5 کشور برتر دوستانه برای رمزنگاری که باید در نظر بگیرید

دقیقاً مانند سایر بازارهای مالی ، رویکرد نظارتی ارزهای رمزنگاری شده در کشورهای مختلف جهان بسیار متفاوت است.

در حالی که برخی از کشورها تصمیم گرفته اند ارزهای رمزپایه را مسدود یا کنترل کنند ، برخی دیگر رویکردی کاملاً جدیدتر نسبت به جدیدترین دارایی مالی و فناوری پشت آن دارند. در این مقاله پنج مورد از رمزگشای ترین کشورها برای بررسی شما مورد بررسی قرار می گیرد.

تعجب آور نیست که بدانید دولتهایی که به سرعت بدنبال تغییر هستند ، در تحمل تکامل بلاکچین ، دفتر توزیع شده و ارزهای رمزپایه دشوار بوده اند. برخی کشورها سعی کرده اند با غیرقانونی دانستن جنبه های خاصی از فناوری بلاکچین یا کنترل رشد بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، از این مسئله جلوگیری کنند ، در حالی که برخی دیگر از بسیاری جهات برای تغییر باز هستند..

پنج کشور دوستدار رمزنگاری که در زیر آورده شده اند تنها برخی از کشورهایی هستند که از فناوری بلاکچین استقبال می کنند. آنها نه تنها به دلیل مطلوب بودن سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه انتخاب می شوند ، بلکه به ایجاد پناهگاه هایی برای نوآوری و تکامل فناوری های بلاکچین کمک می کنند..

سوئیس

Crypto Valley Switzerland

“Crypto Valley”

از مدت ها پیش سوئیس به عنوان ناظر بی طرف و هم قطب خدمات مالی خصوصی و بانکی شناخته می شد. آیا می توانید مکانی بهتر از مرکز خدمات مالی خصوصی برای ترغیب به رشد ارزهای رمزپایه محور حریم خصوصی داشته باشید؟?

در واقع ، طبق گفته وزیر اقتصاد یک کشور کوچک آلپ ، سوئیس یک هدف مشخص برای تبدیل شدن به “ملت رمزنگاری” دارد. این هدف در رابطه با پروژه “Crypto Valley” انجام شده است. Zug ، واقع در مرکز سوئیس ، محل پروژه “دره Crypto” است ، یک انجمن مستقل و تحت حمایت دولت که هدف آن ایجاد “اکوسیستم بلاک چین و فناوری های رمزنگاری پیشرو در جهان” است.

سوئیس علاوه بر تمرکز بر نوآوری و تکامل صنعت بلاکچین ، به عنوان یکی از کشورهای برتر برای موفقیت ICO شناخته شده است.

ژاپن

ژاپن به عنوان یکی از پذیرنده ترین کشورها در زمینه بلاکچین و ارزهای رمزپایه شناخته می شود. این امر به دلیل پیشرفت های فن آوری در ژاپن و تمایل مردم به پذیرش فناوری های جدید بسیار محتمل است.

حجم معاملات JPY BTC


ضبط حجم BTC / JPY

طبق گزارش رسانه های ژاپنی ، خرید و فروش ین ژاپن بیش از 50٪ از حجم Bitcoin در سراسر جهان را تشکیل می دهد. بخشی از دلیل این امر این است که ژاپن رسماً ارزهای رمزپایه را به عنوان دادخواست قانونی در سال 2017 تصدیق کرده است. همچنین مفید است که مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در ژاپن تحت یک مقررات نظارتی بسیار آزاد کار می کنند.

ژاپن بخاطر پذیرش فناوری ، و به دلیل مدهای گاه عجیب (برای غربی ها) مشهور است. ژاپنی ها به راحتی ارزهای رمزپایه را پذیرفته اند و حتی آنها را در یک مد دیگر – J-pop – گنجانده اند. اکنون یک گروه J-pop با مضمون رمزنگاری وجود دارد که به عنوان “دختران ارز مجازی” شناخته می شود ، و در صورتی که فکر می کنید عجیب است ، شما تنها نیستید ، اگر ژاپنی نباشید بسیار عجیب است.

ژاپن همچنین یک نهاد خودتنظیمی ایجاد کرده است که به عنوان انجمن مبادله ارز مجازی ژاپن (JVCEA) شناخته می شود. این نهاد با ادغام انجمن Blockchain ژاپن و انجمن تجارت Cryptocurrency ژاپن در آوریل 2018 تشکیل شد. این ادغام برای استفاده از کمک هزینه های قانون خدمات پرداخت بود که در آوریل 2017 در ژاپن تصویب شد.

