بهترین سکه های استیک: 7 رمزنگاری برتر برای بدست آوردن بازدهی سهام

اکثر مردم سعی می کنند از طریق رمزنگاری پول در بیاورند و مقداری سکه 100 برابر جمع می کنند. با این حال ، یک روش بسیار پایدارتر برای کسب سود وجود دارد: Staking.

Proof-of-Stack به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای Proof-of-Work دیده می شود. و هم اکنون تعدادی از پروژه ها وجود دارند که از این الگوریتم اجماع استفاده می کنند و به کاربران خود این فرصت را می دهند که مقداری کسب کنند بازگشت سهام پر آبدار.

بهترین سکه های در معرض خطر کجا هستند?

در این پست ، نگاهی خواهیم انداخت به 7 سکه برتر من همچنین به شما یک مرور کلی درمورد اثبات سهام و همچنین راهنمایی کردن شما در مورد برخی نکات مهم ارائه می دهم باید بدانید هنگام چسبیدن.

اثبات سهام در محل کار

هنگامی که بیت کوین در سال 2009 ایجاد شد ، الگوریتم اجماع انتخاب شده برای امنیت شبکه الگوریتم اثبات کار بود.

فقط دو سال بعد در سال 2011 الگوریتم توافق Proof of Stake در مورد انجمن Bitcointalk به عنوان راهی برای جلوگیری از مشکلات مرتبط با الگوریتم اثبات کار ، از همه مهمتر استفاده زیاد از منابع مورد نیاز برای انجام استخراج و رسیدن به اتفاق نظر است. Proof of Stake راهی متفاوت برای رسیدن به اتفاق نظر داشت.

بر خلاف الگوریتم اثبات کار ، که از منابع محاسباتی برای حل مشکلات رمزنگاری برای ایمن سازی شبکه و تأیید بلوک ها استفاده می کند ، الگوریتم Proof of Stake از فرایند انتخابی استفاده می کند که گره ای را انتخاب می کند که اعتبار هر بلوک را تأیید کند..

PoW در مقابل PoS

اثبات کار در مقابل اثبات سهام. تصویر از طریق BlockGeeks

در این روند انتخابات می توان از تعدادی فاکتور استفاده کرد از جمله تصادفی سازی ، تعداد سکه هایی که در کیف پول ذخیره شده نگهداری می شود ، سن ذخیره سکه ها یا سایر عوامل.


Proof of Work و Proof of Stake در نحوه ایجاد ارزهای رمزپایه آنها و پاداش افراد متفاوت است. در مورد بلاکچین های Proof of Work ، استخراج کنندگان به عنوان بخشی از روند استخراج با ارز رمزپایه تازه ایجاد شده پاداش می گیرند. در مورد بلاکچین های Proof of Stake ، سهامداران معمولاً با استفاده از هزینه های معامله پاداش می گیرند.

یک تفاوت دیگر که بلافاصله با سیستم های Proof of Stake مورد توجه قرار می گیرد این است که بلوک های آنها “جعلی” هستند تا اینکه مانند سیستم های Proof of Work “استخراج” شوند. بسیاری از سیستم های Proof of Stake با عنوان Proof of Work شروع به کار می کنند و بعداً سوئیچ می شوند ، در حالی که دیگران با فروش یک سکه از قبل استخراج شده شروع به کار می کنند.

چگونه Staking کار می کند

آن دسته از کاربرانی که علاقه مند به شرکت در فرآیند جعل بلاک چین Proof of Stake هستند می توانند این کار را با قفل کردن تعدادی سکه به عنوان سهام خود انجام دهند. از اندازه سهام برای تعیین اینکه آیا یک گره جداگانه برای اعتبار سنجی و جعل بلوک بعدی انتخاب می شود ، استفاده می شود. کسانی که سهام بیشتری دارند ، شانس بیشتری برای تبدیل شدن به نفر بعدی برای تأیید یک بلوک و دریافت پاداش دارند.

هر زمان گره ای برای جعل بلاک انتخاب شود ، با بررسی هر معامله در بلاک برای تعیین صحت همه آنها آغاز می شود. اگر گره باشند بلوک را جعل می کنند و آن را به زنجیره بلوک اضافه می کنند. در عوض گره کارمزد معاملات مرتبط با آن بلوک را به عنوان پاداش دریافت می کند.

