نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: 3 مرحله آسان

>

اگر این را می خوانید ، پس احتمالاً به دلیل قانع کننده ای درباره اینکه چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، نیاز ندارید. این احتمال وجود دارد که شما از قبل می دانید ارز دیجیتال بیت کوین انقلابی شفاف ، پاسخگو ، قابل اعتماد و غیرمتمرکز است.

بنابراین ، ما از مرحله عبور خواهیم کرد و مستقیماً وارد چگونگی سرمایه گذاری در بیت کوین خواهیم شد. آماده?

روش آسان خرید بیت کوین نیز مستقیم ترین راه است. نه ، نیازی به انجام کار خاصی مانند انتقال پول به یک حساب مخفی نیست. تا زمانی که مالیات خود را پرداخت کنید ، اکثر دولت ها کاملا با خرید بیت کوین خوب هستند – البته مگر اینکه در نپال زندگی کنید ، در این صورت استفاده از بیت کوین به طور کلی ممنوع است.

بیایید در چند مرحله ساده به چگونگی خرید بیت کوین بپردازیم. بسته به سرعت شما ، کل روند باید فقط 20 تا 30 دقیقه طول بکشد – شاید حتی کمتر!

1. یک حساب تبادل Bitcoin ایجاد کنید

اول و مهمترین ، شما باید با ایجاد یک حساب صرافی بیت کوین شروع کنید.

مبادله بیت کوین کمتر از آنچه به نظر می رسد پیچیده است – برای استفاده از آن ، به دانش خاصی برای معامله گر خاص نیاز ندارید. صرافی بیت کوین نیز به هیچ وجه شبیه کف معاملات Nasdaq نیست.

در عوض ، صرافی های بیت کوین به سادگی داشبورد و برنامه های تحت وب هستند که با کلیک چند دکمه افراد ساده را تجربه می کنند. امروزه خرید BTC مشابه ثبت سفارش Amazon Prime است.

چند دسته از مبادلات بیت کوین وجود دارد. گزینه مورد نظر شما به میزان گزینه های مورد نظر برای ایجاد سرمایه گذاری BTC شما بستگی دارد.

 1. بیت کوین تبادل برای مبتدیان – اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید سرمایه گذاری در بیت کوین با کمترین میزان عارضه است پس ارز دیجیتال را برای مدت طولانی ذخیره کنید ، بنابراین این مبادله برای شماست. در واقع ، این دسته از مبادله بیت کوین به نظر نمی رسد یا اصلاً احساسی مانند مبادله ندارد زیرا بیشتر مبتنی بر برنامه است. آیا به دنبال تجربه سطح Venmo یا PayPal برای خرید BTC هستید؟ این است.

 2. صرافی بیت کوین برای معامله گران – اولا ، مبادله بیت کوین برای معامله گران وجود دارد. این صرافی ها برای افرادی که می خواهند به راحتی بیت کوین خریداری کنند نسخه های ساده و ابزار معاملاتی کمتری دارند. با این حال ، جایی که آنها واقعا می درخشند در تأمین است TradingView نمودارها ، تعداد زیادی ابزار تجزیه و تحلیل فنی و گزینه های مختلف برای انواع خرید مانند توقف ضرر ، توقف عقب و غیره. اگر می خواهید در BTC سرمایه گذاری کنید ، به سراغ این نوع مبادله Bitcoin بروید ، سپس مهارت های خود را به عنوان یک معامله گر افزایش دهید.

 3. بیت کوین تبادل برای همتایان – شاید شما در مورد ماهیت غیر متمرکز بلاکچین مطالعه کرده اید و می خواهید به دید Satoshi Nakamoto وفادار بمانید. در این صورت ، شما یک بورس غیر متمرکز بیت کوین را ترجیح می دهید که همتایان شما را قادر به خرید و فروش مستقیم بیت کوین بدون نیاز به یک نهاد واسطه با یکدیگر کنند. صرافی های بیت کوین P2P به همسالان این امکان را می دهد تا کیف پول های امن بیت کوین خود را به هم متصل کرده و با کمترین هزینه تجارت کنند. اگرچه کمی پیچیده تر از گزینه های شماره 1 و شماره 2 است ، اما ارزهای غیرمتمرکز ارزش تلاش را دارند.

