یادگیری ماشینی برای مدیریت نمونه کارها رمزنگاری مطالعه موردی: هفته 26

>

طی 6 ماه گذشته ، تیم ما عملکرد 4 استراتژی مختلف نمونه کارها را ردیابی کرده است. اینها شامل نمونه کارهایی است که با استفاده از Nomics Machine Learning ، CoinGecko ، نمایه سازی cap-market و یک HODL ساده بیت کوین انتخاب شده اند..

هفته گذشته نشانه های بیشتری از مشکلات استراتژی Nomics ML مشاهده شد. پس از تعدادی هفته متوالی ضعیف ، نتایج شروع به بالا کشیدن برخی از ابروها می کند. بیت کوین در طول هفته گذشته به آرامی صعود کرد و ارزش آلت کوین را از بین برد و باعث شد بسیاری از دارایی ها در مقایسه با بیت کوین عملکرد ضعیفی داشته باشند. برای ادامه بحث به خواندن ادامه دهید!

یادآوری: روش این مطالعه برای اولین بار در مقاله قبلی ما بیان شد.

پیشرفت این مطالعه را در مورد میگو دنبال کنید.

نتایج هفته 25

این مطالعه تاکنون ترکیبی ثابت از شوک و هیبت بوده است. هفته گذشته نیز از این قاعده مستثنی نبود. بیت کوین در طول هفته نوسانات زیادی را تجربه کرد و هفته را با افزایش عملکرد 3.59٪ منطقی به پایان رساند. اگرچه بیت کوین عملکرد نسبتاً خوبی داشت ، اما سایر استراتژی ها مانند CoinGecko و استراتژی Nomics ML چندان مناسب نبودند.

سوال همچنان باقی است: آیا عملکرد بیت کوین قادر به دستیابی به مطالعه Nomics ML خواهد بود?

شماره 1 بیت کوین

بیت کوین در طول هفته دستاوردهای معقولی داشت. نوسانات زیاد قیمت در اوایل هفته سرانجام هفته را با یک افزایش 3.59 درصدی منطقی تثبیت و بسته کرد. اگرچه در نیمه دوم هفته نوسانات کمتری برای بیت کوین مشاهده شد ، اما این امر به بازار امکان ایجاد ثبات را داد و امیدوارم که از هفته آینده نیز پشتیبانی بیشتری از رشد مداوم داشته باشد. رشد مداوم بیت کوین طی دو هفته گذشته آینده امیدوارکننده ای را برای بیت کوین در ماههای آینده رقم می زند.

بیت کوین در این مطالعه دیگر بدترین عملکرد را ندارد.

ارزش نمونه کارها نهایی بیت کوین: 1،578،27 دلار.

# 2 فهرست 10 برتر


با توجه به عملکرد ثابت بیت کوین ، انتظار می رفت که سبد سهام مبتنی بر شاخص بازار نیز طی هفته گذشته از زمان تقریبی نگهداری بیت کوین ، عملکرد مشابهی را تجربه کند. 73٪ از ارزش موجود در نمونه کارها.

پس از 6 ماه متعادل سازی مجدد سبد سهام مبتنی بر شاخص ، جالب است که ببینید عملکرد آن به آرامی از بیت کوین بهتر است. این می تواند نشان دهد که برقراری تعادل مجدد در کارنامه ای که تخصیص زیادی به بیت کوین دارد ، همچنان ارزشمند است.

ارزش نمونه کارها 10 شاخص نهایی: 587/82 دلار.

شماره 3 سکه گکو

نمونه کارها Coin Gecko در این هفته عملکرد ضعیفی را تجربه کردند ، حتی اگر بیت کوین عملکرد قابل قبولی داشت. در پایان این دومین نمونه کارها از 4 پرتفوی مورد ارزیابی قرار گرفت.

CoinGecko هم اکنون از بین 4 نمونه کارهایی که مطالعه می شود ، دارای بدترین عملکرد است.

بزرگترین برندگان انتخاب شده توسط استراتژی Coin Gecko عبارتند از:

 • بیت کوین (BTC): +3.02٪ 7 روز گذشته

 • Bitcoin پیچیده (WBTC): +2.93٪ 7 روز گذشته

بزرگترین بازندگان انتخاب شده توسط استراتژی Coin Gecko در این هفته:

 • مونرو (XMR): -12.26٪ 7 روز گذشته

 • NEO (NEO): -12.21٪ 7 روز گذشته

 • لینک زنجیره ای (پیوند): -11.39٪ 7 روز گذشته

 • TRON (TRX): -10.52٪ 7 روز گذشته

 • EOS (EOS): -8.26٪ 7 روز گذشته

 • ستاره ای (XLM): -7.74٪ 7 روز گذشته

 • XRP (XRP): -6.12٪ 7 روز گذشته

Coin Gecko در حال حاضر بدترین عملکرد از زمان شروع مطالعه است. این هفته گذشته شاهد انتخاب ضعیف دارایی ها بود. این می تواند به بیشتر دارایی های کلاهبردار نسبت داده شود ، علاوه بر بیت کوین ، فقط تغییرات عملکرد کمی در هفته گذشته.

