بررسی XBTFX: بررسی اجمالی کارگزار

XBTFX یک کارگزار نسبتاً جدید Crypto CFD است که تجارت با دارایی های مختلفی را انجام می دهد و از زمان شروع رشد بسیار قابل توجه است..

آنها معاملات اهرمی تا 500 برابر را در بستر معاملات MT5 ارائه می دهند. آنها به طور مداوم پوشش دارایی خود را گسترش داده اند و بیشتر گروه های اصلی دارایی را در بر می گیرند. آنها یک کارگزار STP هستند که دارای عملکرد ECN نیز هستند.

با این حال ، آیا آنها واقعاً بی خطر هستند?

در این بررسی XBTFX سعی خواهیم کرد به آن پاسخ دهیم و همه چیز را به شما ارائه دهیم تو باید بدانی. ما همچنین برخی نکات مهم را به شما ارائه خواهیم داد که باید قبل از تجارت در آنجا بدانید.

بررسی اجمالی XBTFX

XBTFX توسط XBTFX LLC متعلق و اداره می شود که یک شرکت مستقر در سنت وینسنت و گرنادین ها است. این شرکت دارای یک شماره شرکت 155 LLC 2019 با آدرس دفتر در First St. Vincent Bank Ltd Building، Kingstown است.

اگرچه دفتر مرکزی آنها در این مکان است ، اما آنها چندین دفتر دوردست در سراسر جهان دارند. آنها در سال 2019 تاسیس شدند و از زمان تاسیس رشد قابل توجهی داشته اند. اکنون بیش از 20 کارمند در آنجا کار می کنند.

آنها به عنوان یک کارگزار CFD ، معاملات اهرمی تا 500 برابر را در تعداد طبقات مختلف دارایی ارائه می دهند. این همه از طریق بستر معاملاتی MT5 است که از همان معاملات تجاری MetaTrader با ثبات پلت فرم MT4 حاصل می شود.

آنها یک کارگزار واقعی STP هستند. STP مخفف Straight Through Processing است و به این معنی است که کارگزار سفارش شما را مستقیم به تأمین کنندگان نقدینگی آنها ارسال می کند. این بدان معناست که سفارشات از طریق هر نوع میز فروش هدایت نمی شوند.

با توجه به محبوبیت کارگزار ، آنها به تعدادی از کشورهای مختلف گسترش یافته اند. با این حال ، برخی از کشورها هستند که آنها تجارت نمی کنند و این موارد شامل ایالات متحده آمریکا ، کبک ، بلژیک ، کره شمالی ، سودان است. می توانید لیست کامل را در وب سایت آنها مشاهده کنید.

آیا XBTFX بی خطر است?

قبل از اینکه کسی بتواند تجارت خود را با کارگزار آغاز کند ، یکی از مهمترین مواردی که می تواند از او بپرسد این است که آیا بی خطر است؟ بالاخره آنها دارایی شما را در اختیار دارند.

به همین دلیل است که این یکی از مهمترین معیارها برای ما است و ما برای تعیین این موضوع به تعدادی فاکتور نگاه می کنیم. اینها شامل امنیت کارگزار ، کاربر و صندوق است.

امنیت سکه

وقتی صحبت از وجوه ارسالی به XBTFX می شود ، آنها بیشتر سکه های خود را (95٪) در سردخانه ذخیره می کنند. این بدان معنی است که اکثر رمزنگاری آنها از اینترنت جدا است و توسط هکرها قابل دسترسی نیست.


امنیت XBTFX

پروتکل های امنیتی در XBTFX

سپس ، وقتی نوبت به 5٪ باقیمانده می رسد ، اینها در یک محیط “گرم” قرار دارند و برای پرداخت برداشت یا سپرده گذاری از آنها استفاده می شود. اینها به صورت دستی با کیف پول های چند سیگ مدیریت می شوند. از این رو ، در صورت درخواست برداشت ، ممکن است در ابتدا کمی زمان ببرد.

مدیریت ریسک

با توجه به اینکه XBTFX اهرمی تا 500 برابر ارائه می دهد ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که از تمام معامله گران خود در برابر نوسانات بازار محافظت می کنند. به همین دلیل آنها یک صندوق بیمه ایجاد کرده اند. این به عنوان یک بافر در حرکات شدید بازار عمل خواهد کرد.

