بهترین استخرهای ZEN: جایی که باید استخراج کنید

بنابراین شما می خواهید استخراج Horizen (ZEN) را شروع کنید و به دنبال افزایش سودآوری خود هستید؟ پیوستن به استخر استخراج ZEN ممکن است منطقی باشد.

Horizen (ZEN) به عنوان ارز رمزنگاری شده اثبات کار ، گزینه خوبی برای معدن کارانی است که قصد استخراج از استخراج Zcash (ZEC) را دارند. استخراج کنندگان می توانند بر اساس سودآوری به راحتی منابع خود را بین این دو زنجیره بصورت رفت و برگشت تخصیص دهند.

با این وجود ، با توجه به رقابت شرکت های Equihash ASIC ، استخراج انفرادی سود بسیار کمتری نسبت به گذشته داشته است. به همین دلیل است که عضویت در استخر استخراج Horizen و افزایش احتمال کشف بلوک های جدید می تواند سودآور تلقی شود.

در این مقاله من شما را با Horizen آشنا می کنم و سپس مدتی را صرف مرور برخی از برترین استخرهای استخراج Horizen می کنم.

Horizen چیست?

Horizen یک بستر بلاکچین محرمانه محور است که هدف آن فراهم آوردن حریم خصوصی و کنترل کامل بر روی ردپای دیجیتال برای هر شهروند جهانی است. این مورد در بین پروژه های بلاکچین در موارد استفاده در زندگی واقعی منحصر به فرد است و بیش از اینکه یک ارز بالقوه دیگر باشد. در نهایت Horizen امیدوار است که به کاربران خود اجازه برقراری ارتباط خصوصی و همچنین مراجعه به هر مکان و انتشار هر چیزی در وب را به صورت کاملا ناشناس بدهد..

Fork of Fork در ZenCash

چنگال چنگال ZCash

Horizen در ابتدا به عنوان ZenCash در 23 مه 2017 به عنوان یک چنگال ZClassic که خود یک چنگال Zcash بود ، راه اندازی شد. این مارک به Horizen تغییر نام داد تا بتواند هویت خود را جدا از Zcash کاملاً بپذیرد.

درست مانند بلاک چین های مادر خود – Zcash و Zclassic ، Horizen از الگوریتم استخراج Equihash استفاده می کند.

Horizen ASIC Miners را می پذیرد

علی رغم اینکه در ژوئن 2018 دچار حمله مضاعف شدیم ، تیم Horizen تصمیم گرفت به جای تغییر الگوریتم مقاوم در برابر ASIC ، با الگوریتم Equihash باقی بماند..

دلیل اصلی این تصمیم این است که تیم دریافت که شبکه Horizen با استخراج ASIC امنیت بیشتری پیدا کرده است ، حتی اگر Horizen بزرگترین ارز Equihash نیست که استخراج می شود.

Nicehash ZEC را بخرید

تیم Horizen استفاده از استخراج کنندگان Equihash ASIC را زیر نظر گرفت و به نظر می رسد که آنها ZEN را مستقیماً استخراج می کنند تا اینکه قدرت هش خود را به NiceHash بفروشند ، و این برای شبکه Horizen مثبت بوده است..


5 استخر استخراج برتر Horizen

بنابراین ، کدام استخرهای استخراج برای استخراج کنندگان ZEN بهترین هستند?

به طور کلی استخرهای استخراج بسیار شبیه به یکدیگر هستند ، و با Horizen شما مجبور نخواهید بود سخت به جستجوی استخرهای استخراج بپردازید. لیست های رسمی وب سایت Horizen 27 استخر استخراج برای انتخاب کردن. ما این مورد را محدود کرده و محبوب ترین استخرهای استخراج Horizen را به شما ارائه می دهیم.

به یاد داشته باشید ، هرگز عاقلانه نیست که قدرت هش استخر استخراج را بیش از 25٪ افزایش دهید ، بنابراین به سادگی انتخاب بزرگترین استخر استخراج به ندرت ایده خوبی است. Horizen در میان altcoins تا حدودی منحصر به فرد است ، زیرا قدرت هش آن کاملاً به طور مساوی پخش شده است ،.

هنگام انتخاب استخر استخراج خوب ، هزینه ها و همچنین زمان کار استخر و مجاورت جغرافیایی آن با مکان شما مهم است. این موارد را به خاطر بسپارید و ادامه مطلب را بخوانید تا از 5 استخر استخراج برتر Horizen مطلع شوید.