اثبات سهام چگونه کار می کند

اثبات سهام چگونه کار می کند. تصویر از طریق دفتر کل

چندین تغییر منحصر به فرد در الگوریتم اثبات پایه Stake به این فرایند اضافه شده است تا از ثروتمندترین گره ها به طور مداوم در روند انتخاب جلوگیری شود. دو مورد از این روش ها ، انتخاب سن سکه و انتخاب بلوک تصادفی است.

انتخاب سن سکه

این روش انتخاب گره های اعتبارسنجی را بر اساس مدت زمانی که سکه های نگهداری شده در آنجا چیده شده اند انتخاب می کند. تعداد سکه های در حال ضرب در مدت زمان نگهداری آن سکه ها برای تعیین سن سکه ضرب می شود.

پس از جعل یک بلوک ، سن سکه به صفر می رسد که تأثیر آن را مشخص می کند که باید یک دوره زمانی سپری شود تا دوباره این سکه ها برای جعل یک بلاک استفاده شود. این روش از کنترل بلاکچین توسط گره های دارای سهام بزرگ جلوگیری می کند.

انتخاب بلوک تصادفی

در این روش انتخاب در واقع تصادفی نیست همانطور که ممکن است براساس نام فکر کنید. گره اعتبارسنجی با جستجوی گره هایی انتخاب می شود که ترکیبی از بزرگترین سهام و کمترین مقدار هش را داشته باشند. از آنجا که بلاک چین منابع هر آدرس را ایجاد می کند و بنابراین اندازه سهام را در اختیار شما قرار می دهد ، معمولاً می توان بر اساس اطلاعات موجود جعل بعدی را پیش بینی کرد.

ارزهای رمزپایه زیادی با استفاده از روش Proof of Stake وجود دارد و هرکدام ترکیبی از روشها و قوانین خاص خود را دارند که برای اعتبارسنجی و جعل بلوک های جدید استفاده می شود. هر ترکیبی به عنوان آنچه توسعه دهندگان برای بلاکچین و کاربران آن بهترین احساس می کنند ، انتخاب شد.

چرا از Staking استفاده کنیم?

مشارکت در سیستم Proof of Stake یک مشوق مالی برای عملکرد گره ها است و برای اطمینان از اینکه گره ها معاملات جعلی را تأیید نمی کنند.

این کار به این دلیل انجام می شود که هر زمان شبکه یک معامله متقلبانه را تشخیص می دهد ، گره ای که جعل معامله کرده است بخشی از سهام خود را از دست می دهد و در آینده از جعل بلوک ها جلوگیری می شود. این بدان معنی است که تا زمانی که سهام بالاتر از پاداش جعل باقی بماند ، گره اعتبارسنج با از دست دادن معاملات جعلی ، ضرر بیشتری از دست می دهد.

این همچنین یک سیستم ایمن است زیرا برای کنترل شبکه و تأیید آزادانه معاملات کلاهبرداری ، یک گره باید دارای سهم معادل 51٪ یا بیشتر از کل سکه های ذخیره شده باشد. تقریباً در هر موردی با توجه به ارزش زیاد اکثر زنجیره های بلوکی غیر عملی است ، اگر غیرممکن نباشد. تصور کنید سعی دارید 51 درصد از عرضه ارزهای رمزپایه را با سرمایه بازار 1 میلیارد دلار کنترل کنید..

همانطور که در این مرحله مشاهده می کنید ، مزایای اصلی استفاده از الگوریتم Proof of Stake انرژی یا بهره وری منابع و امنیت بلاکچین است..

اثبات سهام غیرمتمرکز

مانع کم برای ورود و بازگشت خطی با PoS. تصویر از طریق متوسط

در جاهایی که سیستم های Proof of Work به دلیل هزینه هایی که برای اجرای یک دکل استخراج انجام می شود ، به طور فزاینده ای متمرکز می شوند ، سیستم های Proof of Stake به طور فزاینده ای غیرمتمرکز می شوند زیرا اجرای گره های خود برای کاربران هم ارزان است و هم آسان.

