بهترین کارت های بدهی رمزنگاری: 7 صفحه برتر در کنار هم

جام مقدس رمزنگاری ، پذیرش جمعی است: آینده ای که در آن مردم در سراسر جهان از ارزهای دیجیتال برای پرداخت کالاها و خدمات روزانه استفاده می کنند. با این وجود ، قبل از اینکه ببینیم افرادی که مرتباً برای قهوه صبحانه خود با XRP پول می پردازند یا از ETH برای خرید مواد غذایی هفتگی خود استفاده می کنند ، باید موارد زیادی تغییر کند..

اگر همه ما به راحتی دور هم بنشینیم و رمزنگاری کنیم ، پس تصویب گسترده هرگز اتفاق نمی افتد. اگر بخواهیم ببینیم که یک چالش اساسی برای وضعیت فیات وجود دارد ، باید آن را خرج کنیم – و بتوانیم آن را خرج کنیم..

ظهور کارت های بدهی رمزنگاری نقشی اساسی در این زمینه دارد و کاربران را قادر می سازد رمزنگاری خود را به راحتی و با خیال راحت خرج کنند. همچنین بسیاری از مزایا و انگیزه های اغواکننده را ارائه می دهند و آنها را به گزینه ای جذاب برای نگهبان قدیمی کارتهای نقدی فیات که در سراسر جهان استفاده می شود ، تبدیل می کنند..

کارت های بدهی رمزنگاری بیشتر به طور مداوم ظاهر می شوند و انتخاب یک کارت مناسب برای شما دشوار است. هرکدام مزایا و پاداش های خاص خود را دارند و فقط برخی برای کسانی که در کشورها یا مناطق خاصی زندگی می کنند مناسب خواهد بود. هنگام تصمیم گیری برای استفاده از کارت ، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری و شروع به کار رمزنگاری خود ، ما در Coin Bureau لیستی از هفت بهترین موجود در حال حاضر را تهیه کرده ایم.

1. Crypto.com

در Crypto.com کارتی وجود دارد که متناسب با هر سبک زندگی است ، از کسانی که خود را هر چند وقت یکبار با یک لته یخ زده درمان می کنند ، از جمله کسانی که راننده خود را بیرون از Van Cleef و Arpels می کشند.

بیشتر کارتهای Crypto.com برای صلاحیت لازم است که مقدار مشخصی از رمز MCO بومی آنها را در اختیار داشته باشید و اگر کارت درجه یک Obsidian را می خواهید ، باید 50،000 MCO (206،000 دلار در زمان نوشتن مقاله) پیش بروید.

کارت های Crypto.com

مجموعه کارتها و برنامه موبایل Crypto.com

خوشبختانه گزینه های ارزان تری در دسترس است و اینها هنوز هم ارزش زیادی دارند. شایان ذکر است که نشانه های MCO ذخیره شده قابل استرداد هستند – اگر تصمیم به ترک آن دارید می توانید آنها را پس بگیرید. همه پاداش ها نیز در توکن های MCO که پشتیبانی گسترده ارز دارند پرداخت می شود.


دو کارت انتخابی ما کارت ورود به سیستم Midnight Blue و Ruby Steel است. کارت آبی نیازی به در نظر گرفتن هیچ MCO ندارد و 1٪ پاداش MCO را برای کل هزینه ها ارائه می دهد.

این کارت نرخ ارز بین بانکی ماهانه تا 2000 دلار را ارائه می دهد و شما می توانید ماهیانه حداکثر 200 دلار در ماه از دستگاه های خودپرداز برداشت کنید ، اگرچه پس از آن هزینه 2٪ وجود دارد. اگر می خواهید کارت بدهی رمزنگاری بدون تعهد و بازدهی مناسب از هزینه های روزمره خود دریافت کنید ، کارت آبی گزینه بسیار خوبی است..

کارت Ruby در مرحله بعدی است و دارای 2٪ پاداش و اشتراک Spotify رایگان با ارزش 12.99 دلار در ماه است. این به عنوان پس انداز 155.88 دلار در سال کار می کند ، که به شما کمک می کند بسیاری از 206 دلار را که باید در MCO شرکت کنید برای واجد شرایط شدن کارت ، جبران کنید.

جایزه MCO

کارت ویزای قرمز MCO خود را دریافت کنید & 50 دلار جایزه

2٪ وجه نقدی را برای هزینه های خود اضافه کنید و بدون نیاز به هزینه های کلان ، می توانید از کارت روبی سود خوبی کسب کنید. برداشت خودپرداز و محدودیت بین بانکی دو برابر کارت آبی است (به ترتیب 400 و 4000 دلار). خود کارت نیز از فلز ساخته شده است ، که اگر هرگز خود را به سبک پاتریک بیتمن بیابید می تواند مفید واقع شود رویارویی.

