0Chain Review (ZCN): Cloud Storage مبتنی بر Blockchain

0Chain ، تلفظ شده “صفر زنجیره ای” زنجیره بلوکی سریع ، مقیاس پذیر و بدون اجازه است که به عنوان یک شبکه ذخیره سازی داده عمل می کند که بر حفظ حریم خصوصی داده ها و محافظت از داده ها متمرکز است. یک پیچش جالب در 0Chain این است که بر خلاف سایر سیستم عامل های ذخیره سازی داده ، داده ها را در بلاک چین ذخیره نمی کند.

این ، بهمراه روش تقسیم بار 0 برای زنجیره ذخیره سازی بلوک ها و رسیدن به توافق ، شبکه ای سبک با سرعت تراکنش سریعتر را ایجاد می کند. اگر این همه جالب به نظر می رسد می توانید فیلم ما را ببینید که به عمق بیشتری می رود ، یا به راحتی جزئیات زیر 0Chain را بررسی می کنیم.

درباره 0 زنجیره

موفقیت ارزهای رمزپایه بدون شک تحول الگویی به سمت توکن سازی را برانگیخته است. با گذشت روزها ، شرکتهای بیشتری در حال راه اندازی توکن های اختصاصی هستند. در نتیجه ، نیاز به یک پروتکل موثر و مقیاس پذیر برای کنترل برنامه های وب و اینترنت اشیا در بالاترین حد خود قرار دارد. 0Chain با ارائه یک ابر غیرمتمرکز دارای درجه صفر ، مقرون به صرفه ، سریع و بی نهایت است بلاک چین مقیاس پذیر برای اینترنت اشیا و برنامه های وب ساخته شده است.

0 آرم زنجیره ای

0 زنجیره ای برای حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها. تصویر از طریق 0chain.net

خود-انشعاب داخلی به برنامه های کاربردی این امکان را می دهد تا نیازهای خود را به صورت مستقل در زنجیره های جداگانه تنظیم کنند بدون اینکه بر اعتبار بلاکچین بزرگتر تأثیر بگذارد. برخلاف مدل های مشترک اشتراکی ابر ، DApps درون 0Chain باید دارنده رمز باشند تا به زنجیره بلوک دسترسی داشته باشند. از این رو ، اساساً یک ابر مقیاس پذیر است که با ثبت نام بیشتر برنامه های دیجیتال برای برنامه ، ارزش آن افزایش می یابد.

مشکلات مطرح شده توسط 0Chain

همانطور که همه ما بخوبی می دانیم ، در حالی که فناوری بلاکچین در حال حاضر یک مزیت بزرگ بوده است ، اما کاملاً کامل نیست. برای اینکه شبکه های بلاکچین برای کاربران سازمانی یا برای توده مردم مفید باشد ، چندین مشکل وجود دارد که باید مرتفع شوند. 0Chain به روش منحصر به فرد خود به بسیاری از این مسائل پرداخته است.

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری موضوعی است که توسط اکثر پروژه های بلاکچین برطرف می شود و در حال حاضر برنامه های بلاکچین قادر به اندازه گیری کافی نیستند تا برای گروه های بزرگ مفید واقع شوند. علاوه بر این ، هزینه اجماع در شبکه های بزرگتر به طور فزاینده ای گران می شود. تا زمانی که این مسئله حل نشود ، فناوری بلاکچین برای اینترنت اشیا، یا هر سیستمی که به تراکنش های خرد نیاز داشته باشد امکان پذیر نیست..

مقیاس پذیری 0 زنجیره


تا جایی که 0 زنجیره می تواند مقیاس بندی کند محدودیتی نخواهد داشت. تصویر از طریق 0Chain.net

0 زنجیره به دو روش به مقیاس پذیری می پردازد. یکی از این موارد ، ذخیره سازی داده ها خارج از زنجیره ، جلوگیری از مشکلات ازدحام احتمالی ناشی از ذخیره و دسترسی زیاد داده ها از بلاکچین است. علاوه بر این ، 0Chain این ذخیره داده را از وظایف دستیابی به اجماع و از ذخیره بلوک جدا می کند. شما می توانید از 0 سفید ذخیره سازی زنجیره ای.