مفهوم صندوق بیمه موضوع جدیدی نیست و توسط تعداد دیگری از صرافی های اهرمی از جمله Bybit ، BitMEX و غیره استفاده شده است. در XBTFX ، صندوق با 10٪ کمیسیون هایی که به سمت صندوق ها می روند ، تکمیل می شود..

امنیت ارتباطات

مشاهده خواهید کرد که تمام ارتباطات با XBTFX کاملاً رمزگذاری شده است. آنها رمزگذاری کامل SSL را در سایت خود دارند ، این بدان معنی است که تمام اطلاعات شخصی شما ایمن است و نمی توان آنها را جستجو کرد.

رمزگذاری SSL XBTFX

گواهی امن در XBTFX

این ابزار همچنین برای تشخیص هرگونه تلاش فیشینگ برای شما بسیار مناسب است. اگر در وب سایتی قرار می گیرید که شبیه XBTFX است اما نمی توانید آن قفل امن را در مرورگر مشاهده کنید ، می توانید مطمئن باشید که در سایت اشتباهی قرار دارید و باید فوراً برو.

امنیت کاربر

اغلب اوقات ، آسیب پذیرترین م componentلفه در امنیت کارگزار یا صرافی ، خود کاربر است. از این رو ، XBTFX برای جلوگیری از به خطر افتادن حساب شما ، یک سری ابزار در اختیار کاربرانشان قرار داده است.

2FA در XBTFX

تنظیم 2FA در XBTFX

یکی از مهمترین آنها تأیید اعتبار دو عامل است. وقتی تلفن خود را به این قسمت متصل می کنید ، اطمینان می دهید که بدون تلفن شما هیچ کس نمی تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند. به این ترتیب ، حتی اگر یک هکر رمزعبور شما را داشته باشد ، در امنیت خواهید بود.

این به طور پیش فرض فعال نیست بنابراین ما به شما توصیه می کنیم این لحظه را که حساب ایجاد می کنید تنظیم کنید. این کار را می توانید در برگه تنظیمات حساب در پانل مدیریت اصلی خود انجام دهید.

پوشش دارایی & سازها

XBTFX یک کارگزار CFD است و این بدان معناست که شما در حال معامله معاملات “قراردادهای اختلاف” هستید. اینها اساساً ابزارهای معاملاتی اهرمی هستند که شما را در معرض دارایی های اساسی قرار می دهند.

با CFD در حال معامله در حاشیه هستید. این بدان معناست که برای ورود به یک موقعیت ، فقط کافی است کسری از اندازه کلی تصور تجارت را کنار بگذارید. بنابراین ، هنگامی که حاشیه 1٪ باشد ، شما تا 100 برابر اهرم موثر خواهید داشت.

پوشش دارایی XBTFX

پوشش دارایی XBTFX

با توجه به ماهیت منحصر به فرد پیشنهاد XBTFX ، می توانید با اهرم تا 500 برابر تجارت کنید. این بیشتر از چیزی است که تقریباً در سایر مبادلات رمزنگاری اهرمی دیده ایم. حتی بسیاری از کارگزاری های فارکس نیز حداکثر تا 400 برابر افزایش می یابند.

هشدار : برای شروع نیازی به استفاده از اهرم بالا نیست. این بسیار خطرناک است و معامله گران جدید باید از سطوح پایین تر شروع کنند و روند صعودی خود را ادامه دهند

وقتی نوبت به دارایی هایی می رسد که می توانید تجارت کنید ، واقعا گزینه های زیادی وجود دارد. در زیر برخی از کلاسهای دارایی سنتی است که می توانید تجارت کنید:

 • فارکس: نزدیک به 100 جفت فارکس مختلف از جمله عمده و خردسالان خارج وجود دارد.
 • کالاها: برخی از دارایی های کالا شامل WTI ، Brent ، مس و گاز طبیعی است
 • شاخص ها: تعدادی از شاخص های مختلف وجود دارد که می توانید از آسیا ، اروپا و قاره آمریکا تجارت کنید.
 • فلزات: این شامل مواردی مانند طلا ، نقره ، پالادیوم و پلاتین است
 • سهام: انبوهی از سهام وجود دارد که می توانید از همه بازارهای سهام جهانی معامله کنید. اینها شامل کلاهک بزرگ و کوچک هستند. شما می توانید تمام دارایی ها را ببینید اینجا.