ارزش بررسی سایر طبقات را دارد کارت موجود است در Crypto.com و جوایزی که ارائه می دهند. اگر می خواهید مقادیر بیشتری MCO (که می توانید پس بگیرید ، به خاطر بسپارید) سهام بیشتری پاداش و جوایز بالاتری از بازپرداخت موجود است.

2. نکسو

اگر می خواهید ارزش نمونه کارهای رمزنگاری شده خود را بدون استفاده از آن سکه هایی که مدت زیادی برای خرید آن صرف کرده اید ، استفاده کنید ، Nexo می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن می گردید. این کارت با توجه به ارزش دارایی های رمزنگاری شده شما ، با بیش از 45 ارز فیات به شما اعتبار می دهد. چشمگیر است لیست سکه های پشتیبانی شده در اینجا نیز ، بنابراین اکثر نمونه کارها باید به اعتبار دسترسی داشته باشند.

نکسو کارت

کارت اعتباری Nexo

کارت توسط MasterCard پشتیبانی می شود ، بنابراین استفاده از آن تقریباً در هر جایی مشکلی نخواهد بود. در تمام خریدها بازپرداخت فوری وجود دارد و می توانید با پرداخت ارزهای محلی ، از پرداخت هزینه های تسویه حساب ارز خارجی بپردازید. همچنین هیچ گونه هزینه ماهانه یا سالانه مبادله ای وجود ندارد که نگران باشید ، اگرچه در تمام خریدها APR نرخ پایه 5.9٪ وجود دارد.

نرخ بازپرداخت 2٪ مناسب است و می تواند در رمز NEXO بومی یا در BTC پرداخت شود. دستیابی به کارت آسان است ، زیرا هیچگونه چک اعتباری یا مراحل طولانی درخواست وجود ندارد. Nexo خود یکی از شرکتهای تابعه Credissimo است ، بنابراین از یک بازیکن فین تک مستقر پشتیبانی می کند.

3. یکپارچه

بیایید بپذیریم که این هزینه های کارت درد بزرگی است و به راحتی احساس می کنید ارائه دهندگان کارت در هر فرصتی شما را تحت فشار قرار می دهند. اگر این هزینه ها شما را پایین بیاورد ، ممکن است کارت Monolith برای شما مناسب باشد.

بله ، هنوز هزینه هایی برای پرداخت وجود دارد ، اما این کارت ها بسیار معقول تر از سایر کارت ها هستند ، به خصوص هنگام خرج کردن در خانه. اگر در پول بومی خود هزینه می کنید ، هیچ هزینه خریدی پرداخت نمی کنید و اگر کارت را با DA կայուն ببندید ، هزینه ای برای افزایش هزینه وجود ندارد..

کارت رمزنگاری یکپارچه

کارت بدهی مونولیت

Monolith یک سیستم عامل DeFi است که بر روی Ethereum ساخته شده است ، بنابراین کارت خود از تمام نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند. شما کارت را با هر نشانه ERC-20 به دلخواه خود بارگیری می کنید و سپس می توانید بودجه را از طریق فیات گیت وی پشتیبانی کنید..

این بدان معنی است که تقریباً در همه جا پذیرفته شده است ، به شما امکان می دهد رمزنگاری خود را هر کجا که بخواهید خرج کنید. برنامه همراه به شما کمک می کند تا هزینه های خود را پیگیری کنید و کیف پول غیر حضوری Monolith منبع باز است: خبر خوبی برای کسانی که می خواهند به خود اطمینان دهند که همه چیز بالاتر از حد مجاز است.

اگر کارت Monolith دارای نقصی باشد ، این است که در حال حاضر در دسترس مشتریان ایالات متحده نیست. همچنین این واقعیت وجود دارد که فقط Ethereum است ، به این معنی که بسیاری از نشانه ها (بویژه بیت کوین) نمی توانند با آن استفاده شوند. اما اینها نگرانی های جزئی است و با این موارد هزینه های رقابتی و پشتوانه یک شرکت هیجان انگیز DeFi ، این یک کارت است که باید روی رادار شما باشد.

4. BlockCard

سرانجام چیزی برای لبخند زدن بر لب آن آمریکایی هایی که می خواهند به مهمانی کارت رمزگذاری بپیوندند.