اتلاف انرژی

اجماع سنتی اثبات کار که بیت کوین و بسیاری دیگر از بلاک چین ها برای رسیدن به اجماع و ایجاد بلوک های جدید از آن استفاده می کنند بسیار پر مصرف است. این روند بسیار گران تمام می شود و تمرکز عملیات معدنی را متمرکز می کند زیرا تجهیزات خاص برای شرکت در استخراج مورد نیاز است. این تمرکز مغایر اصول تمرکززدایی است که یکی از ارکان اصلی فناوری بلاکچین است.

روشهای اجماع معدن

استخراج PoW در مقایسه با اتفاق نظر PoS بسیار گران است. تصویر از طریق Shutterstock

0Chain با استفاده از سازوکار اجماع اثبات سهام که در کار پروتکل Dfinity قبلاً ایجاد شده است ، از استفاده بیش از حد انرژی در ایجاد اجماع و بلوک های استخراج جلوگیری می کند. اجماع 0Chain علاوه بر استفاده از انرژی بسیار کمتر ، سرعت نهایی در ایجاد بلوک ها را نیز فراهم می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در 0 سفید توافق نامه زنجیره ای.

مقیاس گذاری منابع

ما از سایر بلاکچین ها دیده ایم که چه اتفاقی می افتد زیرا نیاز به منابع بالا می رود. عملکرد بسیار کند و هزینه های بیش از حد شبکه نتیجه است. اتریوم یک مثال کامل است. این اسکریپت ها را پیاده سازی می کند که به طور مداوم نحوه ذخیره ، استفاده و محاسبه کاربران توسط کاربران در بلاکچین را کنترل می کند.

به منظور محدود کردن این استفاده از شبکه ، اتریوم هزینه های گاز را اجرا کرده است. در نتیجه هزینه های شبکه با افزایش بیشتر برنامه های کاربردی در شبکه Ethereum ، تورم شده است. یک روش برای جلوگیری از هزینه های بنزین این است که برنامه ها به صورت آفلاین اجرا می شوند ، اما این درصورت در نظر گرفتن دستگاه های اینترنت اشیا که باید همیشه در اینترنت بمانند ، عملی نیست..

با نرخ فعلی گاز ، یک دستگاه IoT معمولی ممکن است سالانه تقریباً از یک چهارم میلیون دلار هزینه بنزین بسوزاند ، که به راحتی قابل قبول نیست.

مدل رمز 0chain

قفل Token معاملات رایگان انجام می دهد. شگفت انگیز! تصویر از طریق 0Chain.net

0Chain با ایجاد معاملات رایگان از طریق فرایندی به نام “قفل کردن رمزها” به این موضوع می پردازد. به جای هزینه کردن توکن ها برای هزینه های معامله ، یک مالک رمز (معروف به مشتری) رمزها را قفل می کند تا نشانه های جدیدی را به عنوان پاداش برای استخراج کننده ای که معامله را در یک بلوک دارد ، تولید کند..

این مدل پاداش قفل رمز ، شلوغی بلاکچین را به همان روشی که هزینه ها در پروتکل هایی مانند بیت کوین و اتریوم انجام می دهد ، آسان می کند ، اما بدون اینکه مشتریان مجبور شوند رمزهای خود را فدا کنند. درباره این مدل منحصر به فرد در 0Chain بیشتر بیاموزید عکس سفید پروتکل پاداش Token.

چنگ زدن

ما دیده ایم که انشعاب چندین بلاکچین را تحت تأثیر قرار می دهد ، از جمله مهمترین انبوه های بیت کوین. این چنگال ها زمانی اتفاق می افتد که بلاکچین ها برای افزودن ویژگی های جدید نیاز به افزودن کد جدید دارند ، اما ممکن است کل جامعه در مورد ویژگی های اضافه و کدام یک از بلاکچین ها توافق نداشته باشند. هنگامی که زنجیره بلوک تقسیم می شود ، مشارکت جامعه را کاهش می دهد و همچنین می تواند ارزش توکن های بلاکچین را فرو ببرد.

