یادگیری ماشینی برای مدیریت نمونه کارها رمزنگاری مطالعه موردی: هفته 32

>

اطلاعیه: Binance از دسترسی سایر مشتریان ایالات متحده به صرافی Binance جلوگیری خواهد کرد. این بدان معناست که تیم Shrimpy باید طی هفته های آینده این مطالعه را به یک ارز دیگر منتقل کند. انتقال در این هفته اتفاق نخواهد افتاد ، اما ما با کسب اطلاعات بیشتر همه را با آخرین اطلاعات مربوط به مهاجرت به روز می کنیم. ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا انتقال تا حد ممکن روان باشد.

طی 8 ماه گذشته ، تیم ما عملکرد 4 استراتژی مختلف نمونه کارها را ردیابی کرده است. اینها شامل نمونه کارهایی است که با استفاده از یادگیری ماشین ، CoinGecko ، نمایه سازی بازار و یک HODL ساده بیت کوین انتخاب شده است..

هفته گذشته کمتر از هفته های گذشته پر حادثه بود ، اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری از داده ها وجود دارد. در حالی که برخی دارایی ها در حال سقوط هستند ، برخی دیگر طی چند هفته گذشته به طور مداوم در حال افزایش هستند. این احساس می شود که برای فصل alt ساخته شده است ، بنابراین ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد برای کسب نتیجه به خواندن ادامه دهید!

یادآوری: روش این مطالعه برای اولین بار در مقاله قبلی ما بیان شد.

پیشرفت این مطالعه را در مورد میگو دنبال کنید.

نتایج هفته 31

این مطالعه تاکنون ترکیبی ثابت از شوک و هیبت بوده است. هفته گذشته نیز از این قاعده مستثنی نبود. بیت کوین متوقف شد ، اما هنوز در بالا نگه داشته شد 19000 دلار. در پایان هفته ، بیت کوین به سود اندکی رضایت داد 0.74٪.

پس از ماه ها پرسیدن این س ofال که آیا بیت کوین هرگز در عملکرد استراتژی یادگیری ماشین جبران خواهد شد ، به طور قطعی می توان گفت: آره. با این حال ، این بدان معنا نیست که عملکرد طولانی مدت گیر افتاده است. چند هفته پیش ، تنها پس از دو هفته طعنه زدن به احتمال سبقت گرفتن از سایر استراتژی ها ، بیت کوین در رتبه بندی سقوط کرد تا بار دیگر به دومین نمونه کارها با عملکرد بد تبدیل شود. با این حال ، بیت کوین بیش از هر چیزی قادر به گرفتن و حتی پیشی گرفتن از عملکرد استراتژی دیگر در این مطالعه است. ما هنوز تعجب نمی کنیم که آیا قادر به ادامه مسیر خود و ادامه رشد مداوم است؟.

شماره 1 بیت کوین

در طول هفته گذشته بیت کوین با دستاوردهای جزئی روبرو شد. حرکات کوچک در طول هفته منجر به a 0.74٪ افزایش قیمت نهایی اگرچه بیت کوین متوقف شد ، اما در حالی که برخی دیگر از دارایی ها با نوسان روبرو بودند ، همچنان ثابت مانده است. رشد مداوم بیت کوین در ماه گذشته آینده امیدوار کننده ای را برای بیت کوین به زودی 20 هزار دلار شکسته است.

بیت کوین اکنون دومین نمونه کارها با بدترین عملکرد در این مطالعه است.

ارزش نمونه کارها نهایی بیت کوین: 22251.58 دلار.


# 2 فهرست 10 برتر

با توجه به ارزش پایدار بیت کوین ، انتظار می رفت که سبد سهام مبتنی بر شاخص بازار نیز طی هفته گذشته از زمان تقریبی نگهداری بیت کوین ، عملکرد مشابهی را تجربه کند. 77٪ از ارزش موجود در نمونه کارها.

پس از 8 ماه تعادل مجدد نمونه کارها مبتنی بر شاخص ، جالب است که ببینیم عملکرد چگونه در مقایسه با نمونه کارهایی که فقط از بیت کوین تشکیل شده است ، چگونه عمل می کند. اگرچه عملکرد قابل مقایسه است ، اما ما شاهد عملکرد سبد شاخص به طور پیوسته از بیت کوین هستیم.

ارزش نمونه کارها 10 شاخص نهایی: 2،306.89 دلار.

شماره 3 سکه گکو

سبد سهام Coin Gecko یک هفته ضرر جزئی داشت. با از دست دادن نهایی -1.74٪, سکه Gecko با شکست در برابر بیت کوین ، بدترین عملکرد را بدست آورد.