Zhash.pro

Zhash.pro استخری است که قبلاً با آن روبرو نشده ایم ، اما در مورد استخراج ZEN شماره یک استخر است و تقریباً 25٪ -30٪ از قدرت هش را کنترل می کند. خیلی تعجب آور نیست که به محبوب ترین استخر استخراج ZEN تبدیل شده است زیرا دارای 0،5٪ هزینه بسیار کم ، پرداخت خودکار با فقط 0.1 ZEN و سرورهای اختصاصی جهانی است..

آمار استخر استخراج ZHash

آمار استخر معدن ZHashPro

همچنین از استخراج ناشناس برخوردار است و آن را برای سکه های حریم خصوصی مانند Horizen مناسب می کند. از آنجا که قدرت هش این استخر بسیار زیاد است ، بهتر است از این امر برای حفظ عدم تمرکز شبکه جلوگیری شود. اگر شما به دنبال هزینه 0.5٪ پایین هستید ، می خواهید پنجمین استخر استخراج شده در لیست ما ، Luckpool را امتحان کنید ، که همچنین دارای 0.5٪ هزینه با قدرت هش بسیار کمتر است.

استخر F2

استخر F2 یکی از بزرگترین استخرهای استخراج معدن یکپارچه در جهان است ، و همچنین دومین استخر استخراج بزرگ Horizen است که تقریباً 15٪ -20٪ از قدرت هش را کنترل می کند. در واقع این کار گزینه بسیار خوبی است زیرا به غیر متمرکز کردن شبکه کمک خواهید کرد. همچنین نشانه این است که ASIC هنوز به استخراج Equihash آسیب نمی رساند زیرا F2Pool مستقر در چین است و به طور معمول بسیار تحت تأثیر معدنچیان ASIC است.

F2Pool Horizen

برخی از ویژگی های F2Pool

یکی از جنبه های منفی F2Pool هزینه بالای استخراج 4٪ است. همچنین اگر می خواهید ناشناس بمانید بهترین انتخاب نیست زیرا برای استخراج در F2Pool مجبور هستید یک حساب کاربری ثبت کنید. این یک ضرر بزرگ با یک سکه محرمانه محور مانند Horizen است.

Suprnova.cc

اگر استخراج استخر انجام داده اید ، مطمئناً نام آن را شنیده اید Suprnova.cc زیرا آنها اغلب یکی از برترین استخرهای استخراج ده ها سکه هستند. یک نکته خوب در مورد آن این است که یک ورود یکپارچه وجود دارد که می تواند تقریباً در تمام این استخرها استفاده شود ، بنابراین شما مجبور نیستید ورود به سیستم و اطلاعات کاربری را تنظیم کنید.

آمار استخر معدن Suprnova ZEN

Suprnova.cc آمار استخر معدن ZEN

Suprnova.cc دارای هزینه استاندارد استخراج 1٪ و حداقل بازده کم 0.1 ZEN است. آنها حدود 14 تا 18 درصد از کل قدرت هشدار را در اختیار دارند ، اگر شما یک استخر خوب بخواهید که تمرکززدایی شبکه را به خطر نیندازد ، آنها را انتخاب خوبی می کند..

استخر استخر

استخر استخر چهارمین استخر پرطرفدار استخراج Horizen است ، اما هنوز هم تقریباً 14٪ -18٪ از قدرت هش را کنترل می کند. همچنین خواهید دید که آنها هنوز هم این را Zencash صدا می کنند. مسئله بزرگی نیست. Miningpoolhub دارای سرورهای جهانی است و هزینه استخراج معادل 0.9٪ استاندارد است.

MiningPoolHub آمار اخیر

آخرین آمار مربوط به MiningPoolHub برای Horizen

حداقل پرداخت ها فقط 0.1٪ است و این گزینه خوبی برای کارگران معدن خانگی است. همچنین از سوئیچینگ چند الگوریتمی پشتیبانی می کند ، در صورت تمایل به سودآورترین سکه الگوریتم تغییر می کند. و می توانید در هر سکه ای که دوست دارید بازپرداخت کنید ، حتی هنگام استخراج Horizen.

لاکپول

Luckpool.net استخر مستقر در کانادا است ، بنابراین بهترین استفاده را افرادی که در آمریکای شمالی واقع شده اند می باشد. از این لحاظ که با استخراج معدنچیان 0.5 درصد کمتر ، کمی متفاوت از سایر استخرها است ، اما همچنین چیزی را ارائه می دهد که آنها آن را Miner’s Jackpot می نامند. این یک پاداش است که به معدنچی که واقعاً بلوک را پیدا می کند پرداخت می شود. در مورد Horizen the Miner’s Jackpot 1 ZEN است. این باعث می شود 7.63 ZEN در میان سایر استخراج کنندگان به اشتراک گذاشته شود.