سپس ، وقتی صحبت از ارز رمزنگاری می شود ، بیشترین سکه ها و آلت کوین های بزرگ را در اختیار دارید. این موارد شامل Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash ، XRP و BNB است.

همچنین می توانید انتخاب مناسبی از altcoins کوچکتر داشته باشید. می توانید مجموعه ای از آنها را از اینجا مشاهده کنید:

لیست Altcoins XBTFX

لیست گسترده Altcoins در XBTFX

بنابراین ، وقتی نوبت به پوشش دارایی می رسد ، XBTFX واقعاً می درخشد. دارایی آنها به طور کلی بیش از سایر کارگزاران فارکس است و همچنین ارز رمزنگاری شده بیشتری از آنچه در سایر صرافی ها دیده ایم ، دارد..

یادداشت در مورد اهرم نیرو & STP

اگرچه XBTFX یک کارگزار STP است ، اما انجام این کار برای استفاده از اهرم تا 500 برابر سخت تر می شود. واقعیت این است که با این همه ریسک موجود در کتاب ، تأمین کنندگان نقدینگی نمی توانند این ریسک را مدیریت کنند.

در چنین شرایطی با چنین خطر بالایی است که XBTFX مجبور است به عنوان یک میز معاملاتی عمل کند و طرف مقابل تجارت باشد. آنها به همان اندازه که دوست دارند شفاف باشند ، اظهار داشتند و آن را در این مورد افشا کردند صفحه.

واقعی STP XBTFX

STP واقعی برای اهرم زیر 100

البته بسیاری از معامله گران وجود دارند که به شدت مخالف تصور میز کار هستند. از این رو ، XBTFX آنچه را “STP Lock” نامیده می شود ارائه می دهد. آنچه این کار انجام می دهد این است که حداکثر میزان بهره شما را برابر با 100 برابر قرار می دهد. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که تمام معاملات شما مستقیماً به تأمین کننده نقدینگی انجام می شود و هرگز از طریق میزهای معاملاتی هدایت نخواهید شد.

اهرم 100x برای اکثر افراد کاملاً منطقی است و همان فاکتور اهرمی است که مانند استفاده از Prime XBT مبادله می شود. اگر می خواهید قفل STP در حساب خود درخواست کنید ، باید ایمیل کنید [email protected] با شماره حساب خود که می گوید STP Lock می خواهید.

هزینه های XBTFX & گسترش می یابد

به عنوان یک تاجر ، چیزی که مستقیماً روی سودآوری شما تأثیر می گذارد هزینه هایی است که پرداخت می کنید. این چیزی است که ممکن است در ابتدا متوجه آن نشوید اما در طولانی مدت سود شما را بخورد.

بنابراین ، این چیزی است که ما دوست داریم آن را با دقت بررسی کنیم.

در مورد هزینه های معاملاتی در XBTFX ، این به نوع حسابی که تصمیم دارید باز کنید بستگی دارد. همانطور که در بخش حساب های زیر توضیح می دهیم ، دو نوع مختلف با ساختار هزینه منحصر به فرد وجود دارد.

هزینه های تجارت XBTFX

هزینه های معاملاتی در XBTFX

اگر به سراغ حساب استاندارد بروید ، در مورد تعداد زیادی که معامله می کنید ، کمیسیونی ندارید. با این حال ، با اسپردهای کمی گسترده تر روبرو خواهید شد. به عنوان مثال ، در حساب استاندارد اسپرد دارید که از 1 پیپ شروع می شود در حالی که در حساب ECN 0.01 پیپ است.

با این حال ، اگر قرار است در حساب ECN معامله کنید ، “کمیسیون قرعه کشی” خواهید داشت. برای FX ، کالاها و CFD کمیسیون قرعه کشی 3.5 دلار است. اگر در حال تجارت CFD های رمزنگاری هستید ، کمیسیون این ECN 0.125٪ است.

هم برای حساب استاندارد و هم برای حساب ECN ، کارمزدی برای معامله در سهام خواهید داشت. اینها برای ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و آسیا 0.10 دلار است در حالی که شما باید 0.45 درصد برای روسیه بپردازید.