CoinGecko از بین 4 نمونه کارهایی که مطالعه می شود ، دارای بدترین عملکرد است.

بزرگترین برندگان انتخاب شده توسط استراتژی Coin Gecko عبارتند از:

 • مونرو (XMR): +11.14٪ 7 روز گذشته

 • ستاره ای (XLM): +2.81٪ 7 روز گذشته

بزرگترین بازنده هایی که در این هفته توسط استراتژی Coin Gecko انتخاب شده اند:

 • XRP (XRP): -17.15٪ 7 روز گذشته

 • TRON (TRX): -3.58٪ 7 روز گذشته

 • EOS (EOS): -3.39٪ 7 روز گذشته

سکه Gecko بدترین عملکرد از زمان شروع مطالعه است. این هفته گذشته شاهد انتخاب متوسطی از دارایی ها بود. این را می توان به برخی از دارایی های کلاهبردار بزرگ نسبتاً تغییر داده شده در هفته گذشته نسبت داد.

ارزش نمونه کارها سکه نهایی Gecko: 2،204.87 دلار.

شماره 4 Nomics ML

استراتژی یادگیری ماشین Nomics پیش قدم خود را حفظ کرده است اما دومین نمونه کارها با عملکرد بد این هفته بود. با سود پیش بینی شده برای این هفته از 21.14٪, 7 روز گذشته به طور وحشیانه پیش بینی ها را با یک عملکرد کمتری انجام داد -5.65٪ تغییر عملکرد در این هفته ، پیش بینی قیمت ها قطعاً مطابق انتظارات ما نبود.

بزرگترین برندگان انتخاب شده توسط استراتژی Nomics ML عبارتند از:

 • NEM (XEM): +4.73٪ 7 روز گذشته

 • تصویب شده (DCR): +2.31٪ 7 روز گذشته

بزرگترین بازندهانی که در این هفته توسط استراتژی یادگیری ماشین انتخاب شده اند:

 • Hedera Hashgraph (HBAR): -11.00 7 روز گذشته

 • VeChain (VET): -9.78٪ 7 روز گذشته

 • پروتکل باند (BAND): -7.84٪ 7 روز گذشته

 • Terra (LUNA): -6.16٪ 7 روز گذشته

 • Zilliqa (ZIL): -5.15٪ 7 روز گذشته

 • کوساما (KSM): -5.02٪ 7 روز گذشته

 • امواج (موج ها): -3.89٪ 7 روز گذشته

بعد از هفته ها عملکرد ناپایدار ، دشوار است که بدانید از هفته به هفته Nomics چه انتظاری دارید. Nomics توانست 2 دارایی که عملکرد مثبت داشتند را شناسایی کند. امیدوارم ، استراتژی یادگیری ماشین بتواند روند را ادامه دهد و روند از دست دادن قبلی را تغییر دهد.

ارزش نمونه کارها Final Nomics ML: 2،331.42 دلار.

نتیجه گیری

استراتژی Nomics ML از هفته دوم این مطالعه برتری نسبت به سایر استراتژی ها داشته است. گرچه استراتژیهای دیگر طی چند ماه گذشته شروع به کاهش فاصله کردند ، اما رشد اخیر استراتژی یادگیری ماشین نشان می دهد که این می تواند در حال چرخش باشد.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم هفته های آینده چه چیزی را به همراه می آورند.

توجه: نتیجه گیری های انجام شده در اینجا بر اساس شواهد حکایتی است. لطفا آنها را با یک دانه نمک بردارید.

هدف از این مطالعه ارزیابی هر یک از این استراتژی ها در طولانی مدت است. پس از تنها چند ماه هنوز نمی توانیم نتیجه ای برای پتانسیل بلند مدت این استراتژی ها بگیریم. در نتیجه ، ما باید این نتایج را با یک دانه نمک بگیریم.

رهبران برجسته

ما از دیدن مطالعه موردی Nomics ML موجی از رهبرانی را که از داده های Nomics برای استفاده از استراتژی های جدید استفاده می کنند ، هیجان زده کرده ایم..

در این هفته ، ما XTSLabs برجسته ای را معرفی خواهیم کرد که نسخه مشابه نمونه کارها MLCaseStudy را به Coinbase Pro ، Bittrex و Binance US منتقل کرده است. با این حال ، او عناصر تعادل مجدد را برای تلاش برای به حداکثر رساندن نتایج استراتژی نمونه کارهای Nomics اضافه کرده است.