استخر استخراج Horizen Luckpool

Luckpool ZEN آمار و ویژگی های استخر / پیشنهادات

آنها همچنین در استفاده از سیستم پرداخت متناسب (PROP) متفاوت هستند. حداقل پرداخت فقط 0.1 ZEN است و این یک مجموعه ناشناس است ، به این معنی که دیگر نیازی به ثبت یا ارائه اطلاعات شخصی نیست. آنها همچنین فقط 8٪ -10٪ از کل قدرت هش کردن را کنترل می کنند ، و آنها را به یک استخر استخراج جامد تبدیل می کند ، اما به اندازه کافی کوچک برای حفظ تمرکز.

چه استخری انتخاب کنید

بنابراین اکنون که ایده انتخاب استخرهای استخراج ZEN را در اختیار دارید ، باید در مورد سودآورترین استخر تصمیم بگیرید. این امر به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

  • هزینه ها: واضح است که یکی از مهمترین شرایط هزینه هایی است که انتظار می رود شخص برای استخر پرداخت کند. صرفاً بر اساس این معیار ، به نظر می رسد ارزان ترین استخرهای عضو Zhash و Luckpool هستند.
  • ساعت کاری استخر: شما فقط زمانی ZEN می گیرید که استخر کاملاً کاربردی باشد و برای نگهداری پایین نباشد. زمان انتخاب استخر هنگام انتخاب شما بسیار مهم است زیرا این امر مستقیماً بر مقدار ZEN تأثیر می گذارد. استخرهای استخراج مانند مبادلات می توانند اهداف اصلی حملات DDoS باشند بنابراین به شما کمک می کند از استخرهایی استفاده کنید که دارای محافظت های مثر باشند..
  • محل سرورها: بدیهی است که مسافت در ایجاد استخرهایی که تصمیم دارید به آنها بپیوندید نقش زیادی دارد. فاصله از سرور بر تأخیر در اتصال تأثیر می گذارد و هنگامی که شما برای جوایز بلوک رقابت می کنید خیلی خوب کار نمی کند.
  • شرایط پرداخت: وقتی صحبت از شرایطی است که به پرداخت از استخرهای معدن پیوست می شود ، این واقعاً یک اولویت شخصی است. بسیاری از استخرها حداقل شرایط پرداخت را دارند که باید قبل از برداشت سکه تأمین شود. همچنین از نظر منظم بودن پرداخت ها تفاوت خواهند داشت.
  • قدرت Hashpower: این مورد اغلب کمی برش کمتری دارد. اگرچه استخر با قدرت هش بالاتر ، شانس بیشتری برای یافتن یک بلوک دارد ، شما باید پاداش بلوک ZEN را با تعداد بیشتری استخراج کننده تقسیم کنید. بنابراین شما باید احتمال کمتری برای یافتن یک بلوک در استخر کوچکتر در مقایسه با میزان پرداخت کمتر در استخر با قدرت هش بالاتر داشته باشید.

با توجه به این الزامات ، به نظر می رسد که Zhash می تواند با توجه به کارمزد پایین تر و همچنین پرداخت خودکار حداقل 0.1 ZEN ، استخر خوبی برای عضویت در آن باشد. این استخر با بیش از 25٪ بیشترین قدرت هش کردن در شبکه را دارد بنابراین شما باید جوانب مثبت و منفی این را بسنجید.

نتیجه

این پنج استخر استخراج Horizen باید ایده های زیادی برای شروع به شما ارائه دهد ، اما اگر یکی از موارد مورد علاقه خود را مشاهده نمی کنید ، برای دیدن همه استخرهای استخراج ZEN دیگر که در دسترس هستند ، به وب سایت Horizen مراجعه کنید.

در حالی که استخرهای استخراج از معادن می توانند به متمرکز شدن یک زنجیره کمک کنند ، آنها احتمالاً یکی از تنها راه هایی هستند که در آن شما می توانید واقعاً به عنوان یک معدنچی خانگی رقابت کنید. اگر می خواهید تمرکز استخراج را کاهش دهید ، احتمالاً باید به استخری بپیوندید که قدرت هش کردن کمتری دارد.

با این حال ، تمرکز استخراج در Horizen کمتر مورد توجه است زیرا در Zcash وجود دارد و هش کردن روی Zen می تواند یک گزینه جذاب برای سکوهای Equihash ASIC یا GPU شما باشد.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me