ارزش نمونه کارها سکه نهایی Gecko: 1516.13 دلار.

شماره 4 Nomics ML

استراتژی یادگیری ماشین Nomics پیش قدم خود را حفظ کرده است ، اما در این هفته عملکرد بدترین عملکرد را داشته است. با سود پیش بینی شده برای این هفته از 9.86٪, 7 روز گذشته یک فقیر دیدم -8.98٪ تغییر عملکرد در این هفته پیش بینی های قیمت نتوانستند انتظارات ما را یک بار دیگر برآورده کنند.

بزرگترین برندگان انتخاب شده توسط استراتژی Nomics ML عبارتند از:

 • بیت کوین (BTC): +3.02٪ 7 روز گذشته

 • Bitcoin پیچیده (WBTC): +2.93٪ 7 روز گذشته

بزرگترین بازندگان انتخاب شده توسط استراتژی Nomics ML در این هفته:

 • حقوق ذخیره (RSR): -32.03٪ 7 روز گذشته

 • کوساما (KSM): -15.80٪ 7 روز گذشته

 • Polkadot (DOT): -15.35٪ 7 روز گذشته

 • نشانه FTX (FTX): -11.60٪ 7 روز گذشته

 • لینک زنجیره ای (پیوند): -11.39٪ 7 روز گذشته

بعد از چندین هفته عملکرد ضعیف ، جای تاسف است که Nomics روند را ادامه می دهد. اگرچه Nomics توانست Bitcoin و Wrapped Bitcoin را به عنوان گزینه های قوی شناسایی کند ، عملکرد کلی نمونه کارها در مقایسه با انتظارات و Bitcoin هنوز ضعیف بود. امیدوارم که Nomics بتواند از این رشته باخت خارج شود و یک بار دیگر با شدت بیشتری صعود را آغاز کند.

ارزش نمونه کارها Final Nomics ML: 1،761.30 دلار.

نتیجه گیری

استراتژی Nomics ML از هفته دوم این مطالعه پیشتازی ثابت نسبت به سایر استراتژی ها را حفظ کرده است. با این حال ، یک روند که به نظر می رسد در حال ظهور است این است که استراتژی Nomics ML عملکرد فوق العاده خوبی در طول اجرای گاو نر دارد ، اما در بازارهای خرس بسیار ضعیف است.

این را می توان به طور بالقوه به دارایی هایی نسبت به زمانی که کل بازار در حال صعود است ، نسبت به زمانی که بازارهای خرس دارند ، نسبت داد. به عنوان مثال ، در ماه آگوست ، ما شاهد چندین هفته متوالی بودیم که دارایی های مشابه عملکرد فوق العاده خوبی دارند. با این حال ، در طول این بازار خرس کوتاه ، دارایی های کمتری وجود داشته که در هفته های متوالی عملکرد خوبی داشته باشند.

اگرچه در این هفته هیچ تحرک عمده ای از طریق دارایی های کلاهبردار مشاهده نشد ، اما ما همچنان موفق به مشاهده عملکرد ضعیف Nomics شدیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم هفته های آینده چه چیزی را به همراه می آورند.

توجه: نتیجه گیری های انجام شده در اینجا بر اساس شواهد حکایتی است. لطفا آنها را با یک دانه نمک بردارید.

هدف از این مطالعه ارزیابی هر یک از این استراتژی ها در طولانی مدت است. پس از تنها چند ماه هنوز نمی توانیم نتیجه ای برای پتانسیل بلند مدت این استراتژی ها بگیریم. در نتیجه ، ما باید این نتایج را با یک دانه نمک بگیریم.

رهبران برجسته

ما از دیدن مطالعه موردی Nomics ML موجی از رهبرانی را که از داده های Nomics برای استفاده از استراتژی های جدید استفاده می کنند ، هیجان زده کرده ایم..

در این هفته ، ما XTSLabs برجسته ای را معرفی خواهیم کرد ، که نسخه مشابه نمونه کارها MLCaseStudy را به Coinbase Pro ، Bittrex و Binance US منتقل کرده است. با این حال ، او عناصر تعادل مجدد را برای تلاش برای به حداکثر رساندن نتایج استراتژی نمونه کارهای Nomics اضافه کرده است.