بعد از اینکه تصمیم گرفتید کدام دسته مناسب شما باشد ، وقت آن است که یک حساب صرافی بیت کوین ایجاد کنید. صرف نظر از اینکه در کدام رده تبادل نظر می کنید ، روند معمولاً یکسان است – فقط به صفحه ثبت نام بروید و فرم های ثبت نام را پر کنید.


چند نکته اساسی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. ابتدا ، برای دسته های شماره 1 و شماره 2 ، شما به اطلاعات اولیه شناسایی احتیاج دارید تا ثابت کنید شما همان هستید که می گویید و حساب بانکی که پیوند می دهید متعلق به شماست.

برای گروه شماره 3 ، شما اصلاً نیازی به ارائه اطلاعات شناسایی ندارید ، اما برای تجارت با بیت کوین به یک کیف پول ارز رمزنگاری شده با ارز رمزپایه موجود در آن نیاز دارید..

مبادلات بیت کوین برای مبتدیان

 • برنامه مربع نقدی – یک روش ساده برای خرید بیت کوین با استفاده از یک برنامه معتبر.

 • Coinbase – برنامه Coinbase سرمایه گذاری در بیت کوین را ساده می کند.

 • کویناما – پیشگام خرید بیت کوین با کارت اعتباری.

مبادلات بیت کوین برای بازرگانان

 • بینانس – مبادله رمزنگاری جهانی و قابل اعتماد.

 • هووبی – ابزار حرفه ای برای معامله گران باتجربه.

 • جوزا – مبادله رمزنگاری شده توسط دوقلوهای Winklevoss.

 • کراکن – تبادل محبوب بیت کوین برای سرمایه گذاران اروپایی.

 • eToro – بستر اجتماعی هر دو خرید و فروش بیت کوین.

مبادلات بیت کوین برای همسالان (غیر متمرکز)

 • Binance DEX – صرافی غیرمتمرکز که توسط Binance اجرا می شود.

 • IDEX – DEX محبوب برای تجارت توکن های ERC20.

 • شبکه سایبر – ابزاری ساده و غیرمتمرکز برای مبادله ارزهای رمزپایه.

2. بیت کوین را با کارت اعتباری ، کارت نقدی ، حساب بانکی پیوندی یا رمزنگاری خریداری کنید

پس از ایجاد یک حساب کاربری با صرافی بیت کوین به انتخاب خود ، حرکت بعدی سرمایه گذاری در بیت کوین با خرید مقداری است!

این قسمت واقعاً ساده و سرراست است زیرا سخت ترین انتخاب اکنون پشت سر شماست (انتخاب صرافی بیت کوین مناسب).

با این حال ، یک توصیه این است که همه مبادلات بخش قبلی با روش انتخاب شما در پرداخت کار نمی کنند. بنابراین ، بفهمید که کدام روش برای شما بهترین روش است ، سپس دو برابر کنید و مطمئن شوید که صرافی بیت کوین که انتخاب کرده اید صحیح است.

صرافی های بیت کوین برای مبتدیان و معامله گران همه گزینه هایی برای سرمایه گذاری در بیت کوین با کارت اعتباری ، کارت بدهی یا حساب بانکی مرتبط دارند ، در حالی که صرافی های غیرمتمرکز این کار را نمی کنند..

اگر روش پرداخت شما کاملاً رمزنگاری شده باشد ، پس صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز یا صرافی بیت کوین برای معامله گران بهترین گزینه شما را خواهد داشت.

با این کار ، بیایید نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین را با کارت اعتباری ، کارت بدهی یا حساب بانکی مرتبط ارزیابی کنیم.

فارغ از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، قبل از خرید بیت کوین باید مراحل تأیید متعددی را طی کنید. برای صرفه جویی در وقت خود ، موارد زیر را قبل از شروع مراحل آماده کنید:

 1. فرم رسمی شناسنامه مانند گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا کارت شناسایی.

 2. کارت اعتباری ، کارت بدهی یا اطلاعات حساب بانکی شما (شماره حساب ، شماره مسیریابی و نام بانک).