XTSLabs

XTSLabs در حال حاضر 3 پروفایل رهبر مختلف را اجرا می کند. این پروفایل های رهبر عبارتند از:

 • XTSLabsCBP – نمونه کارها Nomics ML در Coinbase Pro به طور خودکار انجام می شود.

 • XTSLabsBinUS – نمونه کارها Nomics ML در Binance US به صورت خودکار انجام می شود.

 • XTSLabsBittrex – نمونه کارها Nomics ML که در Bittrex خودکار می شوند.

برخلاف نمونه کارهای MLCaseStudy که توسط تیم Shrimpy مدیریت می شود ، این اوراق بهادار از تعادل آستانه 1٪ استفاده می کنند. این اجازه می دهد تا هر یک از این نمونه کارها در طول هفته با بی ثباتی بازار توازن مجدد برقرار کنند.

با تغییر نمونه کارها از -3.87٪ در Bittrex طی 7 روز گذشته ، XTSLabsBittrex عملکرد بهتری داشته است رهبران میگو. این قوی ترین هفته برای پیش بینی قیمت یادگیری ماشین نیست ، اما مطمئناً هنوز جای پیشرفت دارد.

XTSLabs همچنین به اندازه کافی مهربان بود که تغییرات تعادل این پرتفوی ها را با گذشت زمان فراهم کند. با شروع یک موجودی 1000 دلاری اولیه برای هر نمونه کار ، می توانیم ببینیم که عملکرد اجرای این استراتژی یادگیری ماشین بر اساس مبادله تغییر می کند.

نمونه کارها Bittrex از 3 صرافی مختلف که توسط XTSLabs پشتیبانی می شوند ، از بهترین عملکرد پرتفوی Coinbase Pro پیشی گرفته اند.

XTSLabsCBP را در Shrimpy دنبال کنید.

تغییرات هفته 32 استراتژی

اکنون که نتایج هفته گذشته را پوشش داده ایم ، وقت آن است که نحوه تغییر هر یک از این نمونه کارها را برای هفته آینده مشخص کنیم.

استراتژی Nomics ML

استراتژی Nomics ML از پیش بینی 7 روزه قیمت تولید شده توسط موتور Nomics ML بهره می برد. سپس از این پیش بینی قیمت ها استفاده می شود تا مشخص شود کدام دارایی ها باید در این هفته در سبد سهام ما قرار بگیرند. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

دارایی های زیر دقیقاً 10٪ از ارزش نمونه کارها برای هفته دوم این مطالعه اختصاص داده شده است.

1. Blockstack (STX)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +22.14٪

2. کوساما (KSM)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +11.61٪

3. Decentraland (MANA)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +10.55٪

4. کاردانو (ADA)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +8.47٪

5. THORchain (RUNE)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +7.49٪

6. حلقه (LRC)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +7.45٪

7. NEM (XEM)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +6.98٪

8. Chainlink (پیوند)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +6.37٪

9. سکه Binance (BNB)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +4.19٪

10. Bancor (BNT)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +3.82٪

یادآوری: ما فقط دارایی های موجود در Binance را در این نمونه کارها گنجانده ایم.

برآورد عملکرد متوسط ​​است 8.9٪ برای 7 روز آینده برای این نمونه کارها.

استراتژی امتیاز سکه Gecko

در استراتژی امتیاز Coin Gecko از امتیاز “Gecko” استفاده می شود که توسط سایت داده های معروف “CoinGecko” محاسبه می شود. این امتیازات دارایی برای تعیین امیدوار کننده ترین دارایی های بلند مدت استفاده می شود که باید در یک نمونه کارها گنجانده شود. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

بروزرسانی: متأسفانه ، طی چند هفته گذشته ، کوین گکو تصمیم گرفته است که انتشار نمره “Gecko” را متوقف کند. ما مطمئن نیستیم که چرا اینگونه است ، اما این ما را مجبور می کند از آخرین نمره “Gecko” که توانستیم از وب سایت آنها جمع کنیم استفاده کنیم.

تخصیص نمونه کارها

دارایی های زیر دقیقاً 10٪ از ارزش نمونه کارها برای هفته اول این مطالعه اختصاص داده شده است.