فورک بیت کوین

همه این چنگال ها برای بلاکچین خوب نیستند. تصویر از طریق VisualCapitalist.com

0Chain با حاکمیت ساده پینگ پینگ با دورهای نامعلوم رأی مثبت / خیر به یک پیشنهاد ، این مشکل انشعاب را برطرف می کند. فرض بر این است که از حملات آخرین بلوک و فورک فورک جلوگیری خواهد کرد. با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید 0 حاکمیت زنجیره ای پروتکل سفید

تورم و نوسانات

ارزهای رمزنگاری شده در نوسانات مشهور هستند ، قیمت ها با یک نرخ گاه حیرت انگیز به عقب و جلو در نوسان هستند. علاوه بر این ، بسیاری از قیمت های ارزهای رمزپایه به شدت تحت تأثیر نیروهای خارجی و در برخی موارد کاملاً تحت تأثیر قرار می گیرند.

قیمت تعادل 0 نشانه زنجیره ای

جذاب خواندن توضیح اقتصاد توکن ZCN. تصویر از طریق 0Chain.net

0 زنجیره ای این موضوع را از طریق یک آدرس حل می کند پروتکل اقتصادی که ارزش رمز ZCN بومی خود را از طریق صرفاً ریاضی تعیین کرده است. بنابراین مقدار ZCN کاملاً ذاتی است و از مقدار داده های ذخیره شده در شبکه و تعداد کاربران و نشانه های ذخیره شده تحت تأثیر قرار می گیرد. نوشته ای به نام “قیمت تعادل رمز 0 زنجیره ای”توسط دو استاد از کالج امپریال لندن نحوه عملکرد سیستم را به خوبی توضیح می دهد.

چشم انداز 0 زنجیره ای

0Chain بازار سازمانی را به عنوان هدف خود قرار داده است و با مشارکت هایی که از قبل با اوراکل ، خدمات وب آمازون ، Coresite و Cogent انجام شده است ، آنها در مسیر خود قرار دارند. این بدان دلیل است که 0Chain با موفقیت یک بلاکچین ساخته شده از ابتدا ایجاد کرده است که قابلیت تحقق سریع ، هزاران تراکنش در ثانیه و معاملات رایگان را بدون آسیب رساندن به امنیت و تمرکززدایی ارائه شده توسط فناوری بلاکچین ارائه می دهد..

راه حل های ارائه شده توسط 0Chain امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ها را با استفاده از فناوری بلاکچین و رمز ZCN بومی فراهم می کند. پیش بینی می شود به محض اینکه 0 زنجیره بتواند فضای ذخیره سازی مبتنی بر ابر شرکت را مختل کند شبکه اصلی خود را راه اندازی کنید. چندین زمینه در دست توسعه وجود دارد که مربوط به استفاده از شرکت و استفاده گسترده از فناوری است. این شامل:

 • پشتیبانی از Blockchain as a Service (BaaS) ؛
 • سفارشی سازی مورد نیاز
 • پشتیبانی از ذخیره سازی غیرمتمرکز (dStorage).

سازمان ها و مشاغلی که مایل به ذخیره ایمن داده ها هستند می توانند تعداد مورد نیاز از نشانه های ZCN را برای این کار خریداری و قفل کنند. هنگامی که دوره ذخیره سازی با قرارداد به پایان رسید ، تجارت انتخاب توکن ، نگه داشتن آنها برای استفاده بعدی یا استفاده مجدد آنها برای سایر نیازهای ذخیره را انتخاب می کند..

در حالی که هزینه اولیه خرید توکن ها بیشتر است ، این روش هزینه های ماهانه ذخیره سازی ابری را از بین می برد. در حقیقت ، اگر کد ZCN از ارزش خود قدردانی کند ، کسب و کار در پایان دوره ذخیره سازی سود کسب خواهد کرد.

0 شبکه معدن زنجیره ای

شبکه استخراج در 0Chain. تصویر از طریق 0Chain

همه اینها بدان معنی است که 0Chain برای رقابت با شرکتهای ذخیره سازی ابری سنتی و سایر شرکتهای بلاکچین که کاربران سازمانی را هدف قرار می دهند ، از موقعیت خوبی برخوردار است. علاوه بر این ، 0Chain توانایی ادغام نرم افزار سازمانی در هر دو زنجیره عمومی و خصوصی را دارد ، در حالی که این امکان را به شرکت می دهد تا داده های خود را با اطمینان و سرعت و قابلیت اطمینان بیشتر در مقایسه با راه حل های ذخیره سازی ابر موجود ذخیره کند..