این تعداد بیشتری از کاربران را ترغیب می کند تا گره های خود را تنظیم کنند. علاوه بر این ، پاداش جعل اندک و کاهش نیاز به انتشار مقادیر زیادی سکه به عنوان پاداش ، اغلب به ثبات قیمت هر ارز رمزنگاری شده ویژه اثبات سهام کمک می کند.

درآمد منفعل از طریق ارز رمزنگاری شده

بسیاری از کاربران در حال انتقال سرمایه به سمت ارزهای رمزپایه شده به عنوان راهی برای درآمدزایی منفعل هستند. جوایز حاصل از ذخیره سکه ها را می توان مشابه سود پرداختی برای اوراق قرضه یا CD یا مانند سود پرداختی برای سهام دانست..

در صورت چسباندن سکه ها در کیف پول قفل شده و به مرور زمان سکه های بیشتری به عنوان جایزه به آن کیف پول اضافه می شود. هرچه سکه بیشتری نگه داشته شود ، پاداش سود نیز بیشتر خواهد بود. این دقیقاً مانند دریافت سود اوراق قرضه یا پرداخت سود سهام است.

تعدادی سکه مختلف وجود دارد که می تواند برای ذخیره سازی استفاده شود. به عنوان مثال ، وب سایت StakingRewards.com دارای 90 دارایی دیجیتال مختلف با عملکرد است که در لیست قرار گرفته است. برخی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده سکه های اثبات سهام هستند. این دهمین ارز رمزنگاری شده بزرگترین کلاه بازار – Tezos است.

رابط کاربری StakingRewards.com

رابط کاربری جوایز Staking. تصویر از طریق پاداش گرفتن

همچنین شامل سکه های شناخته شده ای مانند Stellar Lumens و Dash است. و در آینده نزدیک انتظار می رود هر دو Cardano و Ethereum به سیستم های Proof of Stake روی بیاورند ، که علاقه به سهام را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

در چندین مورد حتی می توانید سکه های خود را در یک کیف پول مبادله ای نگه دارید و به هم ردیف کردن ادامه دهید. Tezos به کاربران این امکان را می دهد تا XTZ را در کیف پول Binance یا Coinbase نگه دارند و همچنان آن سکه ها را سهام بگذارند. نکته منفی این است که صرافی درصدی از پاداشهای حاصل از سهام را حفظ می کند.

به طور واضح شرط بندی می تواند یکی از راه های افزایش دارایی ارزهای رمزپایه با کمترین تلاش و هزینه باشد. خطر این است که برخی از پروژه ها کارهایی را انجام داده اند که بازده پیش بینی شده از سهام را باد می کند ، به این معنی که سهام گذاری برخی از سکه ها به اندازه تصور شما پروژه سودآور نیست. برای اطمینان از م effectiveثر بودن و پایداری آن ، کاربران باید نگاهی دقیق به مدل های اقتصادی که با یک سکه ضرب شده استفاده می شود ، داشته باشند.

7 سکه برتر

این پس زمینه کافی است – زمان حرکت به لیست های انتخابی من برای 7 سکه برتر.

برای معیارهای من ، من سکه هایی را انتخاب کرده ام که نه تنها بازدهی مناسبی دارند بلکه سکه های قابل توجهی برای افزایش قیمت دارند. سکه ای که نیمی از ارزش خود را در طی یک سال از دست می دهد ، فایده ای ندارد!

امیدوارم که این امر به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که دارایی های رمزنگاری خود را بهتر نگه دارید و پاداش های زیادی کسب کنید.

1. Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) یکی از جدیدترین پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزپایه است که در 30 ژوئن 2018 منتشر شده است. این برنامه توسط Authur Breitman ، تحلیلگر سابق مورگان استنلی ساخته شده است. چند منظوره است و هم از قراردادهای هوشمند کامل Turing و هم از dApp پشتیبانی می کند. پروتکلی که Tezos را اجرا می کند برای اصلاح خود ساخته شده است و به نظر می رسد که سیستم عامل از یک مدل حاکم بر زنجیره ای برای مدیریت تغییرات شبکه استفاده می کند.

