بیت کوین در حال نزدیک شدن به اوج های جدید است – فقط 41 روز بالاتر بوده است

>

سال 2020 سال خوبی برای بیت کوین بوده است. از ابتدای سال ، ارزش بیت کوین 90 درصد افزایش یافته است. این بدان معناست که اگر در اول ژانویه سال جاری 10 هزار دلار برای بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، در حال حاضر 19000 دلار خواهید داشت.

اولین فکر شما پس از شنیدن افزایش شهاب سنگی بیت کوین در سال جاری ممکن است این باشد که شما نمی دانستید که قیمت امسال بالا می رود. البته این درست است.

دانستن زمان خرید دارایی همیشه یک تماس قضاوت دشوار است. هر وقت تصمیمی می گیریم که می تواند منجر به از دست دادن سرمایه شود ، “چه می شود” های بی شماری در ذهن ما می پیچد. با این حال ، اگر ما در 10 سال گذشته بزرگنمایی کنیم ، داستان بیت کوین جالب تر می شود.

طی 10 سال گذشته ، بیت کوین رشد انفجاری را تجربه کرده است. بدون دپارتمان بازاریابی یا تیم متمرکز ، بیت کوین به موفق ترین فناوری در تاریخ معاصر تبدیل شده است. با این حال ، سرمایه گذاران همچنان به بازی “چه می شوند اگر” ادامه دهند و بهانه هایی برای اینکه چرا سرمایه گذاری در بیت کوین ایده بدی است تکرار کنند.

این س becomesال مطرح می شود: چه زمانی فرصت مناسبی برای خرید بیت کوین بود?

در تلاش برای تعیین اینکه چه روزهایی روزهای خوبی برای خرید بیت کوین است ، ما به طور روزانه اوج قیمت بیت کوین را ارزیابی کرده ایم. در طول 2568 روز گذشته ، اوج روزانه را به طور دقیق بررسی کرده ایم تا ببینیم اگر امروز (29 اکتبر 2020) بیت کوین بفروشید ، خرید چند روز سودآوری برای خرید Bitcoin.

فقط برای سرگرمی ، ما همین تجزیه و تحلیل را روی سایر دارایی های محبوب انجام دادیم تا عملکرد آنها را ببینیم. ما نتایج مربوط به موارد زیر را آورده ایم.

نتایج

از آنجا که بیت کوین و سایر دارایی ها به بالاترین زمان خود نزدیک می شوند ، تصور این داده ها با برجسته کردن تعداد روزهایی که بیت کوین قیمت بالاتری نسبت به امروز داشت ، آسان تر است.

با شروع بیت کوین ، می بینیم که از 2568 روز گذشته ، بیت کوین دقیقاً 41 روز قیمت بالاتری داشته است. این بدان معناست که اگر در یکی از آن 41 روز در بیت کوین سرمایه گذاری می کردید و امروز بیت کوین می فروختید ، ضرر می کردید.

معنای آن نیز این است که خرید بیت کوین در هر 2527 روز دیگر سودآور خواهد بود! اساساً ، اگر یک سرمایه گذار امروز بیت کوین خود را بفروشد که در 2568 روز گذشته در یک روز تصادفی خریداری شده باشد ، 98.4٪ احتمال سودآوری دارند.

دوباره س coreال اصلی ما را مرور کنید: چه زمانی زمان مناسبی برای خرید بیت کوین بود?


پاسخ بدیهی می شود. در گذشته ، زمان های بدی برای خرید بیت کوین وجود نداشته است. تنها استثنا آن 41 روز بود که بیت کوین قیمت بالاتری داشت.

اکنون فراموش نکنید که ممکن است به زودی شاهد اوج گیری های جدید در همه زمان ها باشیم. در آن مرحله ، می توان گفت که وجود داشته است هرگز زمان بدی برای خرید بیت کوین است. تصور کنید اگر در 10 سال گذشته در هر مقطعی چنین چیزی را می دانید. مطمئناً شما می توانستید Bitcoin را جمع کنید تا آنجا که می توانید دست خود را بگیرید – حتی زمانی که قیمت بسیار ناراحت کننده بود.

در مورد سایر ارزهای رمزپایه چه می توان گفت?

با ارزیابی برخی دیگر از ارزهای رمزپایه برتر ، می توانیم ببینیم که این درصد از 7.14٪ برای Waves تا 21.76٪ برای Cosmos است. در حالی که بیشتر این دارایی ها برای تعداد روزهای غیر سودآور درصد تک رقمی مشاهده نمی کنند ، بسیاری از دارایی ها در طول سال گذشته فاصله را به 0٪ کاهش داده اند.

حالا چه?

دانستن اینکه با این اطلاعات چه باید کرد ، روشن نیست. اگرچه این می تواند نشان دهد که ارزهای رمزنگاری شده دوباره جوان شده اند و در آستانه اجرای گاو نر است که در حال تغییر است ، اما این همچنین می تواند به این معنی باشد که ما فقط در بالای چرخه بازار دیگری هستیم.

هیچکس نمیداند.

در پایان روز ، هیچ کس نمی داند قیمت یک دارایی بالا می رود یا پایین می آید.

بیشتر بخوانید

راهنمای نهایی رباتهای رمزنگاری

تجارت اجتماعی – بهترین معامله گران رمزنگاری را کپی کنید

#DeFi چیست؟ راهنمای مالیات غیرمتمرکز

Crypto Trading – بازار اسپات چیست?

میگو یک پلت فرم معاملات اجتماعی است که به شما کمک می کند تجارت رمزنگاری خود را به صورت خودکار انجام دهید. حساب مبادله خود را به Shrimpy متصل کنید تا مانند یک حرفه ای مدیریت نمونه کارها را شروع کنید.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

سلب مسئولیت

این محتوا فقط برای اطلاع رسانی است ، شما نباید هیچ اطلاعات یا مطالب دیگری را به عنوان مشاوره حقوقی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر موارد تفسیر کنید. هیچ چیز موجود در سایت ما به منزله درخواست ، توصیه ، تأیید یا پیشنهادی از طرف میگو یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث برای خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار یا سایر ابزارهای مالی در این یا در حوزه قضایی دیگری نیست که چنین درخواست یا پیشنهادی غیرقانونی باشد قوانین اوراق بهادار از چنین صلاحیت.

تمام محتوای این سایت اطلاعاتی با ماهیت عمومی است و به شرایط فرد یا نهاد خاصی نمی پردازد. هیچ چیز در سایت به منزله مشاوره شغلی و / یا مالی نیست و همچنین هیچ اطلاعاتی در سایت به معنای بیان جامع یا کامل در مورد موضوعات مورد بحث یا قانون مربوط به آن نیست. شما به تنهایی مسئولیت ارزیابی محاسن و خطرات مرتبط با استفاده از هرگونه اطلاعات یا سایر مطالب موجود در سایت را قبل از تصمیم گیری براساس این اطلاعات یا سایر مطالب به عهده دارید. در ازای استفاده از سایت ، شما موافقت می کنید که Shrimpy ، شرکت های وابسته به آن یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث را در قبال ادعای احتمالی خسارت ناشی از هر تصمیمی که براساس اطلاعات یا محتوای دیگری که از طریق سایت در دسترس شما قرار گرفته است ، مسئول نپذیرید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me