Ternio’s BlockCard اساساً یک کارت نقدی ویزا است که تقریباً به همان روشی که کارتهای دیگر در این لیست بارگیری می شود ، با رمزنگاری بارگیری می شود. پشتیبانی می کند یک لیست خوب – و در حال رشد – از سکه ها و هزینه های آن نیز بسیار مناسب است ، بدون تعویض سپرده و هزینه های برداشت.

هزینه اشتراک ماهیانه 5 دلار است ، اما اگر ماهیانه بیش از 750 دلار در تاجران POS هزینه کنید ، از این هزینه صرف نظر می شود. وجود دارد لیست کاملی از هزینه ها در اینجا, اما نتیجه این است که آنها با اکثر کارتهای دیگر مقایسه مطلوبی دارند.

برنامه Blockcard & amp؛ کارت

کارت Blockcard & برنامه موبایل

به ندرت می توان کارت رمزنگاری را پیدا کرد که با Apple و Google Pay کار کند ، بنابراین این ادغام یک مزیت بزرگ برای BlockCard است و باید زندگی را برای کاربران کمی آسان کند. برای دریافت کارت خود باید مراحل KYC را به پایان برسانید و همچنین جوایزی نیز در دسترس است ، اگرچه برای واجد شرایط بودن باید TERN را سهام کنید..

بالاترین نرخ 6.38٪ عظیم است و برای این منظور شما باید 145،000 TERN (حدود 1037 دلار با قیمت های فعلی) سهام داشته باشید. این یکی از بهترین بازده های سهام است, ارزش بررسی را دارد.

اگر در ایالات متحده هستید ، در هنگام جستجوی کارت رمزنگاری ، BlockCard باید اولین بندر تماس شما باشد.

5. Wirex

در اینجا کارت Visa-backed دیگری وجود دارد که با رمزنگاری خود پیش بارگیری می کنید. از a پشتیبانی می کند لیست مناسبی از سکه ها و ارزهای فیات, متأسفانه فقط در اروپا و سنگاپور در دسترس مشتریان است.

هزینه کارت نیز بسیار خوب است: هیچ هزینه ای از قبل و 1.75 پوند / 2.25 یورو هزینه خودپرداز وجود ندارد ، اگرچه هزینه نگهداری کارت ماهانه 1.00 پوند / 1.20 یورو وجود دارد. در صورت استفاده از SEPA در اروپا یا پرداخت سریعتر در انگلیس ، واریز وجه در فیات رایگان است. اگر در رمزنگاری واریز کنید ، هزینه 1٪ وجود دارد – ایده آل نیست ، اما با این وجود هیچ هزینه فروشگاهی یا آنلاین برای نگرانی وجود ندارد.

Wirex همچنین در تمام خریدها یک بازپرداخت رمزپایه مناسب و معقول 1.5٪ ارائه می دهد ، هرچند که در اینجا یک نکته قابل توجه است. نرخ بازپرداخت پایه 0.5٪ است و اگر می خواهید آن را افزایش دهید ، برای واجد شرایط بودن باید برخی از رمزهای WXT بومی را در نظر بگیرید..

برنامه Wirex Mobile

کارت ویزا و برنامه موبایل Wirex

برای به دست آوردن 0.75٪ باید حدود 500 دلار WXT سهام داشته باشید. برای 1٪ که به 1000 پوند می رسد و برای 1.5٪ که باید WXT به ارزش 5000 دلار داشته باشید. این مبلغ زیادی برای جبران آن با نرخ بازپرداخت است ، البته این سهمی است که در صورت لغو کارت می توانید پس بگیرید.

با این اوصاف ، اگر می توانید این نوع پول را سهام کنید ، احتمالاً مقدار قابل توجهی از چیزهایی را که لگد می زند ، به دست آورده اید. در این صورت ، محدودیت های معاملاتی Wirex ممکن است معامله را برای شما مهر و موم کند.

سقف هزینه روزانه در اروپا و سنگاپور 10 هزار دلار و برداشت و سپرده های SEPA روزانه 500 هزار دلار است. برای کنار زدن در برابر اینها باید خیلی سخت زندگی کنید. در انگلستان محدودیت معامله با صرف 3000 پوند در روز بسیار کمتر است ، بنابراین ممکن است نیاز باشد که مقدار کمی دفعات پایین نگه داشته شود.

اگر پولی برای خرج کردن دارید ، کارت Wirex گزینه خوبی است. برای اکثر ما انسانهای فانی ، گزینه های بهتری وجود دارد.

6. BitPay

این گزینه دیگری برای شما در ایالات متحده است – و به زودی برای اروپایی ها نیز.