هزینه های دیگر

تنها هزینه های دیگری که احتمالاً متحمل می شوید هزینه های مبادله است. اینها هزینه هایی است که شما باید برای مبادله دو ارز رمزپایه متفاوت پرداخت کنید. این بسته به ارز رمزنگاری شده بین 2-4٪ است. اگر بخواهیم آن را با سایر صرافی ها مقایسه کنیم ، این بسیار بالا است.

آنها می گویند که هزینه ای برای سپرده ها و برداشت ها وجود ندارد. با این حال ، من تصور می کنم که هزینه ناچیزی از کارگر شما دریافت می شود.

ثبت نام XBTFX

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید XBTFX را امتحان کنید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این بسیار ساده است و تمام آنچه که نیاز دارد یک آدرس ایمیل است. پس از ارسال ایمیل خود ، باید ثبت نام خود را در پیوندی که به ایمیل ارسال می کنند ، تأیید کنید.

فرم ثبت نام XBTFX

فرم ثبت نام در XBTFX

پس از انجام این کار ، حساب شما راه اندازی می شود. اکنون می توانید معاملات را شروع کنید ، اگرچه من توصیه می کنم اولین کاری که انجام می دهید این است که احراز هویت دو عامل را تنظیم کنید و از حساب خود محافظت کنید.

KYC

اگر قصد دارید حساب خود را به جز ارز ثابت به هر ارز رمزنگاری شده اختصاص دهید ، لازم نیست که KYC را تکمیل کنید. شما فقط می توانید رمزنگاری خود را به کارگزار ارسال کرده و تجارت خود را آغاز کنید. با این وجود محدودیت 10،000 دلاری برداشت خواهید داشت.

اگر می خواهید در یک روز بیشتر از آن برداشت کنید یا اگر قرار است بودجه خود را تأمین کنید و یا از ثبات Bitcoin خارج شوید ، باید KYC را تکمیل کنید. این سطح KYC سطح 2 است و آنها از شما می خواهند که اطلاعات اولیه خود ، کپی شناسنامه و گواهی آدرس (قبض ابزار ، بیانیه بانکی و غیره) را به آنها ارائه دهید. توجه داشته باشید که این مدرک باید در 3 ماه گذشته باشد.

انواع حساب

پس از ثبت نام ، می توانید نوع حساب خود را ایجاد کنید. همانطور که گفته شد ، در XBTFX دو نوع اساسی ارائه می شود. اینها استاندارد و ECN هستند.

بنابراین ، اینها چه معنایی دارند?

خوب ، با حساب استاندارد XBTFX یک جریمه جزئی را به جفت هایی که در حال معامله هستید اضافه می کند و هزینه های آنها را از این طریق کسب می کنید. ECN مخفف Electronic Crossing Network است و هنگامی که در این حساب سفارش می دهید مستقیماً به بازار هدایت می شود و بازده خام را دریافت خواهید کرد.

انواع حساب در XBTFX

نمای کلی نوع حساب XBTFX

همانطور که از مطالب بالا مشاهده می کنید ، هر دو حساب تقریباً یکسان هستند اما فقط با توجه به گسترش آنها متفاوت هستند. برخی از مهمترین نکاتی که هر دو این حسابها به اشتراک می گذارند و می توانم آنها را جمع آوری کنم شامل موارد زیر است:

 • حداقل سپرده هر دو فقط 1 دلار است.
 • هر دو از سرورهای پیشرفته موجود در Equinix London LD4 استفاده می کنند
 • هر دو امکان مشاوران خبره و استراتژی های تجارت خودکار را دارند
 • با هر دوی اینها می توانید پوست سرتان را بگیرید

همچنین متوجه خواهید شد که در حساب استاندارد این امکان را دارید که یک حساب اسلامی باز کنید. این حسابی کاملاً منطبق با قوانین شرع است و شامل هیچ نوع هزینه ای برای حمل نمی شود.

حساب های آزمایشی

ممکن است کاملاً مطمئن نباشید که چه نوع حسابی را می خواهید یا حتی اگر می خواهید یک حساب را در XBTFX تأمین مالی کنید. این دقیقاً به همین دلیل است که آنها یک حساب آزمایشی ارائه می دهند. این یک حساب آزمایشی است که با بودجه آزمایشی تأمین می شود.

