردم برای خرید و فروش تحت بی نام بودن کلیدهای عمومی انتخاب می کنند ، بسیار عجیب است.

در اینجا چند گزینه خرید جالب وجود دارد که ما حفاری کردیم:

1) رقص های لپ:

اتاق افسانه ها خرید بیت کوین

تصویر از طریق اتاق افسانه ها

در صورت یافتن اسکناس های 1 دلاری تحقیرآمیز ، در اتاق افسانه ها در وگاس ، همیشه می توانید رقصندگان خود را در بیت کوین نوک بزنید.

برای کسانی که در مورد آن چیزی نشنیده اند ، اتاق افسانه ها از سرگرمی های عجیب و غریب ملبس به لباسهای لوکس و طراح برخوردار است. آنها اکنون می توانند نکاتی را از طرف مشتریان به شکل ارز دیجیتال با کد QR که از طریق خال کوبی های موقتی قرار داده شده است ، بپذیرند. آنها در ادامه گفتند:

“دستگاه های خودپرداز بیت کوین با نام بزرگسالان سرگرم کننده Legends Room نیز در کل مرکز 15000 فوت مربعی واقع شده است که در کمتر از یک مایل از نوار مشهور لاس وگاس واقع شده است ، جایی که مهمانان می توانند با خیال راحت وضعیت فقط اعضای خود را در اتاق افسانه ها در Bittrex خریداری کنند. تبادل.”

رقص های دامان ، اتاق های تاریک و خال کوبی های کد دار QR که به راحتی در مناطق حساس قرار می گیرند .. به نظر می رسد راهی عالی برای از دست دادن کل بیت کوین در یک جلسه است.

فکر می کنم فقط با انداختن پول نقد کنار خواهم ماند.

2) هیتمن

Hitmen on Dark Web

در گذشته به “روزهای خوب” Dark Dark ، در گذشته یک بازار آنلاین ناشناس وجود داشت که Silk Road نام داشت. بیت کوین در جاده ابریشم برای خرید تقریباً هر کالا یا خدماتی که حتی به خاطر آوردن آن در فرودگاه دستگیر می شوید ، مورد استفاده قرار گرفت.


همچنین برای استخدام Hitmen مورد استفاده قرار گرفت. زیرا هر زمان که مجبور شدید شخصی را ناپدید کنید ، مطمئن شوید که با استفاده از ارز قابل ردیابی روی یک دفتر باز و تغییرناپذیر هزینه آن را پرداخت کرده اید.

خوشبختانه ، مقامات با برخورد گسترده با بازارهای وب عمیقی که Hitmen را برای استخدام در اختیار دارند ، برخورد می کنند ، احتمالاً منجر به دستگیری افرادی که در عمل معامله شده اند ، و شبهای بی خوابی برای دیگر افرادی که “10،000 BTC برای خلاص شدن از مشکل همسایه من” هنوز ثابت شده است زنجیره بلوک.

3) لیفت باسن و لیپوساکشن

bodySCULPT NYC بیت کوین را می پذیرد

تصویر از طریق Fotolia

بله ، یک تجارت جراحی پلاستیک به نام BodySculpt است اکنون بیت کوین را می پذیرد.

از آنجا که هیچ چیز نمی گوید مدل اینستاگرام بیش از برخی از پسرها یا دختران که تمام روز را صرف استخراج بیت کوین کرده اند و اکنون ترجیح می دهند از آن برای بزرگتر کردن لب به لب استفاده کنند.

این یا یک تلاش غم انگیز برای استفاده از یک روند است ، یا وضعیت بدتر بازاریابی هدف از آن زمان است همه چیز در این لیست است

فقط مطمئن شوید که اگر آنها فقط Monero را قبول می کنند فرار می کنید.

4) تشییع جنازه ها

یک بیت کوین تشییع جنازه بخرید

تصویر از طریق Fotolia

به نظر می رسد تلاش ناموفق دیگری برای جذب هزاره ها باشد, هلال جزر و مد پذیرش بیت کوین است.

آیا دلیلی وجود دارد که کسی فقط این هزینه را با پول فیات پرداخت نکند?

تنها کسی که می توانم به آن فکر کنم این است که اگر برای جمع آوری پول بیمه سعی در جعل مرگ خود داشته باشم و نخواهم که مردم بفهمند که من هزینه تشییع جنازه خودم را پرداخت کرده ام (ممکن است هلال احمر چیزی باشد ..)

5) مشکی ماموت

فقط با 23.24 BTC (175000 ~ دلار) می توانید به طور قانونی عاج عاج را از یک خریداری کنید ماموت پشمی منقرض شده

(ترجمه: من در تلاش هستم كه عاج های عاجی را از یك فیل بالغ سالم كه هفته گذشته غیرقانونی شكار كرده ام بفروشم و قبل از حمله مقامات به خانه من به یك زمین فروش ساده احتیاج دارم..

6) یک سویشرت Doge

DogeShirt با بیت کوین

این سویشرت 59 دلار قیمت دارد.

به بیان بهتر ، این 0.0078 BTC یا 16،480 سکه Doge است (اگر چند ماه صبر کنید می توانید به دوستان خود بگویید که یک ژاکت برای 1 میلیون سکه Doge خریداری کرده اید).

7) مشاوره حسابداری

PWC, شرکت حسابداری هیچ کس واقعاً به آن اهمیت نمی داد تا اینکه اسکارهای سال گذشته را با دادن پاکت اشتباه برای بهترین فیلم به وارن بیتی ، اکنون در حال پذیرش بیت کوین برای خدمات مشاوره است.

اگر تصمیم بگیرند در اواخر امسال ICO راه اندازی کنند ، خواهیم دانست که برند آنها چقدر ضربه خورده است.

علاوه بر این ، پرسیدن از یک شرکت حسابداری برای جلوگیری از پرداخت مالیات در کجا باید رمزنگاری خود را ذخیره کنم ، مانند این است که از یک فروشگاه Blockbuster بخواهید چگونه حساب Netflix خود را تنظیم کنید.

نتیجه

این 7 مورد در واقع فقط باعث خراش سطح می شوند ، اما نمونه جالب توجهی از تحول عجیب بازار رمزنگاری است و اینکه چقدر با استفاده از بیت کوین برای خرید مواد مخدر و ضرب و شتم فاصله گرفته ایم ، تا خریدن لباس های ورزشی ، مراسم تشییع جنازه و حسابداری مشاوره.

همانطور که سرگرم کننده است دیدن پریدن مشاغل آجر و خمپاره روی قطار اعتیاد به مواد مخدره ، این همچنین یک نشانه عالی است که فرهنگ جریان اصلی به آرامی از فناوری Blockchain و سود یک ارز غیرمتمرکز در زندگی روزمره استقبال می کند.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map