این در حال حاضر واقعیت است زیرا مشاغل 0Chain قبلاً جعل کرده است به آنها اجازه می دهد کار با مشتریان سازمانی را برای ایجاد راه حل ها و انتقال زیرساخت های موجود به 0Chain آغاز کنند..

d ذخیره سازی

dStorage بستر ذخیره سازی غیرمتمرکز است که توسط 0Chain ایجاد شده است تا امنیت ، قابلیت کنترل ، عملکرد و در دسترس بودن بی نظیر کاربران را فراهم کند. کاربران می توانند داده ها را ذخیره و پشتیبان گیری کنند ، زیرا این امر کاملاً خصوصی خواهد بود و تقریباً غیرممکن است که هکرها آن را نقض کنند و هر اقدامی بلافاصله و به طور غیرقابل تغییر در زنجیره بلوک ذخیره می شود..

d ذخیره سازی

پلت فرم محافظت از حریم خصوصی و داده های توسعه یافته توسط 0Chain. تصویر از طریق 0Chain.net

dStorage دارای ویژگی های زیر است:

 • نقض تقریباً غیرممکن است.
 • سریعتر برای بارگذاری و بارگیری برای ذخیره سازی و بازیابی سریعتر داده ها.
 • در دسترس بودن بسیار بالا
 • هزینه کمتری نسبت به فضای ذخیره سازی سنتی مبتنی بر ابر.

dStorage چگونه کار می کند

بستر dStorage هر پرونده ذخیره شده را به چندین قسمت خرد شده تقسیم می کند ، هر قسمت جداگانه را رمزگذاری می کند و سپس هر قسمت را برای ذخیره سازی به سرورهای مختلف ارسال می کند. هر یک از این سرورها کلید رمزنگاری مخصوص به خود را دارند ، دسترسی به داده ها را غیر ممکن می کند مگر اینکه کلیدها را در اختیار داشته باشید.

کاربران برای بازیابی اطلاعات ذخیره شده به زیرمجموعه ای از خرده ریزها احتیاج دارند و هر هکری به یک زیر مجموعه از همه کلیدها ، نه فقط به یک کلید واحد نیاز دارد. این توزیع همچنین به معنای از کار افتادن چندین سرور است و می توان داده ها را با زیر مجموعه خردها بازیابی کرد. عملکرد در dStorage با پخش مستقیم داده ها به موازات سرورها بسیار افزایش می یابد و گسترش داده ها برای انعطاف پذیری بسیار کارآمدتر از نسخه های قدیمی ساده است.

پیشرفت های امنیتی

پیشرفت های امنیتی ارائه شده توسط پروتکل های دفتر توزیع شده دفتر ، احتمالاً مهمترین نکته برای هر سازمانی است. با استفاده از 0Chain برای میزبانی از ابزارهای نرم افزاری سازمانی (با BaaS) ، تنها نقطه احتمالی خرابی که پایگاه های داده شرکت را آزار می دهد ، حذف می شود. داده ها در 0Chain رمزگذاری می شوند ، در شبکه تکثیر می شوند و در چندین سرور ذخیره می شوند.

با 0Chain حتی اگر AWS پایین بیاید شرکت ها همچنان قادر به بازیابی اطلاعات خود خواهند بود و شبکه همچنان زنده است. همچنین ، حتی اگر بنگاه های اقتصادی سرورهای اختصاصی خود را به خطر بیندازند ، داده ها قابل بازیابی هستند و راه حلهای میزبانی شده همچنان زنده هستند.

0 امنیت زنجیره ای

موارد کمی برای امنیت شرکت مهمتر از امنیت هستند. تصویر از طریق Pixelplex.io

با این همه هک فایروال که منجر به به خطر افتادن داده ها می شود ، شرکت ها به دنبال راه حل بهتر برای امنیت داده ها و شبکه های خود هستند. یک راه حل DLT مانند 0Chain یک راه حل برای امنیت داده های سازمانی و سیستم های نرم افزاری است. نه تنها باعث افزایش تمرکز زدایی و امنیت می شود ، بلکه شفافیت را نیز افزایش می دهد و تغییر ناپذیری هرگونه معامله را فراهم می کند.