مزیت این کار این است که شما می توانید هر چقدر می خواهید معامله کنید و نسبت به سیستم عامل / کارگزار احساس کنید. این یک روش بدون خطر برای تجارت و مشاهده عملکرد کارگزار است. این را می توان هم برای استاندارد و هم برای حساب ECN ایجاد کرد و می توان آن را همان جا روی داشبورد خود انجام داد.

سپرده ها / برداشت ها

اگر می خواهید تجارت خود را از طریق یک حساب کاربری زنده شروع کنید ، باید با ارز رمزنگاری شده بودجه خود را تأمین کنید. متأسفانه ، آنها در حال حاضر گزینه های مالی فیات ندارند.

اگر می خواهید حساب خود را با روش پشتوانه دلار تأمین کنید ، می توانید از یکی از پول های ثابت که آنها ارائه می دهند استفاده کنید. اینها شامل Tether (USDT) ، USDC ، Paxos Standard و Gemini Dollar هستند. تصور نکنید که این کارها برای تکمیل KYC به شما نیاز دارند.

اگر می خواهید حساب خود را تأمین مالی کنید ، این کار بسیار آسان است. شما وارد بخش “کیف پول” در حساب خود می شوید و سپس “سپرده” را روی سکه ای که می خواهید ارسال کنید می زنید. سپس مقدار را انتخاب می کنید و “ادامه” را می فشارید.

وجوه واریزی در XBTFX

واریز وجوه در XBTFX

سپس این باید شما را به آدرس واریز کیف پول و همچنین کد QR برساند. این آدرسی است که باید وجه را به آنجا ارسال کنید. پس از پردازش ودیعه ، باید مطمئن شوید که قبل از اینکه به حساب شما واریز شود ، کاملاً تأیید شده است. در اینجا تأییدهای مورد نیاز برای هر سکه آورده شده است:

 • BTC: 2
 • LTC: 4
 • ETH & ERC20: 7
 • USDT: 4
 • کاردانو: 8

Explorer را مسدود کنید &# 128270 ؛: اگر می خواهید سپرده خود را ردیابی کنید ، باید از یک block explorer استفاده کنید.

برداشت ها

برداشت ها به همان اندازه بودجه حساب شما ساده هستند و به همان روش انجام می شوند. شما به بخش “کیف پول” بروید و سپس “برداشت” را بزنید. در اینجا می توانید آدرس کیف پول و مبلغ برداشت را وارد کنید.

برداشت XBTFX

یک برداشت را پردازش کنید

هنگامی که شما برداشت را مجاز کردید ، آن را برای تیم ارسال می کنید. باید توجه داشته باشید که این برداشت ها توسط آنها به صورت دستی انجام می شود بنابراین ممکن است لازم باشد در ابتدا صبور باشید. این کارها به منظور حفظ امنیت وجوه انجام می شود.

هنگامی که در حال پردازش آن برداشت هستید ، نباید شرایط KYC را فراموش کنید. برای مرحله اول تأییدها ، مبلغ 10،000 دلار در برداشت وجود دارد.

تبادل

این یک ویژگی است که به شما امکان می دهد سکه های خاصی را در داشبورد خود مبادله کنید. این کار کاملاً ساده است و می توان آن را از کیف پول به کیف پول دیگر انجام داد. دکمه “Exchange” را می زنید و حالت زیر را می گیرد:

تبادل XBTFX

ایجاد تبادل رمزنگاری

در اینجا منبع مبدا و ارز مقصد را انتخاب خواهید کرد. این سریع است اما توجه داشته باشید که هزینه 2-4٪ از شما کسر می شود.

بستر معاملاتی XBTFX

این گوشت واقعی ماجراست ، زیرا در آن جا معامله گران 90٪ وقت استفاده از کارگزار را خواهند داشت.

همانطور که گفته شد ، XBTFX از پلتفرم MetaTrader 5 استفاده می کند. این نرم افزار تجارت شخص ثالث است که توسط همان شرکتی توسعه یافته است که محبوبیت بسیار گسترده ای را توسعه داده است پلت فرم MT4.این مورد توسط هزاران کارگزار و میلیون ها تاجر در سراسر جهان استفاده می شود.