این قانون به نهادهای نظارتی خودگردان اجازه می دهد مجازاتی را برای قوانین خودگردان تعیین کنند. JVCEA از 16 صرافی ژاپنی تشکیل شده است و به دنبال ارزیابی اوراق بهادار ارز و ارزهای رمزپایه است.

اتخاذ سریع این فناوری و موضع گیری فعال در زمینه تنظیم خود ارزهای رمزنگاری شده ، ژاپن را به یکی از دوستانه ترین رمزارزها در جهان تبدیل کرده است. این واقعیت که از فناوری به شدت در ژاپن پذیرفته شده است ، مطمئناً اطمینان حاصل می کند که بسیاری از تحولات جدید بلاکچین و رمزنگاری ابتدا در ژاپن اتفاق می افتد.

انگلستان

ممکن است انتظار نداشته باشید که پادشاهی انگلستان را در لیست دوستانه ترین رمزارزها ببینید ، اما واقعیت این است که نهادهای نظارتی در انگلیس تاکنون ارزهای رمزنگاری شده را تنها تنها گذاشته اند و همین امر منجر به شکوفایی جامعه کاربران رمزنگاری ارز ، مشاغل و توسعه دهندگان به علاوه انگلیس از یک زیرساخت بسیار پیشرفته و نیروی کار ماهر همراه با شهرت مثبت بهره مند است.

انگلستان تحول مشابهی را در ژاپن مشاهده کرده است ، به طوری که اخیراً هفت شرکت بزرگ بلاکچین به هم پیوسته اند و یک نهاد تجارت صنعت بلاکچین را در انگلستان ایجاد کرده اند. CryptoUK.

فرزندخواندگی رمزنگاری انگلستان

پرچم فرزندخواندگی در انگلستان

CryptoUK اولین سازمان تنظیم خودکار ارزهای رمزنگاری شده در انگلستان است و به عنوان روشی فعال برای دور زدن هرگونه اقدامات احتمالی نظارتی بر روی پروژه های بلاکچین در انگلیس ایجاد شده است. خانه ای امن برای پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده.

هدف در CryptoUK همکاری با نهادهای نظارتی دولت انگلیس برای ایجاد یک فضای امن برای هر دو شرکت بلاکچین و افرادی است که در آنها سرمایه گذاری می کنند. اکنون تمرکز بر شرکت های نوپای بلاکچین مستقر در انگلیس و اطمینان از انطباق سیستم عامل های آنها با شناخت مشتری و مقررات ضد پولشویی است..

اقبال گاندهام ، رئیس CryptoUK ، اظهار داشت که این اتحاد قصد دارد “بهترین روش ها را ترویج کند و با دولت و نهادهای نظارتی کار کند” ، افزود که این سازمان می تواند “طرح اصلی یک چارچوب نظارتی آینده” شود.

م institutionsسسات مالی انگلیس تحت نظر اداره رفتار مالی (FCA) اداره می شوند ، با این وجود قوانین فعلی مبادلات ارز رمزنگاری شده ، کارگزاران یا مشاغل تحت نظارت FCA را ندارند. این امر باعث شده است تا تجارت مرتبط با ارزهای رمزپایه در ناحیه ای تا حدودی خاکستری باقی بماند که آزادی عمل در نحوه فعالیت و مشاغل آنها را برای آنها به ارمغان آورده است. این چشم انداز laissez-faire باعث می شود انگلیس به مکانی بسیار جذاب برای استارت آپ های بلاکچین و حتی سازمان های موجود تبدیل شود..

اتحاد CryptoUK می خواهد یک نیروی مثبت در جنبش ارز رمزنگاری شده در انگلستان باشد و به دولت انگلیس در ایجاد یک چارچوب نظارتی کمک خواهد کرد که نه تنها به ادغام ارزهای رمزپایه موجود در جامعه و بازارهای مالی کمک می کند ، بلکه به عنوان یک مرکز مرکزی انگلیس نیز تضمین می کند. نوآوری و توسعه برای جامعه بلاکچین.

هلند

مدتهاست که هلند و به طور خاص آمستردام به آزاد اندیشی و سبک زندگی لیبرال مشهور هستند. اخیراً ، آمستردام همچنین خانه سفارت بیت کوین شد. این سفارت بیت کوین خانه یک جامعه سخت کوش و فعال از علاقه مندان به رمزنگاری است که برای گسترش آگاهی از قدیمی ترین ارز رمزپایه تلاش کرده اند.