ممیزی

کاربران سازمانی همچنین می توانند از قابلیت کنترل به عنوان سرویس (AaaS) برای کمک به آنها در تأمین نیازهای خود برای دسترسی به داده ها ، امنیت و انطباق استفاده کنند. با AaaS ، شرکت ها می توانند به طور غیرقابل تغییر تمام داده های معاملاتی را برای هر یک از سیستم های خود ذخیره کنند.

با آینه کردن داده های معاملاتی در بلاکچین ، سازمان می تواند به داده ها دسترسی داشته باشد و حسابرسی را انجام دهد بدون اینکه هیچ تاثیری بر سیستم های موجود بگذارد و یا بر مشتری تأثیر بگذارد. سیستم AaaS می تواند در هر دو محیط عمومی و خصوصی مستقر شود و از عملکرد بهینه ارائه شده توسط 0Chain استفاده کند.

ممیزی

بخشی از امنیت برای کاربر سازمانی قابلیت کنترل داده ها و معاملات است. تصویر از طریق ScienceDirect.com

این همچنین از قدرت ذاتی پلت فرم بلاکچین استفاده می کند که توانایی دسترسی به یک دفتر حساب تغییرناپذیر در زمان واقعی و بدون ترس از داده های نادرست ، دستکاری شده یا به خطر افتاده است. کسب و کارهایی که سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی خود را با 0Chain ادغام می کنند ، در نتیجه ذخیره شدن هر معامله به عنوان یک رکورد عمومی تغییرناپذیر ، به افزایش پاسخگویی و شفافیت پی می برند..

در چنین محیطی یک شرکت قادر است به سرعت ابزارهایی را ایجاد کند که به آنها امکان می دهد داده ها را به طور مeryثر جستجو کنند ، در حالی که داده های خود را برای کسب درآمد یا اهداف دیگر کنترل و کنترل می کند.

سایر موارد استفاده از شرکت

در حالی که امنیت و قابلیت کنترل از ویژگیهای کلیدی است که باعث تصویب شرکت می شود ، برنامه ها و ابزارهای بسیاری وجود دارد که می تواند به نفع کاربران سازمانی 0Chain باشد.

نرم افزار Blockchain

برخی از موارد زیادی که می توان از بلاکچین استفاده کرد. تصویر از طریق Medium.com

از طریق این لیست در حال رشد برنامه ها ، هر شرکت قادر به انتخاب کدام محصولات با افزودن آنها به یک دفتر تغییرناپذیر از طریق رمزنگاری است. در حال حاضر ابزارها و منابع مختلف بسیاری در دسترس است که شرکت های سازمانی از آنها برای ارائه راه حل ، همکاری و آموزش استفاده می کنند و افزودن این موارد به یک راه حل بلاکچین می تواند آنها را ایمن تر ، سریع تر و موثرتر کند.

محصولات 0 زنجیره ای

0Chain در حال حاضر محصولات مختلفی را ارائه می دهد که پلت فرم dStorage را افزایش می دهند و می توانند مزایای قابل توجهی را برای کاربران سازمانی فراهم کنند. در زیر محصولات موجود موجود است:

0 استاد

0stor با اشتراک گذاری خصوصی قابل تنظیم و امن dStorage است.

فرآیند استور

فرایند مورد استفاده توسط استور. تصویر از طریق Oracle Cloudmarketplace.

همانطور که توسط مدیر ارشد مدیریت محصولات Oracle Blockchain مارک راخمیلوویچ در یک مورد ذکر شده است مقاله اخیر در وبلاگ Oracle “0Stor Data Protection Platform with Oracle Blockchain Platform چالش ذخیره سازی اطلاعات خصوصی را با ممیزی دسترسی حل می کند که سنگ بنای بسیاری از اقدامات حفظ حریم خصوصی است ، مانند GDPR در اروپا و CCPA در کالیفرنیا.