برخلاف بسیاری از پروژه های بلاکچین ، Tezos بر اساس کد هیچ بلاکچین دیگری ساخته نشده است. این با استفاده از زبان برنامه نویسی OCaml ایجاد شده و منحصر به فرد است ، همچنین یک توافق اثبات منحصر به فرد اثبات سهام را به نام Liquid Proof of Stake (LPoS) پیاده سازی می کند.

زنجیره بلوک Tezos توسط ارز رمزپایه XTZ تأمین می شود که از طریق فرآیندی موسوم به ‘پخت’ ایجاد می شود. این به سادگی یک نام متفاوت برای staking است و نانوایان با قرار دادن XTZ خود برای کمک به اعتبار بخشیدن به بلوک های جدید ، پاداش می گیرند. نانوایانی که اجازه می دهند معاملات کلاهبرداری اعتبارسنجی شوند ، XTZ خود را که از دست داده اند از دست می دهند.

رابط کاربری StakingRewards.com

تزوس & Ethereum در مقایسه تصویر از طریق متوسط

برای “پخت” Tezos لازم است “رول کامل” XTZ ، که 8000 XTZ است ، داشته باشید. کاربران همچنین باید گره کامل خود را اجرا کنند. از آنجا که این برای بسیاری از کاربران عملی نیست ، تعداد زیادی از نانوایان شخص ثالث رشد کرده اند ، به کاربران اجازه می دهد XTZ خود را تفویض کنند و جوایز دریافت کنند. در عوض ، نانوا شخص ثالث از 0٪ تا 25٪ از پاداش های سهام را می گیرد. بسته به اینکه از کدام نانوا استفاده می شود بازده سالانه از 5٪ تا 6٪ است.

به دنبال کیف پول هستید? &# 128176 ؛: برای اینکه به طور مستقل در Tezos شرکت کنید ، باید از کیف پول Galleon Wallet استفاده کنید. با این حال ، تفویض اختیار را می توان در تعدادی کیف پول انجام داد. ما لیستی از بهترین کیف پول های Tezos XTZ را برای شما آماده کرده ایم.

Tezos به دلیل بازده خوب سالانه ، سهولت تفویض برای به دست آوردن پاداش حتی با سهام ناچیز و اینکه Tezos از نظر سرمایه کل بازار به مکان 10 تبدیل شده است ، به سرعت به یکی از ارزهای رمزپایه مورد علاقه تبدیل شده است..

2. Synthetix (SNX)

Synthetix (SNX) یک پروژه مبتنی بر Ethereum است که برای ایجاد دارایی های مصنوعی مرتبط با ارزش برخی دارایی های دیگر ساخته شده است. این دارایی های مصنوعی می توانند بر اساس کالاهای فیزیکی ، ارزهای فیات ، سهام ، اوراق قرضه ، سایر ارزهای رمزپایه یا اساساً هر چیز با ارزش باشد. هر دارایی مصنوعی ایجاد شده یک سازه ERC-20 است و توسط Synthetix Network Token (SNX) پشتیبانی می شود.

این پروژه همچنین بورس Synthetix را اجرا می کند ، جایی که تمام دارایی های مصنوعی یا “Synths” می توانند به راحتی به صورت نظیر به نظیر و با نقدینگی بی نهایت معامله شوند ، بنابراین معامله گران هیچ نگرانی در مورد لغزش یا کتاب سفارش ندارند.

نگارش جدید Synths یک روند مستقیم است و با قفل کردن نشانه های SNX در یک قرارداد هوشمند به عنوان وثیقه انجام می شود. نسبت وثیقه 750 درصدی تنظیم شده است تا امکان ایجاد نوسان در ارزش SNX و Synths را فراهم کند. هر زمان که نسبت وثیقه به زیر 750٪ برسد ، کاربر قادر به دریافت هزینه های تولید شده توسط معاملات Synth نیست ، بنابراین باعث می شود کاربران حداقل 750٪ نسبت وثیقه را حفظ کنند.

