استخرهای استخراج Monacoin: بهترین مکانها برای استخراج MONA

بنابراین شما یک معدنچی هستید و به دنبال افزایش سودآوری خود هستید؟ عضویت در استخر استخراج معقول است.

امروز دوست دارم به بهترین استخرهای استخراج موناکوین نگاه کنم. Monacoin اولین ارز رمزنگاری شده ژاپنی است که در سال 2014 ایجاد شد. این ارز در سرزمین طلوع خورشید بسیار محبوب است ، اما در غرب چندان شناخته شده نیست.

Monacoin به عنوان یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز نظیر به نظیر و ارز جایگزین با استفاده از الگوریتم Scrypt برای توافق ایجاد شد. بعداً الگوریتم ها را از بلوک 450،000 تغییر داد و اکنون از الگوریتم اجماع Lyra2REv2 استفاده می کند. این تغییر برای حفظ مقاومت در برابر مانیکوین در برابر ASIC در آن زمان انجام شد.

جالب اینجاست که در اوایل سپتامبر 2018 شایعاتی درباره یک دکل ASIC که قادر به استخراج این قایق است ، ظاهر شد الگوریتم Lyra2REv2. Monacoin هنوز هاردکورک را به الگوریتم دیگری انجام نداده است ، اما این امکان وجود دارد. همچنین هیچ گزارشی در مورد افزایش دشواری شبکه گزارش نشده است ، که این نشانه مطمئنی از ورود ماینرهای ASIC به فضا است.

استخر استخر یا Solo Mining Monacoin

برای اطمینان گفتن خیلی زود است ، اما مطمئناً به نظر می رسد که ماینرهای ASIC متحمل زیان در سودآوری استخراج انفرادی موناکوین می شوند ، همانطور که در اینجا می بینید WhattoMine.com. با این شرایط من استخراج انفرادی را توصیه نمی کنم (مگر اینکه یکی از این دکل های Lyra2REv2 ASIC را داشته باشید) ، و درعوض باید تلاش خود را معطوف استخراج موناکوین کنید. هنوز سودآور نخواهید بود ، اما حداقل به طور مرتب سکه دریافت خواهید کرد.

می بینید که استخراج استخر به شما امکان می دهد منابع خود را با سایر استخراج کنندگان ترکیب کنید. با تمام این توان محاسباتی که استخر استخراج با هم ترکیب می کند ، بیشتر اوقات بلوک پیدا می کند. و سپس جوایز بلوکی بین استخراج کنندگان استخر تقسیم می شود.

Nicehash را اکنون بخرید

چندین روش مختلف وجود دارد که می تواند پاداش را تقسیم کند ، اما در پایان روز همه آنها در دراز مدت برابر می شوند. با استخراج استخر Mondacoin ، به طور منظم تری سکه دریافت خواهید کرد ، حتی اگر فقط مقدار کمی باشد.

و اگرچه ممکن است استخراج Monacoin در حال حاضر سودآور به نظر نرسد ، اگر بازارهای ارز رمزنگاری شده دوباره صعود کنند و Monacoin شاهد افزایش قیمت قابل توجهی باشد ، تمام سکه هایی که اکنون استخراج می کنید سودآور خواهد بود.

در زیر چندین استخر Monacoin را مرور خواهم کرد تا ببینم آنها چه چیزهایی را ارائه می دهند و چگونه از دیگران متفاوتند. اما ابتدا می خواهم توضیح مختصری در مورد آنچه در هنگام انتخاب استخر استخراج موناکوین و در واقع استخر استخراج برای هر سکه به دنبال آن می گردم داشته باشم..

در استخر MONA چه چیزی را جستجو کنید


اگر هر یک از مقالات قبلی ما را در مورد استخراج سکه های دیگر خوانده باشید ، می دانید ویژگی هایی که باید در استخرهای استخراج جستجو کنید از سکه به سکه بسیار شبیه است. با توجه به این نکته ، من نسخه کوتاه آن را به شما ارائه می دهم ، اما اگر به جزئیات بیشتری در مورد ویژگی هایی که باید در استخر استخراج جستجو کنید ، می توانید قطعه استخراج استخراج Bitcoin Gold را برای توضیحات دقیق تر هر ویژگی بررسی کنید.

هزینه ها: پایین تر بهتر است. 1٪ متوسط ​​است ، اما اگر می توانید هزینه کمتری دریافت کنید سکه های بیشتری برای خود نگه دارید.