شفافیت و تغییرناپذیری سوابق دسترسی برای کاربران اعتماد به نفس مهمی ایجاد می کند و می تواند عاملی مهم در هرگونه ممیزی یا دادرسی باشد. فضای ذخیره سازی 0Stor یک راه حل قدرتمند برای محافظت از حریم خصوصی داده ها است و اکنون می توان با استفاده از بلاکچین اوراکل سوابق دسترسی لنگر بلاکچین را فراهم کرد. “

0 بخش خصوصی

0stor Private می تواند خطر هرگونه داده یا نقض حریم خصوصی را حتی بیشتر کاهش دهد. با 0 طبقه خصوصی:

 • کاربر صاحب است & کلید رمزگذاری را کنترل می کند
 • مرزبندی مشخصی وجود دارد که خطر کنترل کننده های مشترک را کاهش می دهد
 • اعتماد بین مشتریان ، شرکا و کارمندان ایجاد کنید.
 • در برابر نقض داخلی محافظت کنید

0 طبقه خصوصی

بهبود حریم خصوصی برای استفاده از شرکت. تصویر از طریق 0Chain.net

0stor Private به عنوان بخشی از بلاکچین اوراکل گنجانده شده است و از بازار اوراکل در دسترس است اینجا.

0 جعبه

0box یک برنامه موبایل است که به تازگی منتشر شده است و به اشتراک گذاری پرونده خصوصی و ناشناس ماندن بدون نیاز به ایمیل یا ورود به سیستم را ارائه می دهد. هم برای سیستم عامل های iOS و هم برای سیستم عامل های Android موجود است و به هر کسی امکان می دهد تا پرونده ها را به صورت خصوصی و ناشناس از طریق اطلاع رسانی های فشرده به اشتراک بگذارد. این از طریق چالش های بی طرفانه مداوم با محافظت از نقض مداوم همراه است و شفافیت کاملی دارد.

0 جعبه ذخیره سازی

0 جعبه خصوصی و ناشناس – ضرب و شتم Beats Dropbox به پایین. تصویر از طریق 0Chain.net

با 0box نیازی به ورود یا ایمیل نیست. 0box جایگزین غیرمتمرکز ، خصوصی و ناشناس برای راه حل های متمرکز مانند Dropbox است. به سادگی در فایلی بارگذاری کنید که به راحتی می توانید آن را با هر کسی به اشتراک بگذارید.

0 کیف پول

کیف پول شما می خواهید به صورت ایمن نشانه های ZCN خود را ذخیره کنید ، آنها را قفل یا سهام خود کنید و جوایز کسب کنید. 0wallet دارای امنیت کلید تقسیم شده 2FA است که به کاربر اجازه می دهد کیف پول یکسان را از طریق دستگاه تلفن همراه و لپ تاپ با استفاده از کلید تقسیم تولید شده نصب و اجرا کند..

0 کیف پول

قفل کردن & سود ، سهام & کسب درآمد ، تقسیم کلید 2FA Security. تصویر از طریق 0Chain.net

می توانید 0wallet را در سایت آنها بارگیری و آزمایش کنید.

0 مشارکت های زنجیره ای

0Chain طی چندین سال گذشته بسیار سخت کار کرده است ، هزاران ساعت صرف ساخت و آزمایش کد ، نوشتن راه حل های نرم افزاری سفارشی برای جلوتر از رقبا و کار با همان چابکی که انتظار دارید از یک شرکت تازه تاسیس در سالهای اول آن باشد ، توسعه.

در عین حال آنها همچنین به طور خستگی ناپذیر در حال ایجاد مشارکت های جدید در این شرکت بوده اند که به محض راه اندازی شبکه اصلی 0Chain در سه ماهه اول سال 2021 به تصویب راه انداز کمک می کند..

مشارکت هایی که با AWS و Oracle منعقد شده است در دادن اعتبار 0Chain با کاربران مشکوک شرکت بسیار مهم است. 0Chain با شناخته شدن به عنوان یک شریک با این ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی مبتنی بر ابر ، به پایگاه مشتری بزرگ و متنوع خود دسترسی پیدا می کند ، به آنها امکان می دهد مکالمه را شروع کنند و اعتماد بیشتری به راه حل های بلاکچین ایجاد کنند..