پلت فرم MT5 در تعدادی دستگاه و سیستم عامل مختلف موجود است. می توانید آن را در iOS و Android بارگیری کنید و همچنین می توانید آن را برای Linux و Windows بارگیری کنید. گزینه نهایی این است که شما می توانید از طریق مرورگر وب خود معامله کنید و این شاید راحت ترین گزینه باشد.

در زیر چیدمان پلت فرم وب استاندارد MT5 را مشاهده می کنید. در سمت چپ همه بازارهایی را دارید که می توانید تجارت کنید. اگر می خواهید آنها را معامله کنید ، می توانید جفت و دارایی دیگری را در زیر اضافه کنید. سپس ، زیر آن همه سفارشات قبلی خود و همچنین معاملات زنده و اجرای PnL را دارید.

بستر XBTFX

پلت فرم XBTFX MT5

در وسط نمودارهای MT5 دارید. اینها فوق العاده موثر هستند و دارای تعدادی ویژگی هستند که همه تحلیلگران فنی از آنها قدردانی خواهند کرد. اینها شامل مطالعات و شاخص هایی است که می تواند به ایجاد روندهای اصلی در بازارها کمک کند.

وقتی صحبت از قابلیت سفارش در XBTFX می شود ، می توانید یک سفارش بازار یا یک سفارش محدود انجام دهید. اولی در آخرین معاملات تجاری قرار می گیرد در حالی که دومی در سطحی قرار دارد که دور از نرخ بازار است و پس از رسیدن به آن سطح اجرا می شود.

فرم های سفارش MT5

فرم ها را در MT5 سفارش دهید

همچنین شما می توانید Stop-Loss و Take-Profit را در سطوح از پیش تعریف شده و دور از سطح اجرای خود تنظیم کنید. ما همیشه توصیه می کنیم که این کار را انجام دهید تا م atلفه عاطفی را از فضای تجارت حذف کند.

توجه داشته باشید : XBTFX سرورهای تجاری خود را در Equinix London LD4 نگه می دارد. اینها از بهترین مراکز داده شناخته شده در صنعت هستند و به شرکتهای بازرگانی با فرکانس بالا خدمت می کنند

نکته دیگری که باید در مورد پلتفرم MT5 توجه داشته باشید این است که به شما امکان می دهد ربات ها و الگوریتم های معاملاتی خود را از طریق استفاده از زبان برنامه نویسی MQL5 توسعه دهید. این موارد “مشاوران خبره” نامیده می شوند و به شما اجازه می دهند در حالی که خواب هستید تجارت کنید.

برنامه موبایل

همانطور که گفته شد ، MT5 به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای هر دو دستگاه اپل و اندروید در دسترس است. بیش از یک میلیون بار بارگیری شده است و هنوز هم یکی از محبوب ترین برنامه های موجود در بازار است.

این همچنین یک برنامه کاملا کاربردی است و شامل برخی از ویژگی های زیر است:

 • جابجایی بین ابزارهای مالی در نمودارها
 • فارکس قابل برنامه ریزی & طرح های رنگی نمودار سهام
 • سطح تجارت بصورت بصری قیمت سفارشات معلق و همچنین مقادیر SL و TP در نمودار را نشان می دهد
 • اخبار رایگان مالی – روزانه دهها مطلب
 • با هر تاجر ثبت شده MQL5.comm گفتگو کنید

این نیز برای تجزیه و تحلیل فنی بسیار مناسب است زیرا شما دارای نمودارهای تعاملی هستید که می توانید آنها را بزرگنمایی کرده و از طریق آن پیمایش کنید. نمودارهای تلفن همراه شامل 30 مورد از مشهورترین شاخص هایی است که معامله گران برای جلب توجه در بازار استفاده می کنند.

شما فقط باید به رتبه بندی برنامه ها در فروشگاه iTunes و Google Play نگاه کنید تا درک کنید که محبوبیت آن چقدر است و سایر معامله گران درباره آن چه نظری دارند.

رتبه بندی برنامه MT5

رتبه بندی برنامه MT5 روشن است فروشگاه آیتونز & فروشگاه بازی

همانطور که مشاهده می کنید ، از بیش از 4،400 رتبه بندی در فروشگاه iTunes و بیش از 146،000 رتبه در فروشگاه Google Play ، این یک برنامه محبوب است. در مورد اولی شما دارای امتیاز 4.7 و در درجه دوم 4.4 است.