Bitcoin Crazy هلندی

هلندی ها Bitcoin Crazy هستند

شاید قبلاً این موضوع را نشنیده باشید ، اما آمستردام همچنین به عنوان بهترین شهر استارت آپ فناوری در اروپا شناخته می شود و به لطف استقبال گسترده از ارزهای رمزپایه ، متراکم ترین غلظت دستگاه های خودپرداز بیت کوین را از هر شهر در جهان به رخ می کشد..

حتی با استقبال گسترده و محبوبیت گسترده ارزهای رمزپایه در هلند ، دولت در اجرای مقررات مربوط به طبقه دارایی نوپا سریع عمل نکرده است. در حقیقت ، دولت هلند حتی در حال آزمایش ارز رمزنگاری شده خود موسوم به سکه بانک N Nederlandsche یا DNBCoin است. در حال حاضر هیچ دولت یا خودتنظیمی در این کشور مترقی اروپای شمالی وجود ندارد.

این ممکن است در حال تغییر باشد به عنوان ائتلاف Blockchain هلند (DBC) در حال کار بر روی یک ساختار نظارتی است که نه تنها مقررات را فراهم می کند ، بلکه اطمینان از مسئولیت توسعه پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزپایه را نیز تضمین می کند. DBC اتحادیه با بیش از 20 سازمان مختلف است و یکی از اهداف اصلی آن ایجاد روشی برای اجرای هویت های دیجیتالی است که همگام با تغییر سریع مشتری خود و مقررات مبارزه با پولشویی همگام شود..

اداره بازارهای مالی هلند مسئولیت تنظیم محصولات مالی در هلند را بر عهده دارد ، اما در حال حاضر نظریه های اولیه سکه (ICO) را تنظیم نمی کند. در عوض ، آن را به اداره اوراق بهادار و بازارهای اروپا اطلاع داده است که ماهیت فرامرزی فروش گسترده توکن نیاز به اقدام مسئولانه در سطح اتحادیه اروپا دارد.

دانمارک

در اینجا یکی دیگر از کشورهای توسعه یافته اروپایی است که ممکن است شما بلافاصله آن را به عنوان یک کشور دوستدار رمزنگاری برتر تصور نکنید ، اما در واقع 0٪ مالیات بر ارزهای رمزپایه این کشور را برای علاقه مندان به ارزهای رمزپایه بسیار جذاب کرده است. بانک ملی دانمارک پس از آنکه هیچ صادر کننده مرکزی ندارد ، حتی در معافیت ارزهای رمزنگاری شده از مقررات حتی در حد معافیت از مقررات نیز پیش رفته است..

این باعث نشده دولت دانمارک چندین اخطار به شهروندان خود درباره ماهیت سوداگرانه سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه بدهد. حتی در این صورت ، به نظر می رسد که آنها فاصله خود را از تنظیم واقعی ارزهای رمزپایه حفظ می کنند ، در عوض برای تنظیم مقررات به اتحادیه اروپا موکول می شوند. از آنجا که اتحادیه اروپا هنوز هیچ مقرراتی ارائه نداده است ، این ارزهای رمزپایه را در دانمارک کنترل نکرده و مالیات نمی گیرد ، بنابراین نام رمزگذاری دوستانه کشور.

نتیجه

همه کشورهایی که در بالا ذکر شد مزایایی را به افراد و شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری یا توسعه پروژه های مبتنی بر ارزهای رمزپایه را دارند ارائه می دهند. یکی از مشترکات مشترک این کشورها تشکیل فعالانه نهادهای خودتنظیمی است که سعی دارند محیط نظارتی در حال توسعه را به سمت مثبت هدایت کنند..

ائتلاف ها و اتحادهای در حال ایجاد همکاری نزدیک با دولت ها برای کمک به ایجاد یک چارچوب نظارتی است که نوآوری فناوری بلاکچین را برای ما حفظ می کند. در طولانی مدت ، ما این را یک پیشرفت بسیار مثبت می دانیم که می تواند امیدوار باشد پروژه های بلاکچین را خفه کند.

در حالی که این بهترین انتخاب من برای ملتهای رمزپایه دوستانه است ، موارد دیگری نیز برای راه اندازی بلاکچین بسیار مناسب هستند.

از جمله پورتوریکو ، مالت ، استونی ، سنگاپور و برخی از جزایر کارائیب است.

همه تصاویر از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map