شرکای 0 زنجیره ای

0Chain در حال حاضر یک گروه شرکای فوق العاده قوی دارد. تصویر از طریق 0Chain.net

کاربران سازمانی بسیار محتاط هستند و نگرانی هایی دارند که از امنیت و در دسترس بودن تا انطباق و قابلیت کنترل را شامل می شود. رفع این نگرانی ها در مراحل اولیه برای زنجیره ای که برای رشد کار می کند بسیار سودمند خواهد بود.

به منظور ایجاد تقاضای پایدار برای راه حلهای 0Chain در بین کاربران سازمانی ، همکاری با اوراکل و AWS بسیار مفید بوده است. این دقیقاً همان مشارکتهایی است که اعتبار 0Chain را می دهد و همان چیزی است که CIO و VP های IT شرکت انتظار دارند قبل از سرمایه گذاری در جلسه اولیه یا آزمایش آزمایشی بستر dStorage ، ببینند..

هنوز بهتر ، هر مشتری سازمانی جدید می تواند درهای دیگری را باز کند. بهترین چشم اندازها اغلب از مراجعه توسط CIO به دیگری صورت می گیرد و درهایی را باز می کند که در غیر این صورت ممکن است سالها بسته بمانند. و در حالی که هر دری شک و تردید نسبت به فناوری بلاکچین را کمی بیشتر از بین می برد ، و پروژه هایی مانند 0Chain اعتبار کمی بیشتری کسب می کنند.

شما اخیراً نیز دارید اعلامیه توسط واکشی که آنها با 0Chain مشارکت خواهند کرد. این به Fetch.ai اجازه می دهد تا با استفاده از راه حل های منحصر به فرد ذخیره اطلاعات 0chain ، تمام عملکردهای عامل مستقل خود را مقیاس بندی کند. این همچنین به Fetch یک زاویه منحصر به فرد خواهد داد زیرا آنها تنها شرکت هوش مصنوعی خواهند بود که از یک راه حل ذخیره سازی غیرمتمرکز استفاده می کنند (در مقابل ابر آمازون و غیره).

تیم 0 زنجیره ای

تیم 0Chain توسط دو دارنده دکترا بصیر هدایت می شود که یک تیم کلاس جهانی را در بسیاری از رشته ها از جمله رمزنگاری ، محاسبات توزیع شده و زیرساخت های ابری هدایت می کنند.

0 رهبری زنجیره ای

بنیانگذاران 0Chain. تصویر از طریق 0Chain.net

ساسواتا باسو بنیانگذار و مدیرعامل 0Chain و یک کارآفرین باهوش با بیش از 20 سال تجربه در زمینه هوش مصنوعی ، اینترنت چیزها ، فناوری های بلاکچین ، فناوری های ابری و فناوری های بی سیم است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا از UCLA است و قبلاً در اینتل ، GuruHubb ، Harris ، Nortel ، Aviat و Energous کار کرده است..

توماس آستین با تجربه گسترده در زمینه امنیت زبان برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل بدافزار ، بنیانگذار و CTO 0Chain است. او دکترای علوم کامپیوتر از UC سانتا کروز دارد و قبلاً در موزیلا و CloudFlare کار کرده است.

رمز 0Chain (ZCN)

ZCN رمز اصلی 0Chain است و برای ذخیره سازی استفاده می شود و به داده های ذخیره شده در سیستم گره خورده است. همچنین می تواند به منظور ایجاد علاقه برای دارندگان قفل شود یا روی آن قرار گیرد. مقدار ZCN کاملاً از نظر ریاضی هدایت می شود و بر اساس مقدار داده های ذخیره شده در شبکه است. در ابتدا این کار با استفاده از 0box انجام خواهد شد ، اما بعدا انتظار می رود که استفاده از شرکت ارزش بیشتری در رمز ایجاد کند.