در حال حاضر ، گرچه ممکن است معاملات موبایل در برنامه MT5 کاملاً کاربردی باشد ، اما هنوز هم از کارآیی تجارت روی دستگاه دسک تاپ پیروز نیست. شما نمی توانید چندین بازار و نمودار را همزمان در یک برنامه مشاهده کنید.

پشتیبانی مشتری

چیزی که می تواند برای هر معامله گر بسیار ناامید کننده باشد عدم پشتیبانی مشتری است. بارها پیش آمده است که مجبور شده ایم ساعتها یا حتی روزها منتظر بمانیم تا هر نوع بازخورد از کارگزاران دیگر دریافت کنیم..

بنابراین ، چگونه XBTFX روی هم قرار می گیرد?

خوب ، به نظر می رسد کاملاً پاسخگو باشد. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید اما شاید مستقیم ترین راه چت آنلاین آنها باشد. این به پنجره پیام رسان فیس بوک متصل است.

گرچه این عالی است ، اما افرادی که حساب کاربری فیس بوک ندارند را از تماس با آنها منصرف می کند. در هر صورت ، وقتی دست ما را در دست می گرفتیم ، معمولاً فقط در چند دقیقه به ما کمک می کردیم. آنها مطلع شدند و می دانستند که چگونه بلافاصله درخواست ما را برطرف کنند.

پشتیبانی مشتری XBTFX

پاسخ های پشتیبانی از پشتیبانی مشتری XBTFX

اگر ترجیح می دهید از مدرسه قدیمی استفاده کنید ، همیشه می توانید از طریق بلیط پشتیبانی با آنها تماس بگیرید. این کار را می توان در داشبورد آنلاین انجام داد و شاید موثرترین راه برای مقابله با یک مسئله مداوم باشد.

همچنین می توانید از طریق ایمیل برای آنها ارسال کنید [email protected]. وقتی این کار را با یک پرس و جو عمومی تر در رابطه با حساب امتحان کردیم ، آنها در کمتر از 3 ساعت به ما پاسخ دادند که بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که هیچ پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

سرانجام ، اگر سوال شما روال معمول تری دارد ، بنابراین همیشه می توانید س intoالات متداول آنها را بررسی کنید و دانش محور. انبوهی از منابع در آنجا وجود دارد که می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

تجارت اختصاصی

اگر واقعاً معامله گر خوبی هستید ، فرصتی برای شما فراهم می شود که از کارگزار بودجه دریافت کنید. این می تواند یک روش عالی برای افزایش سرمایه و افزایش بازده تجاری شما باشد.

قبل از اینکه شما برای این بودجه در نظر گرفته شوید ، باید قبل از اقدام به چندین معیار داشته باشید. این موارد شامل موارد زیر است:

 • سابقه یک ساله
 • بازده حساب شما باید به برخی از نرم افزارهای تجاری تأیید شده متصل شود
 • باید گزارش حسابرسی شده را تکمیل کنید

اگر این معیارها را داشته باشید ، آنها 2000 دلار به شما می دهند که می توانید با توجه به معیارهای بسیار مشخصی برای آنها معامله کنید. شما نمی توانید هیچ یک از این وجوه را برداشت کنید و محدودیت سقف تا 10: 1 و 10٪ سقوط برای سقوط خواهید داشت. همچنین از تجارت در رویدادهای خبری یا آخر هفته منع شده اید.

اگر بعد از پایان دوره آزمایشی آنها رکورد معاملات شما را کافی تشخیص دهند ، آنها حساب تجاری شما را با 10000 دلار تأمین می کنند. شما تقسیم سود 50:50 خواهید داشت که از طریق High Water Mark Basis با محدودیت اهرم 20: 1 انجام می شود.

شرکت های وابسته

اگر از تجربه خود در XBTFX تحت تأثیر قرار گرفته اید ، می توانید مراجعه به دوستان ، خانواده و سایر ترافیک را شروع کنید. این همه از طریق برنامه وابسته آنها است که در آن شما سهمی از کمیسیون تولید شده را بدست خواهید آورد.

درآمد کمیسیون های وابسته هر ساعت برای هر قسمت معامله شده پرداخت می شود. جدا از داشتن ساختارهای مختلف پورسانت وابسته به حجم ، می توانید از آن شرکایی که مراجعه می کنید نیز کارمزد بگیرید.