XTSLabs

XTSLabs در حال حاضر 4 پروفایل رهبر مختلف را اجرا می کند. این پروفایل های رهبر عبارتند از:

 • XTSLabsCBP – نمونه کارها Nomics ML در Coinbase Pro به طور خودکار انجام می شود.

 • XTSLabsBinUS – نمونه کارها Nomics ML در Binance US به صورت خودکار انجام می شود.

 • XTSLabsBittrex – نمونه کارها Nomics ML که در Bittrex خودکار می شوند.

 • XTSLabsBin – نمونه کارها Nomics ML در Binance به صورت خودکار انجام می شود.

برخلاف نمونه کارهای MLCaseStudy که توسط تیم Shrimpy مدیریت می شود ، این اوراق بهادار از تعادل آستانه 1٪ استفاده می کنند. این اجازه می دهد تا هر یک از این نمونه کارها در طول هفته با بی ثباتی بازار توازن مجدد برقرار کنند.

با افزایش نمونه کارها از -5.63٪ در Coinbase Pro طی 7 روز گذشته ، XTSLabsCBP نسبت به 8٪ از رهبران Shrimpy بهتر عمل کرده است.

XTSLabs همچنین به اندازه کافی مهربان بود که تغییرات تعادل این پرتفوی ها را با گذشت زمان فراهم کند. با شروع یک موجودی 1000 دلاری اولیه برای هر نمونه کار ، می توانیم ببینیم که عملکرد اجرای این استراتژی یادگیری ماشین بر اساس مبادله تغییر می کند.

تا به امروز ، نمونه کارها Coinbase Pro بهترین عملکرد را از 4 صرافی مختلف داشته است.

XTSLabsCBP را در Shrimpy دنبال کنید.

هفته 26 تغییرات استراتژی

اکنون که نتایج هفته گذشته را پوشش داده ایم ، وقت آن است که نحوه تغییر هر یک از این نمونه کارها را برای هفته آینده مشخص کنیم.

استراتژی Nomics ML

استراتژی Nomics ML از پیش بینی 7 روزه قیمت تولید شده توسط موتور Nomics ML بهره می برد. سپس از این پیش بینی قیمت ها استفاده می شود تا مشخص شود کدام دارایی ها باید در این هفته در سبد سهام ما قرار بگیرند. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

دارایی های زیر دقیقاً 10٪ از ارزش نمونه کارها برای هفته دوم این مطالعه اختصاص داده شده است.

1. NEM (XEM)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +8.39٪

2. بیت کوین (BTC)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +5.1٪

3. Bitcoin پیچیده (WBTC)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +3.46٪

4. پروتکل اقیانوس (OCEAN)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +3.24٪

5. DigiByte (DGB)

 • پیش بینی سود 7 روزه: +0.23٪

6. USDT

 • پیش بینی سود 7 روزه: 0.00٪

یادآوری: ما فقط دارایی های موجود در Binance را در این نمونه کارها گنجانده ایم. همچنین توجه داشته باشید که پیش بینی می شود در این ماه فقط 5 دارایی عملکرد مثبتی داشته باشد ، بنابراین 50٪ باقیمانده به USDT اختصاص می یابد.

برآورد عملکرد متوسط ​​است 2.04٪ برای 7 روز آینده برای این نمونه کارها.

استراتژی امتیاز سکه Gecko

در استراتژی امتیاز Coin Gecko از امتیاز “Gecko” استفاده می شود که توسط سایت داده های معروف “CoinGecko” محاسبه می شود. این امتیازات دارایی برای تعیین امیدوار کننده ترین دارایی های بلند مدت استفاده می شود که باید در یک نمونه کارها گنجانده شود. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

بروزرسانی: متأسفانه ، طی چند هفته گذشته ، کوین گکو تصمیم گرفته است که انتشار نمره “Gecko” را متوقف کند. ما مطمئن نیستیم که چرا اینگونه است ، اما این ما را مجبور می کند از آخرین نمره “Gecko” که توانستیم از وب سایت آنها جمع کنیم استفاده کنیم.

تخصیص نمونه کارها

دارایی های زیر دقیقاً 10٪ از ارزش نمونه کارها برای هفته اول این مطالعه اختصاص داده شده است.