 3. اثبات آدرس (لایحه اخیر خدمات کافی است).

با در دست داشتن این موارد ، فقط در عرض چند دقیقه آماده سرمایه گذاری در BTC خواهید بود.

شاید ارزش داشته باشد قبل از اقدام به اصلاح ، زیرا گاهی اوقات تبادل نظر برای گرفتن عکس سلفی برای اطمینان از اینکه شما واقعاً خودتان هستید ، ارزش دارد.!

پس از افزودن اطلاعات پرداخت خود به حساب صرافی بیت کوین ، آماده کار هستید. در بیشتر مبادلات ، فرآیند خرید BTC بسیار سریع است و تنها پس از چند کلیک به پایان می رسد.

به طور خلاصه ، به سادگی مقدار BTC خریداری شده یا میزان ارز فیات مورد نظر خود را مشخص کنید. مبلغ را در صفحه زیر تأیید کنید ، سپس معامله را ارسال کنید و voila را وارد کنید!

آیا سرمایه گذاری در بیت کوین با کارت اعتباری ، کارت نقدی یا حساب بانکی پیوسته ایمن است?

شاید از خود بپرسید که آیا هنگام خرید بیت کوین استفاده از کارت اعتباری / بدهی یا حساب بانکی شما بی خطر است. از این گذشته ، به اندازه کافی اخبار بد درباره هکرها و اطلاعات به خطر افتاده وجود دارد که حتی مطمئن ترین خریدار را نیز می ترساند.

با این حال ، خرید بیت کوین با کارت اعتباری ، کارت نقدی یا حساب بانکی مرتبط کاملاً ایمن است تا زمانیکه شما این کار را از طریق صرافی معتبر بیت کوین انجام می دهید.

صرافی های مورد اعتماد بیت کوین دارای چندین ویژگی هستند. آن ها هستند:

 1. تنظیم شده – پیروی از مقررات محلی & دستورات

 2. سازگار – مطابقت با قوانین KYC و AML

 3. بیمه شده – با پشتیبانی بیمه نامه ای که خسارات را پوشش می دهد

در بخش قبلی ، همه مبادلات بیت کوین برای مبتدیان و معامله گران ذکر شده از این سه ویژگی برخوردارند ، و همه آنها گزینه های خارق العاده ای برای سرمایه گذاری ایمن در بیت کوین است..

آیا خرید بیت کوین قانونی است؟?

خرید بیت کوین در اکثر کشورهای جهان به استثنای چند مورد قانونی – بسیار قانونی – است.

 • چین

 • ویتنام

 • کلمبیا

 • اکوادور

 • بولیوی

 • مصر

 • پاکستان

جدا از این کشورها ، بقیه مردم دنیا خریدن بیت کوین را قانونی می دانند ، اگرچه هنوز بسیاری از آنها منع بانکی بیت کوین را حفظ می کنند.

آیا باید برای سرمایه گذاری بیت کوین خود مالیات پرداخت کنم?

در یک کلام بله سرمایه گذاری در بیت کوین در بیشتر کشورهایی که قانونی است ، مشمول مالیات است.

خوشبختانه ، مبادلات بیت کوین مانند Coinbase ، Binance و دیگران با ارائه اسناد مالیاتی قابل چاپ مربوط به سرمایه گذاری های شما ، این روند را برای شما آسان می کنند..

3. ذخیره Bitcoin در یک اعتماد & کیف پول رمزنگاری امن

یک بیت کوین قابل اعتماد انتخاب کنید – بررسی.

BTC را با کارت اعتباری ، کارت نقدی ، حساب بانکی یا رمزنگاری خریداری کرده اید – بررسی مجدد.

چی چیز باقی مانده است؟ ذخیره سرمایه گذاری خود ، البته!

اکنون ، خرد متعارف طی چند سال گذشته بیان کرده است که باید این کار را انجام داد هرگز Bitcoin را در کیف پول مبادله کنید. آیا این هنوز درست است؟ جواب بله یا خیر است.

به عنوان مثال Coinbase ، تعادل هر وجهی را که در کیف پولهای گرم در صرافی باقی مانده است ، بیمه می کند (تقریباً 2٪ از کل ارز دیجیتال که توسط صرافی مدیریت می شود). Binance از صندوق های بیمه به نام SAFU از کیف پول های دیجیتال خود پشتیبانی می کند.