کارت BitPay توسط Visa پشتیبانی می شود و همانطور که در بالا گفته شد ، شما با رمزنگاری خود پیش بارگیری می کنید و هزینه می کنید. همانند Wirex ، در صورت تمایل ، محدودیت ها به شما امکان می دهد زندگی بالایی داشته باشید. شما می توانید حداکثر موجودی 25000 دلار را نگه دارید. سقف هزینه روزانه 10،000 دلار است و اگر می خواهید باران ببارد ، می توانید تا 3000 دلار در روز برداشت کنید.

کارت ویزا Bitpay

راه اندازی کارت بدهی Bitpay

هزینه برداشت خودپرداز در آمریکا 2 دلار و در خارج از کشور 3 دلار است و اگر در خارج از ایالات متحده هزینه کنید ، برای هر معامله 3٪ هزینه در نظر گرفته شده است. هرچند فقط حتماً مرتباً هزینه کنید: اگر 90 روز از کارت استفاده نکنید ، ماهانه 5 دلار هزینه غیرفعالیت دارید.

این هزینه ها خیلی بد نیستند و محدودیت های هزینه ای باید به شما اجازه دهد اوقات خوبی را سپری کنید ، مگر اینکه سلیقه شما از کنترل خارج شود. با این حال ، BitPay در زمینه های دیگر کمبود دارد. منصفانه پشتیبانی می کند رنج محدود شده از سکه ها و در حال حاضر هیچ کاری از نظر پاداش یا پیشنهادات بازپرداخت انجام نمی شود.

کارت BitPay با بیشتر کارتهای اینجا فاصله زیادی دارد ، اما حداقل گزینه های اضافی برای شما در ایالات متحده ارائه می دهد..

7. کارت Coinbase

آه ، Coinbase: نامی تقریباً برای هر کس که حتی علاقه خاصی به رمزنگاری دارد ، آشنا است. این نقطه شروع بسیاری از مسافران از طریق رمزنگار بوده است و تعجب آور نیست که ببینیم آنها نیز کارت رمزگذاری ارائه می دهند.

کارت Coinbase پشتیبانی می کند نه رمزنگاری مختلف و تقریباً در هر کجای اروپا موجود است. آنها “در حال کار بر روی گسترش پیشنهاد به بازارهای اضافی هستند” ، بنابراین اگر در اروپا زندگی نمی کنید ، باید منتظر بمانید یا به دنبال گزینه دیگری بروید.

کارت بدهی Coinbase

تمام ویژگی های کارت Coinbase. تصویر از طریق Google Play

با این حال ، هزینه هایی است که باعث کاهش این کارت می شود. به نظر می رسد افراد خوب در Coinbase به دنبال انتخاب هزینه برای هر كدام از كاربران خود بوده اند. اگر ماهانه بیش از 200 پوند / 200 یورو از خودپرداز برداشت کنید ، از این مبلغ اضافی 1٪ از شما کسر می شود. از آن در خارج استفاده کنید و 2٪ است. هزینه های ارز خارجی 3٪ است و پس از آن هزینه انحلال رمزنگاری 2.49٪ فقط برای قرار دادن مزه کیک وجود دارد.

سقف هزینه روزانه 10000 پوند / 10000 یورو است ، اگرچه در صورت تمایل می توان آن را تغییر داد و سقف برداشت خودپرداز روزانه 500 پوند / 500 یورو است. خریدهای داخلی هزینه ای را متحمل نمی شوند ، این چیزی است. برابری GBP / EUR نسبتاً عجیب است اما حداقل کارها را ساده می کند.

اگرچه Coinbase یکی از بازیگران بزرگ رمزنگاری است و از نوعی امنیت بالایی برخوردار است که انتظار دارید ، اما واقعیت این است که استفاده از کارت هزینه شما بسیار بیشتر از بسیاری از موارد دیگری است که در اینجا به آنها پرداخته ایم..

نتیجه

و در اینجا ما آن را داریم ، هفت کارت رمزگذاری برتر Coin Bureau. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید هنگام انتخاب خود به خاطر بسپارید و امیدواریم که این راهنمای مفید این انتخاب را کمی آسان کرده باشد.

آن سکه ها را عاقلانه خرج کنید (مگر اینکه یک دارنده کارت Obsidian باشید ، در آن لطفا با خیال راحت موز بروید) و به یاد داشته باشید که هر وقت این پلاستیک را خم کنید ، ما را به سمت تصویب انبوه نزدیک می کنید. پایین بالا.

تصویر ویژه از طریق Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map