1. Bitcoin (BTC) – آخرین امتیاز موجود: 82٪

2. Ethereum (ETH) – آخرین امتیاز موجود: 74٪

3. EOS (EOS) – آخرین امتیاز موجود: 68٪

4. XRP (XRP) – آخرین امتیاز موجود: 67٪

5. Stellar (XLM) – آخرین امتیاز موجود: 65٪

6. Bitcoin Cash (BCH) – آخرین امتیاز موجود: 65٪

7. TRON (TRX) – آخرین امتیاز موجود: 64٪

8. Chainlink (LINK) – آخرین امتیاز موجود: 64٪

9. NEO (NEO) – آخرین امتیاز موجود: 63٪

10. Monero (XMR) – آخرین امتیاز موجود: 63٪

توجه: از این پس تا پایان مطالعه ، دارایی های کوین گکو ثابت می مانند. همه دارایی ها برای تطبیق مجدد تخصیص های فعلی با تخصیص های هدف ، 10٪ تخصیص و تعادل را حفظ می کنند.

استراتژی شاخص کلاه بازار سکه

استراتژی شاخص سرپوش بازار سکه از محدودیت های بازار دارایی استفاده می کند که توسط “CoinMarketCap” محاسبه می شود تا تعیین کند چه دارایی باید در پرتفوی گنجانده شود. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

تخصیص ها برای استراتژی نمونه کارها 10 شاخص برتر در هفته جاری خواهد بود.

1. بیت کوین (BTC): 76.54٪ تخصیص

2. اتریوم (ETH): 13.05٪ تخصیص

3. XRP (XRP): 2.99٪ تخصیص

4. بیت کوین کش (BCH): 1.37٪ تخصیص

5. Chainlink (LINK): 1.24٪ تخصیص

6. سکه Binance (BNB): 1.18٪ تخصیص

7. Litecoin (LTC): 1.06٪ تخصیص

8. Polkadot (DOT): 1.04٪ تخصیص

9. کاردانو (ADA): 0.86٪ تخصیص

10. EOS (EOS): 0.67٪ تخصیص

توجه: در این هفته هیچ دارایی اضافه یا از شاخص حذف نشد. ما فقط تخصیص ها را متناسب با درصد های جدید تنظیم می کنیم و یک عملیات تعادل مجدد واحد را انجام می دهیم.

استراتژی نگهداری بیت کوین

ساده ترین استراتژی هایی که ما در آن بررسی خواهیم کرد یک HODL ساده بیت کوین است. استراتژی Bitcoin HODL به ما امکان می دهد تا سایر استراتژی ها را در برابر عملکرد قیمت بیت کوین محک بزنید. اطلاعات بیشتر در مورد روش را می توان در مقاله قبلی ما یافت.

تخصیص نمونه کارها

100٪ بیت کوین

توجه: هیچ تغییری یا توازنی برای نمونه کارها Bitcoin HODL ایجاد نخواهد شد.

همراه با میگو دنبال کنید

همه می توانند با ردیابی تغییرات نمونه کارها و عملکرد در داخل برنامه Shrimpy ، این مطالعه را دنبال کنند. ما یک رهبر در صرافی Binance به نام MLCaseStudy ایجاد کرده ایم. این رهبر به صورت هفتگی به روز می شود تا آخرین تخصیص نمونه کارها را شامل شود.

MLCaseStudy را در مورد میگو دنبال کنید.

سلب مسئولیت

این محتوا فقط برای اطلاع رسانی است ، شما نباید هیچ اطلاعات یا مطالب دیگری را به عنوان مشاوره حقوقی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر موارد تفسیر کنید. هیچ چیز موجود در سایت ما به منزله درخواست ، پیشنهاد ، تأیید یا پیشنهادی از طرف میگو یا هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث برای خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار یا سایر ابزارهای مالی در این یا در حوزه قضایی دیگری نیست که چنین درخواست یا پیشنهادی غیرقانونی باشد قوانین اوراق بهادار از چنین صلاحیت.

تمام محتوای این سایت اطلاعاتی با ماهیت عمومی است و به شرایط فرد یا نهاد خاصی نمی پردازد. هیچ چیز در سایت به منزله مشاوره شغلی و / یا مالی نیست و همچنین هیچ اطلاعاتی در سایت به معنای بیان جامع یا کامل موارد بحث شده یا قانون مربوط به آن نیست. شما به تنهایی مسئولیت ارزیابی محاسن و خطرات مرتبط با استفاده از هرگونه اطلاعات یا سایر مطالب موجود در سایت را قبل از تصمیم گیری براساس این اطلاعات یا سایر مطالب به عهده دارید. در ازای استفاده از سایت ، شما موافقت می کنید که Shrimpy ، شرکتهای وابسته آن یا ارائه دهنده خدمات شخص ثالث را در قبال هرگونه ادعای احتمالی خسارت ناشی از هر تصمیمی که براساس اطلاعات یا محتوای دیگری که از طریق سایت در دسترس شما قرار گرفته است ، مسئول نپذیرید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me