بنابراین ، در مبادلات بزرگتر ، بیمه معمول است. آیا این ذخیره بیت کوین خود را در آنجا خوب می کند؟ به طور بالقوه ، اما انجام این کار بسیار ایده آل نیست.

به این دلیل که کیف پول متعلق به صرافی است – نه شما. همیشه مطمئن ترین راه برای ذخیره بیت کوین در کیف پول ارز دیجیتال خصوصی است که کلیدهای آن را دارید.

علاوه بر این ، همه کیف پول های شخصی بیت کوین برابر نیستند. برای استفاده بیشتر از امنیت کیف پول ، می خواهید با آنچه که به عنوان a شناخته می شود بروید کیف پول سخت افزاری.

کیف پول های سخت افزاری دستگاه های فیزیکی مشابه USB هستند که از کلیدهای خصوصی محافظت می کنند که قفل کیف پول بیت کوین شما را باز می کند. با ذخیره سازی کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین ، شما تنها مالک کلیدهای خصوصی هستید که به آن دسترسی پیدا می کنید و از نظر مالی استقلال خواهید یافت.

در کتاب ما ، این یک روش عالی برای ذخیره وجوه شما است ، زیرا برای دسترسی به سرمایه گذاری بیت کوین خود نیازی به منبع خارجی ندارید.

در این مرحله ، مسابقه کیف پول سخت افزاری فقط دو اسب دارد.

 1. لجر نانو اس

 2. کیف پول Trezor

مارک های دیگری نیز وجود دارد که کیف پول های سخت افزاری جامد را برای بیت کوین تهیه می کنند ، اما Ledger و Trezor از نظر امنیتی لیگ برتر هستند.

نتیجه

سرمایه گذاری در بیت کوین امروز بسیار ساده تر از چند سال قبل یا حتی سال گذشته است! مبادلات بیت کوین در زمینه نرم کردن تجربه کاربر از یک هکری گامهایی برداشته اند ، به سختی می توان فرد را به یک فرآیند همسان با استفاده از Amazon Prime تبدیل کرد.

در آینده نزدیک ، با آنلاین شدن برنامه های سرمایه گذاری با یک کلیک بیت کوین ، این فرایند حتی ساده تر خواهد شد.

صرف نظر از اینکه چه فناوری آینده به ارمغان می آورد ، می توانید همین حالا و با دنبال کردن مراحل ساده ذکر شده در این راهنما ، در Bitcoin سرمایه گذاری کنید..

خواندن های اضافی

مطالعه موردی: استفاده از یادگیری ماشینی برای مدیریت نمونه کارها

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده – راهنمای کامل

تعادل آستانه برای مدیریت اوراق بهادار رمزنگاری

Crypto Trading 101: ابزار تحقیق

کاربران رمزنگاری که تنوع بیشتری دارند عملکرد بهتری دارند

بستر معاملات اجتماعی ما

میگو یک بستر تجاری اجتماعی برای ارز رمزنگاری شده است. این برای هر دو معامله گر حرفه ای و تازه کار طراحی شده است تا در مورد صنعت در حال رشد رمزنگاری اطلاعات کسب کنند. در Shrimpy ، کاربران می توانند نمونه کارها و استراتژی های معاملاتی سایر بازرگانان را کپی کنند.

در کمتر از چند دقیقه می توانید با بازرگانان برجسته دنیا ارتباط برقرار کنید. پیروی از چندین رهبر همزمان ، راهی را برای هر کاربر فراهم می کند تا مجموعه متنوعی از استراتژی ها و ارزهای رمزپایه را مدیریت کند.

Shrimpy از 16 مبادلات رمزنگاری پیشرو ، استراتژیهای نمونه کارهای خودکار و ابزارهای ردیابی بازار پشتیبانی می کند. با دنبال کردن این پیوندها در مورد همه چیزهایی که میگو ارائه می دهد بیشتر بدانید:

امکانات

مطالعات

آموزشها

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

ممنون که جلوی ما را گرفتید!

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me