1. Bitcoin (BTC) – آخرین امتیاز موجود: 82٪

2. Ethereum (ETH) – آخرین امتیاز موجود: 74٪

3. EOS (EOS) – آخرین امتیاز موجود: 68٪

4. XRP (XRP) – آخرین امتیاز موجود: 67٪

5. Stellar (XLM) – آخرین امتیاز موجود: 65٪

6. Bitcoin Cash (BCH) – آخرین امتیاز موجود: 65٪

7. TRON (TRX) – آخرین امتیاز موجود: 64٪

8. Chainlink (LINK) – آخرین امتیاز موجود: 64٪

9. NEO (NEO) – آخرین امتیاز موجود: 63٪

10. Monero (XMR) – آخرین امتیاز موجود: 63٪

توجه: از این پس تا پایان مطالعه ، دارایی های کوین گکو ثابت می مانند. همه دارایی ها برای تطبیق مجدد تخصیص های فعلی با تخصیص های هدف ، 10٪ تخصیص و تعادل را حفظ می کنند.

استراتژی شاخص کلاه بازار سکه

استراتژی شاخص سرپوش بازار سکه از محدودیت های بازار دارایی استفاده می کند که توسط “CoinMarketCap” محاسبه می شود تا تعیین کند چه دارایی باید در پرتفوی گنجانده شود. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

تخصیص ها برای استراتژی نمونه کارها 10 شاخص برتر در هفته جاری خواهد بود.

1. بیت کوین (BTC): 76.56٪ تخصیص

2. اتریوم (ETH): 14.3٪ تخصیص

3. XRP (XRP): 2.09٪ تخصیص

4. Litecoin (LTC): 1.16٪ تخصیص

5. بیت کوین کش (BCH): 1.1٪ تخصیص

6. Chainlink (LINK): 1.08٪ تخصیص

7. کاردانو (ADA): 1.04٪ تخصیص

8. Polkadot (DOT): 0.93٪ تخصیص

9. سکه Binance (BNB): 0.93٪ تخصیص

10. Stellar (XLM): 0.81٪ تخصیص

توجه: در این هفته هیچ دارایی به شاخص اضافه یا حذف نشد. ما فقط تخصیص ها را متناسب با درصد های جدید تنظیم می کنیم و یک عملیات تعادل مجدد واحد را انجام می دهیم.

استراتژی بیت کوین

ساده ترین استراتژی هایی که ما در آن بررسی خواهیم کرد یک HODL ساده بیت کوین است. استراتژی Bitcoin HODL به ما امکان می دهد تا سایر استراتژی ها را در برابر عملکرد قیمت بیت کوین محک بزنید. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

100٪ بیت کوین

توجه: هیچ تغییری یا توازن مجدد برای نمونه کارها Bitcoin HODL ایجاد نخواهد شد.

همراه با میگو دنبال کنید

همه می توانند با ردیابی تغییرات نمونه کارها و عملکرد در داخل برنامه Shrimpy ، این مطالعه را دنبال کنند. ما یک رهبر در صرافی Binance به نام MLCaseStudy ایجاد کرده ایم. این رهبر به صورت هفتگی به روز می شود تا شامل آخرین تخصیص نمونه کارها باشد.

MLCaseStudy را در Shrimpy دنبال کنید.

سلب مسئولیت

این محتوا فقط برای اطلاع رسانی است ، شما نباید هیچ اطلاعات یا مطالب دیگری را به عنوان مشاوره حقوقی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر موارد تفسیر کنید. هیچ چیز موجود در سایت ما به منزله درخواست ، توصیه ، تأیید یا پیشنهادی از طرف میگو یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث برای خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار یا سایر ابزارهای مالی در این یا در حوزه قضایی دیگری نیست که چنین درخواست یا پیشنهادی غیرقانونی باشد قوانین اوراق بهادار از چنین صلاحیت.

تمام محتوای این سایت اطلاعاتی با ماهیت عمومی است و به شرایط فرد یا نهاد خاصی نمی پردازد. هیچ چیز در سایت به منزله مشاوره شغلی و / یا مالی نیست و همچنین هیچ اطلاعاتی در سایت به معنای بیان جامع یا کامل در مورد موضوعات مورد بحث یا قانون مربوط به آن نیست. شما به تنهایی مسئولیت ارزیابی محاسن و خطرات مرتبط با استفاده از هرگونه اطلاعات یا سایر مطالب موجود در سایت را قبل از تصمیم گیری براساس این اطلاعات یا سایر مطالب به عهده دارید. در ازای استفاده از سایت ، شما موافقت می کنید که Shrimpy ، شرکت های وابسته به آن یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث را در قبال ادعای احتمالی خسارت ناشی از هر تصمیمی که براساس اطلاعات یا محتوای دیگری که از طریق سایت در دسترس شما قرار گرفته است ، مسئول نپذیرید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me