Mintr Synthetix

Mintr dApp برای قفل کردن SNX. تصویر از طریق مصنوعی

جوایز جالب توجه در مارس 2019 به شبکه Synthetix اضافه شد تا راهی برای تأمین نیاز مردم به سیستم باشد. یعنی دارندگان SNX می توانند Synth های جدید را ضرب کنند و سپس به صورت هفتگی پاداش سهام پرداخت می کنند.

این پاداش ها از هزینه تراکنش ناشی می شود و باید توسط کاربران از طریق Mintr dApp که برای ضرب Synths نیز استفاده می شود ، مطالبه شود. دریافت پاداش تا دو هفته معوقه قابل مطالبه است ، اما اگر تا آن زمان ادعا نشده باشد ، پاداش به مجموعه پاداش برمی گردد. طبق آوریل StakingRewards.com ، از آوریل 2020 بازده سالانه سهام SNX 55.28 درصد است.

با پاداش عظیم سالانه ، بدیهی است که این روش خوبی برای درآمدزایی منفعل است. این پروژه همچنین رشد خوبی داشته است ، زیرا دارایی های مصنوعی روش خوبی برای قرار گرفتن در معرض بازارهای سنتی است.

3. الگوراند (ALGO)

Algorand (ALGO) به عنوان یک بلاکچین غیرمتمرکز و بدون اجازه با هدف ایجاد یک اقتصاد بدون مرز ایجاد شد. هدف آن حل مسئله اصلی بلاکچین مقیاس پذیری با حفظ تمرکز زدایی و امنیت است. Algorand همه این کارها را انجام می دهد و همچنین هزینه های معامله بسیار ناچیزی را به کاربران می دهد که اگر پروژه انتظار ایجاد یک اقتصاد بدون مرز را داشته باشد بسیار مهم است.

الگوراند از یک الگوریتم اجماع منحصر به فرد استفاده می کند که به عنوان Pure Proof of Stake (PPoS) شناخته می شود. این اجازه می دهد تا سیستم بدون اقتدار مرکزی به اجماع برسد ، و می تواند بازیگران مخرب را در سیستم تحمل کند تا زمانی که اکثر سهام مخرب نباشد. برخلاف برخی دیگر از سیستم های اثبات سهام ، PPoS هیچ مکانیزمی برای تفویض اختیار ندارد ، که از مشکل یک کاربر یا مجموعه کوچکی از کاربران که اکثریت قدرت رای گیری را جمع می کنند جلوگیری می کند..

شبکه Algorand امکان ساخت برنامه های غیرمتمرکز را نیز فراهم می کند و با تولید 1000 تراکنش در ثانیه ، گزینه خوبی برای توسعه دهندگان dApp است که به دنبال یک شبکه سریعتر و کم هزینه هستند..

ALGO Staking

بازگشت Algorand Staking به Binance. تصویر از طریق بینانس

هر کسی که دارای یک ALGO یا بیشتر در هر کیف پول غیر حضوری باشد ، می تواند با هر بلوک ایجاد شده ، پاداش سهام کسب کند. بازدهی شرط بندی در ابتدا با نرخ 10٪ سالانه تعیین می شد ، اما طبق آوریل StakingRewards.com پاداش سالانه 5.46٪ یا در Binance Staking حدود 8٪ است..

ما Algorand را برای شرط بندی دوست داریم زیرا کاملاً ساده ساخته شده است. هیچ گره ای لازم نیست اجرا شود و هیچ مورد خاصی نیز وجود ندارد. کاربران فقط باید ALGO خود را در کیف پول غیر حضوری پشتیبانی کنند و پرداخت ها تقریباً هر 20 دقیقه انجام می شود.

4. شبکه بافندگی (LOOM)

شبکه Loom به عنوان یک بستر زنجیره ای به عنوان یک سرویس به عنوان یک سرویس (PaaS) ایجاد شده است که اجازه می دهد تا dApps مبتنی بر Solidid روی زنجیرهای جانبی کار کنند. دلیل ایجاد این سیستم این است که هر برنامه باید بتواند از یک مدل اجماع مناسب بر اساس نیازهای فردی و تهدیدهای احتمالی استفاده کند. شبکه Loom با استفاده از Delegated Proof of Stake مقیاس گذاری dApp ها را همزمان با نگه داشتن آنها در بلاکچین Ethereum برای امنیت آن امکان پذیر می کند..