اقتصاد توکن ZCN

تنها رمز ارزشی که با استفاده از شبکه تناسب مستقیم دارد. تصویر از طریق 0Chain.net

در حالی که رمز ZCN در حال حاضر از نظر سقف بازار 488 بزرگترین است ، قیمت آن در سال 2020 عملکرد خوبی داشته است. در آگوست سال 2020 قیمت به 0.45 دلار رسیده است ، اگرچه این از اوج های اولیه بالاتر از 0.60 دلار است که به ابتدای شروع توافق خجالتی است تجارت در جولای 2018.

هنوز هم ، در اواخر سال 2020 ، قیمت دوباره در حال افزایش است ، زیرا طرفداران پروژه پیش بینی راه اندازی اصلی در سه ماهه اول سال 2021 را دارند. این مطمئناً باعث افزایش سود بیشتری خواهد شد ، و اگر بتواند شروع به تصویب کند افزایش استفاده از قابلیت های ذخیره سازی همچنین به افزایش قیمت رمزها در یک چرخه فضیلت کمک می کند.

عملکرد قیمت ZCN

مانند اکثر ارزهای رمزپایه 0Chain سهم خود از نوسانات را دیده است. تصویر از طریق Coinmarketcap.com

در حال حاضر ZCN توسط صرافی ها به خوبی پشتیبانی نمی شود. این به عنوان یک جفت معاملاتی با ETH در Bilaxy و با WETH در Uniswap در دسترس است. Coinmarketcap.com آن را با Bitfinex همراه با USD نشان می دهد ، اما حجم آن بسیار کم است. این همچنین یک جفت شدن ETH را در IDEX نشان می دهد ، اما هیچ داده ای از قیمت یا حجم وجود ندارد.

در نتیجه

0 زنجیره ای یک هدف بلند پروازانه دارد و از بدو تأسیس تاکنون خستگی ناپذیر در این زمینه کار می کند. حتی در حالی که علاقه به این پروژه پس از روزهای اولیه کاهش یافت ، تیم به کار خود در جهت چشم انداز خود ادامه داد ، ایجاد برنامه های جدید و ایجاد همکاری های مهم با AWS و Oracle ، از جمله.

این کار سخت در حالی است که ما به سال 2021 آماده هستیم تا نتیجه بدهد ، با این پروژه اخیراً تعدادی ابزار (oBox و oWallet) منتشر شده است که می تواند به افزایش تصویب کمک کند و در نتیجه قیمت رمز ZCN را افزایش دهد..

همچنین کمی بیش از این افق ، راه اندازی شبکه اصلی پروژه است که می تواند با ایجاد اعتبار بیشتر از شرکت های سازمانی ، تصویب را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در واقع تصویب شرکت های سازمانی که هدف این پروژه قرار گرفته اند بزرگترین مانعی است که 0 زنجیره در آینده نزدیک با آن روبرو خواهد شد. این عملیات بزرگ سازمانی به طرز مشهودی کند و محتاطانه انجام می شود و اتخاذ یک پلت فرم جدید امری ساده نیست.

0 زنجیره قبلاً حتی توسط ما شات لانگ نامیده شده است و گرچه شات لانگ باقی مانده است ، اما اکنون امیدوارکننده تر از هر زمان دیگری در تاریخ خود است. ما فکر می کنیم این قطعاً پروژه ای است که ارزش تماشای آن را دارد ، نه تنها به دلیل تمرکز آن روی کاربران سازمانی ، بلکه به دلیل استفاده از مدل اقتصادی که نوید می دهد با افزایش مقدار داده ذخیره شده ، قیمت رمز را افزایش می دهد. این جذاب است و می تواند برای فرزندان اولیه بسیار سودآور باشد.

ما همچنین می خواهیم پتانسیل 0 0 زنجیره را به عنوان یک مورد استفاده کنیم پلت فرم سرور رسانه از آنجا که آزمایشات اولیه به نظر می رسد می تواند کارآمدتر از هر راه حل دیگری باشد که در نظر گرفته شده است. در این صورت ، می تواند با سرعت و کارایی بیشتر و بدون محدودیت برای کاربران یا سازندگان ، به رقیب غیرمتمرکز YouTube تبدیل شود.

بله ، اگر اشتباه نکنیم زمان های بسیار جالبی برای 0Chain در پیش است.

تصویر ویژه از طریق Shutterstock

سلب مسئولیت: این نظرات نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map