محل سرور: نزدیکتر بهتر است. استخر باید حداقل دارای سرورهایی در همان قاره شما باشد. به طور کلی استخرهای بزرگتر جهانی هستند ، بنابراین این امر به ندرت به یک مشکل تبدیل می شود.

قابل اعتماد: شما می خواهید مطمئن باشید که استخر به شما مبلغی پرداخت خواهد کرد و آنها نیز به دلیل قدرت هشی که به استخر اضافه می کنید ، به شما عادلانه پرداخت خواهند کرد. به برخی از بررسی های آنلاین نگاهی بیندازید و ببینید جامعه قبل از پرش به هر استخر استخراج چه نظری دارد.

طرح پرداخت: همانطور که در بالا ذکر کردم چندین طرح پرداخت وجود دارد ، اما در دراز مدت همه آنها برابر با همان مقدار سکه در کیف پول شما هستند.

زمان بالای استخر: به دنبال استخری با زمان کار تا حد امکان نزدیک به 100٪ باشید. استخری که پایین است استخری است که استخراج نمی کند.

حداقل پرداخت: حداقل های پایین همیشه بهتر هستند زیرا این بدان معناست که با سرعت بیشتری حقوق دریافت خواهید کرد.

استخر Hash Power: برخی از افراد به دنبال بالاترین قدرت هش ممکن هستند ، با این فرض که این استخر است که بیشترین بلوک را پیدا می کند. این ممکن است درست باشد ، اما معدنچیان بیشتری نیز هستند که می توانند پاداش ها را با آنها تقسیم کنند. حتی بدتر اینکه ، اگر همه بزرگترین استخر استخراج را انتخاب کنند ، بزرگتر می شود و در نهایت شبکه را کنترل می کند. این برای تمرکززدایی و برای شبکه بد است. به استخرهای استخراج که 25٪ یا کمتر از قدرت هش شبکه در شبکه دارند ، هر زمان که ممکن است بچسبید.

بهترین استخرهای استخراج موناکوین

اکنون که دانستید در انتخاب استخرهای مناسب به دنبال چه چیزی هستید ، بیایید نگاهی به بهترین استخرهایی که می توانید به آنها بپیوندید بیاندازیم. برخی از این استخرها به شما امکان استخراج موناکوین را به طور خاص می دهد در حالی که دیگران به شما اجازه می دهند الگوریتم استخراج را انتخاب کنید و آنها سودآورترین سکه ها را انتخاب می کنند.

این نیز یک لیست جامع نیست و ممکن است استخرهای دیگری نیز وجود نداشته باشند که دارای قدرت هش کردن منطقی موناکوین باشند.

VipPool.net

تعجب آور نیست برای سکه ای که به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده در ژاپن خود را اسکناس کند, VipPool.net بزرگترین استخر استخراج موناکوین است و در ژاپن مستقر است. این استخر کمتر از 50٪ از قدرت هش در شبکه را کنترل می کند.

VIPPON MONA آمار

آمار استخر VIPPool Monacoin (ترجمه شده)

تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ هزینه استخراج در VipPool.net وجود ندارد ، اما مگر اینکه بتوانید زبان ژاپنی را بخوانید ، باید یک استخر دیگر انتخاب کنید ، زیرا وب سایت VipPool.net فقط به زبان ژاپنی است. هرچند خوب است ، زیرا به هر حال با داشتن تقریباً 50٪ از قدرت هش ، شما می خواهید یک استخر متفاوت انتخاب کنید.

استخر استخر

استخر استخر در حال حاضر با تقریباً 25٪ میزان هش استخر ، دومین استخر معدن پرطرفدار موناکوین است. کمی زیاد است ، اما موناکین کاملا غیرمتمرکز است و با توجه به تعداد استخرهای استخراج شده ، استخراج از طریق آنها کاملاً مناسب است.

آمار Monacoin Miningpoolhub

آمار استخر Mona MiningPool Hub

سرورهای جهانی وجود دارد و هزینه استخراج معادل 0.9٪ است. حداقل پرداخت فقط 0.1٪ است ، و این گزینه خوبی برای کارگران معدن خانگی است. همچنین از سوئیچینگ چند الگوریتمی پشتیبانی می کند ، در صورت تمایل به سودآورترین سکه الگوریتم تغییر می کند. و می توانید در هر سکه ای که دوست دارید بازپرداخت کنید ، حتی هنگام استخراج موناکوین.