در حالی که شبکه Loom در اوایل سال 2018 راه اندازی شد ، فقط در فوریه 2019 بود که استیکینگ به شبکه آمد. Staking به عنوان راهی برای ایجاد انگیزه در استفاده از امنیت Loom Basechain به کاربران اضافه شد. Basechain یک زنجیره جانبی با عملکرد بالا است که به عنوان پلی بین تعدادی از زنجیره های مختلف از جمله Ethereum ، Bitcoin ، Tron ، Binance Chain ، EOS و Cosmos عمل می کند..

توکن استفاده شده در شبکه Loom LOOM است ، توکن اثبات Stake برای ایمن سازی شبکه اصلی Loom Network. این توکن توسط توسعه دهندگان برای پرداخت هزینه میزبانی dApp استفاده می شود و همچنین می تواند توسط کاربران برای دریافت جوایز ضمیمه شود.

Loom Basechain Wallet

ادعای بازگشت سهام در BaseChain. تصویر از طریق بافندگی

Staking LOOM آسانترین توکنهای ذخیره شده ای که تاکنون بررسی کرده ایم نیست. اول از همه ، LOOM باید در یک کیف پول پشتیبانی شود. از آوریل 2020 فقط Metamask ، Ledger و Trezor پشتیبانی می شوند. علاوه بر سپرده گذاری کاربران LOOM ، باید مقدار کمی ETH را نیز برای تأمین هزینه های گاز در شبکه Ethereum واریز کنند.

پس از انجام این کار ، کاربران باید به آدرس مراجعه کنند LOOM کیف پول Basechain و آن را به کیف پول نگهدارنده نشانه های LOOM آنها متصل کنید. سپس نشانه های LOOM می توانند به کیف پول Basechain منتقل شوند. پس از اتمام آن کاربر باید نشانه های LOOM خود را به یک اعتبار سنج واگذار کند. اعتبارسنج ها بخشی از پاداش های سهام را (در بعضی موارد تا 25٪) نگه می دارند. جوایز در کیف پول Basechain جمع می شود و کاربران باید هر از گاهی به صورت دستی آن پاداش ها را دریافت کنند.

خبر خوب برای همه این مراحل این است که بازده سالانه سهام LOOM از آوریل 2020 17 درصد است. این کمک می کند تا LOOM staking یک انتخاب برتر باشد. علاوه بر این ، این یک پلت فرم کاملاً تثبیت شده است و در صنعت dApp بازی بسیار پیشرفت کرده است.

5. تصویب (DCR)

Decred در سال 2016 به عنوان یک چنگال بیت کوین با تمرکز بر حاکمیت زنجیره ای و سازوکارهای اجماع راه اندازی شد. این پروژه با سازوکار رای گیری اجماعی اثبات کار (PoW) / اثبات سهام (PoS) ایجاد شده است که به Decred اجازه می دهد با موفقیت رای گیری اجماع فعال شده توسط کاربر را انجام دهد. از دیگر ویژگی های این پروژه می توان به مبادلات اتمی زنجیره ای متقابل ، قراردادهای هوشمند ، کیف پول های کراس پلت فرم و یک پلت فرم پیشنهادی عمومی اشاره کرد.

در میانبر PoW / PoS ترکیبی که توسط معدنچیان Decred استفاده می شود ، هنوز در شبکه کار می کنند ، پردازش و اعتبار سنجی معاملات و ساخت بلوک های جدید را انجام می دهند ، که برای آنها 60٪ پاداش بلوک دریافت می کنند. علاوه بر این ، دارندگان تصمیم می توانند از DCR خود برای بدست آوردن بلیط رأی گیری استفاده کنند که می تواند برای تأیید تولید بلوک ماینرها و رای گیری در مورد هرگونه پیشنهاد شبکه باز استفاده شود..

احتمال رای گیری بلیط اعلام شد

احتمال رای دادن در روز بلیط. تصویر از طریق تصدیق

گرچه Decred مسلماً مشکل حاکمیت زنجیره ای را حل کرده است ، اما هنوز از مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین اصلی خود رنج می برد. همچنین از سایر ارزهای رمزپایه احتمالی پرداخت عقب است ، اگرچه برخی احساس می کنند که حکومت غیرمتمرکز به زنده ماندن آن کمک می کند. از رقبای بزرگتر می توان به بیت کوین ، کاردانو و دش اشاره کرد.

برای به خطر انداختن DCR دو روش وجود دارد – به عنوان یک رأی دهنده انفرادی یا با یک ارائه دهنده خدمات رأی دادن. رأی دهندگان انفرادی باید از رابط خط فرمان Decred استفاده کنند و برای دریافت جوایز مهم باید کیف پول متصل به شبکه Decred را با 100٪ uptime نگهداری کنند.. ارائه دهندگان خدمات رای گیری خدمات شرط بندی را از طریق تفویض DCR ارائه می دهند و 0.4٪ تا 5٪ پاداش شرط بندی خدمات خود را می گیرند. از آوریل 2020 ، بازده سالانه ذخیره سازی توکن های DCR 7.93٪ است.

ما Decred را به عنوان یک پروژه پایدار و بلند مدت با پاداش سهام خوب دوست داریم. این پایگاه کاربری زیادی دارد و حاکمیت زنجیره ای آن یکی از بهترین راه حل های غیرمتمرکز ایجاد شده تاکنون است.

6. کیهان (ATOM)

Cosmos (ATOM) خود را قابل تنظیم ترین ، مقیاس پذیرترین ، قدرتمندترین و قابل همکاری با اکوسیستم بلاک چین های متصل می نامد. این یک شبکه غیر متمرکز از زنجیره های بلوکی مستقل است که توسط Tendermint و دیگر الگوریتم های تحمل خطای بیزانس ساخته شده است..

این تحمل خطای بیزانس است که به بلاکچین اجازه می دهد حتی در محیطی که به طور بالقوه دارای گره های مخرب است ، به توافق برسد. Cosmos در تلاش است تا با اتصال همه انبوه بلاکچین ها به یک شبکه واحد که می تواند رمزها را به طور یکپارچه در سراسر شبکه منتقل کند ، به “اینترنت Blockchains” تبدیل شود..

Cosmos از یک سیستم اثبات شده سهام (DPoS) استفاده می کند که در آن نمایندگانی (با نام مستعار) و اعتبارسنج وجود دارد. نمایندگان تصمیم می گیرند کدام اعتبار سنج ها در اجماع شرکت کنند و اعتبار سنج ها برای تأیید معاملات و افزودن بلوک های جدید به بلاکچین تلاش می کنند. هر دو گروه می توانند پاداش های مشارکتی را که در حال حاضر با رمز ATOM پرداخت می شود ، جمع آوری کنند ، اما از لحاظ تئوری می توان رمز هر زنجیره بلوکی را که به شبکه اضافه شده است استفاده کرد.

انتخاب نمایندگان Lunie Wallet

انتخاب نمایندگان در کیف پول Lunie برای ATOM. تصویر از طریق متوسط

کاربران می توانند با واگذاری یک اعتبار سنج ، هر مقدار ATOM را در معرض خطر قرار دهند. اعتبارسنج ها بخشی از پاداش شرط بندی را نگه می دارند که می تواند از 0٪ تا 25٪ متغیر باشد. جوایز احتمالی آوریل 2020 سالانه 8.2٪ است ، اما اگر نسبت ATOM ذخیره شده به زیر دو سوم کل عرضه برسد ، می تواند به 20٪ برسد. جمع کردن به آسانی نگه داشتن ATOM در کیف پول پشتیبانی شده و سپس انتخاب اعتبار سنج برای واگذاری به آن آسان است. همچنین ادعای پاداش به صورت دستی نیز ضروری است.

Cosmos همچنان یک پروژه بسیار محبوب است و ATOM در حال حاضر در رتبه 25 بیست و پنجم ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه قرار دارد. پاداش شرط بندی برای توکن بسیار عالی است و اگر تیم بتواند چشم انداز خود را برای “اینترنت بلاکچین” پیاده سازی کند ، می تواند پاداش های پرداختی را در تعدادی از ارزهای رمزپایه مختلف آغاز کند که این امر آن را از سایر پروژه ها جلو می اندازد.