استخر F2

استخر F2 یکی از بزرگترین استخرهای استخراج یکپارچه در جهان است ، و همچنین سومین استخر استخراج بزرگ موناکوین است که تقریباً 15٪ از قدرت هش را کنترل می کند. در واقع این کار گزینه بسیار خوبی است زیرا به غیر متمرکز کردن شبکه کمک خواهید کرد. همچنین نشانه این است که ASIC هنوز در استخراج Lyra2REv2 شیوع ندارد زیرا F2Pool در چین مستقر است و به طور معمول بسیار تحت تأثیر معدنچیان ASIC است.

F2Pool مونا آمار

Monacoin Mining Statistics و اتصالات استخر F2Pool

یکی از جنبه های منفی F2Pool ، هزینه بالای استخراج 4٪ است. همچنین اگر می خواهید ناشناس بمانید بهترین انتخاب نیست زیرا برای استخراج از طریق F2Pool باید یک حساب کاربری ثبت کنید. از وجه مثبت ، حداقل پرداخت در F2Pool فقط 10 مونا است و آنها یک بار در روز پرداخت می کنند.

استخر ZP

Zpool.ca یک استخر بزرگ است که ده ها الگوریتم و بیش از 100 سکه مختلف استخراج می کند. در حالی که می توانید از طریق MONA درخواست پرداخت کنید و حداقل آن 0.05 موناست ، اما برای پرداخت پول ممکن است زمان زیادی طول بکشد زیرا ممکن است قبل از انجام پرداخت ها ، استخر منتظر بماند تا بلوک Monacoin پیدا شود.

در حال حاضر آنها فقط پرداخت های BTC را تضمین می کنند و شما می توانید Monacoin را استخراج کنید ، اما اگر دوست دارید با Bitcoin پرداخت کنید. توجه داشته باشید که با استفاده از Zpool الگوریتم را انتخاب می کنید و Zpool تصمیم می گیرد که کدام سکه در الگوریتم برای من سودآور است. این بدان معناست که اگر Lyra2REv2 را استخراج می کنید ، ممکن است همیشه موناکوین استخراج نکنید زیرا 13 سکه مختلف با این الگوریتم وجود دارد و موناکوین به ندرت سودآورترین است.

آمار استخر ZPool Lyra2REv2

آمار استخر معدن Lyra2REv2 در ZPool

هزینه استخراج استخر 1.25٪ معقول است و سرورهای جهانی وجود دارد بنابراین جای نگرانی برای مکان نیست. قدرت هش با تغییر استخر از سکه به سکه دیگر متفاوت است ، اما به طور کلی 10٪ یا کمتر است.

Aapool.org

Aapool.org یک استخر استخراج کوچکتر موناکوین است که تقریباً 5٪ از قدرت هش کردن دارد. هزینه استخراج کمی در سمت بالا با 2٪ است ، اما حداقل پرداخت 0.1MONA خوب است. آنها سرورهای جهانی دارند ، بنابراین همه می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

آمار استخر استخراج معدن AAPool Monacoin

اطلاعات AAPool Monacoin / من>

اطلاعات موجود در وب سایت کمی پراکنده است ، بنابراین اگر با تنظیم نرم افزار استخراج آشنایی ندارید Aapool.org بهترین انتخاب شما نیست.

نتیجه

ریشه موناکوین در ژاپن است ، اما بر اساس فعالیت استخر معدن بالهای خود را باز کرده است. در حالی که تلاش می شود تا مقاوم در برابر ASIC باقی بماند ، به نظر می رسد پیشرفت هایی توسط تولیدکنندگان ASIC در ایجاد دکلی ایجاد شده است که می تواند الگوریتم Lyra2REv2 را استخراج کند ، این بدان معناست که به زودی می توانیم چنگالی از Monacoin ببینیم یا الگوریتم دیگری تغییر کند..

سکه در حال حاضر با استفاده از پردازنده گرافیکی شما سودآور نیست ، اما با کاهش شدید قیمت از ابتدای سال 2018 ، تنها یک تجمع کوچک برای اینکه امروز سکه های استخراج شده در آینده بسیار سودآور باشد ، لازم است..

بسیاری از استخرهای استخراج خوب موناکوین برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین هیچ دلیلی برای شروع استخراج اولین ارز رمزنگاری شده ژاپنی وجود ندارد.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map