7. نماد (ICX)

Icon به عنوان یک بلاکچین غیرمتمرکز ایجاد شده است که به قابلیت همکاری امکان ایجاد ارتباط و معاملات بین هر بلاکچین را می دهد. این برنامه از “پروتکل انتقال Blockchain” اختصاصی برای ایجاد قابلیت همکاری بین زنجیره ای استفاده می کند که بدون Icon غیرممکن است. در ابتدا این پروژه برای اطمینان از اینکه م ensureسسات می توانند داده ها را با شفافیت و صداقت به اشتراک بگذارند و دارایی ها را بدون نیاز به یک سازمان متمرکز انتقال دهند ، شکل گرفت..

شبکه Icon با ارز رمزنگاری شده ICX تأمین می شود و امکان استفاده هوشمند از قرارداد و قابلیت همکاری زنجیره های مختلف را فراهم می کند. از این روش اجماع اثبات تفویض سهام (BFT-DPoS) تحمل عیب بیزانس و یک پروتکل حاکمیت اقتصادی به نام اثبات مشارکت مشارکت (DPoC) استفاده می کند. کل شبکه توسط موتور بلاکچین اختصاصی “Loopchain” تأمین می شود و برای صدها معامله در ثانیه قابل توسعه است.

ICON Staking

تنظیم سهام در کیف پول ICONX. تصویر از طریق متوسط

مدل جایزه Icon staking ، بسته به مقدار کل ICX ذخیره شده در شبکه ، به استیکرها سالانه از 6 تا 36 درصد پاداش می دهد. از آوریل 2020 بازده سالانه کمی بیش از 16 درصد است. هر تعداد ICX را می توان لمس کرد ، اما باید در کیف پول Icon نگهداری شود ، که به عنوان یک نسخه تلفن همراه برای iOS و Android یا به عنوان یک افزونه Chrome در دسترس است. علاوه بر سهامداران ، باید به P-Reps که نسخه اعتبار سنجی Icon است رأی دهند.

Icon یک بلاکچین تاسیس شده است که دارای هسته ای گسترده از کاربران است. رمز ICX چهل و دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با محدودیت بازار است و بازده 16 درصدی فعلی برای سهام بسیار عالی است. قیمت پایین بوده است ، اما به نظر می رسد در حال بهبود است.

نتیجه

همانطور که می بینید تعدادی سکه برای ذخیره وجود دارد که ما بهترین ها را (از نظر ما) لمس کرده ایم. سکه های انباشته بسیاری دیگر نیز برای کشف وجود دارد و این به هیچ وجه لیست جامعی نیست. به یاد داشته باشید ، در صورت انتخاب سکه باید بیشتر از بازده سهام باشد.

برخی از کاربران ممکن است برای دستیابی به انفرادی با کیف پول های خط فرمان و کیف پول های اصلی برای برخی از انتخاب ها کاملاً پیچیده باشد. صرافی هایی مانند Binance خدمات سهام خود را در جایی ارائه می دهند که نماینده ای باشند که می توانید سکه های خود را روی آن بچرخانید. تمام کاری که شما واقعاً باید انجام دهید این است که سکه ها را در کیف پول Binance نگه دارید و آنها را به استخر staking اختصاص دهید.

البته ، این خدمات رایگان نیستند و صرافی ها هزینه ای را دریافت می کنند که می تواند بازده سهام شما را بخورد. این همچنین بدان معناست که پروژه متمرکز می شود زیرا استخرهای انباشته به طور فزاینده ای توسط مبادلات بزرگ کنترل می شوند. شما باید تصمیم بگیرید که آیا واقعاً معامله ارزش آن را دارد.

در هر صورت ، افزودن برخی از این موارد به سبد سهام شما می تواند به نوسانات قیمت سکه کمک کند ، و همچنین راهی برای ایجاد جریان درآمد منفعل فراهم می کند در حالی که ثبات بیشتری نسبت به فعالیت تجاری دارد.

تصویر ویژه از طریق Shutterstock

سلب مسئولیت: این نظرات نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map