شرکت های وابسته XBTFX

ساختار پرداخت وابسته در XBTFX

همچنین باید توجه داشته باشید که این کمیسیون ها برای مادام العمر بدست می آیند که تاجر زیر نظر شماست و هزینه خود معامله گران را افزایش نخواهید داد.

اگر می خواهید مراجعه به افراد را شروع کنید ، ابتدا باید پیوند وابسته خود را دریافت کنید. در پنل سرپرست شما در آنجا در بخش “شریک” قابل دسترسی است. هنگامی که اینجا را کلیک می کنید ، لینک وابسته شما و همچنین یک عکس فوری از آنچه در ماه گذشته کسب کرده اید و همچنین موجودی شما به شما نشان داده می شود..

مناطق برای بهبود

اکنون در حالی که موارد بسیاری وجود داشت که ما در مورد XBTFX بسیار دوست داشتیم ، ما باید برخی از مواردی را که فکر می کنیم نیاز به بهبود دارند انجام دهیم.

اولاً ، بارزترین اشکال این است که آنها از بودجه ارزی فیات یا پشتیبانی از برداشت برخوردار نیستند. در حالی که می توان به راحتی از طریق رمزنگاری یا پایدار بیت کوین سرمایه گذاری کرد ، این باز هم به این معنی است که معامله گر مجبور است آن را کنترل کند که به استفاده از ارز رمزنگاری دیگری نیاز دارد – کمتر از حد ایده آل.

با داشتن رمزنگاری ، اگر بودجه ای در حساب خود دارید و می خواهید آن را با رمزنگاری دیگری معامله کنید ، هزینه مبادله آنها بسیار زیاد است. با بین 2-4 this این بسیار بالاتر از آن است که شما در هر سرویس مبادله رمزگذاری دیگر پرداخت خواهید کرد.

همچنین درک اینکه صندوق بیمه آنها چقدر بزرگ و خوب است ، بسیار دشوار بود. سایر مبادلات اهرمی به معامله گران اجازه می دهد تعادل روزانه را مشاهده کرده و میزان محافظت از استخر معامله گر را ارزیابی کنند – داشتن این رنگ بسیار خوب است.

از لحاظ پشتیبانی ، گرچه این کار فوق العاده سریع و مختصر بود ، اما اینکه فقط از پیام رسان فیس بوک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند کمی تأسف آور است. بسیاری از افراد در سراسر جهان هستند که حساب ندارند و همیشه مایل به ایجاد یک حساب کاربری نیستند.

سرانجام ، این هنوز یک کارگزار کاملاً جدید است و به همین ترتیب ، آنها سابقه ای ندارند. البته این سناریوی مرغ و تخم مرغ برای بیشتر کارگزاران جدید است. اگر آنها بتوانند سطح حرفه ای خود را که هنگام امتحان کردن از آن برخوردار بودند ، حفظ کنند ، آن اعتبار به دست می آید.

نتیجه

به طور خلاصه ، این یک کارگزار عالی با پوشش گسترده دارایی است. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که آنها از طریق پلتفرم محبوب MT5 معامله می کنند – با این فن آوری مستقر نمی توان اشتباه کرد.

ما همچنین از پشتیبانی سریع مشتری آنها و همچنین هزینه های کم آنها برای سپرده گذاری / برداشت رمزنگاری کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که آنها با خدمات STP شفاف هستند و به بازرگانان خود توانایی درخواست “STP Lock” را ارائه می دهند..

علاوه بر این ، کل تجربه کاربر بسیار ساده است. ثبت نام حساب سریع انجام شد و برای ادامه کار نیاز به مقدار زیادی نبود. رابط کاربری نیز در میان برخی دیگر از کارگزاران به هم ریخته و نفس تازه می کند.

بله ، چند نکته وجود داشت که ما فکر می کردیم این پیشرفت را تضمین می کند اما می توان روی آنها کار کرد. امیدوارم که آنها پذیرای این بازخورد باشند و پیشرفت های احتمالی را در نظر بگیرند.

بنابراین ، آیا باید XBTFX را در نظر بگیرید?

خوب ، اگر به دنبال کارگزار با یک پلت فرم تجاری بسیار کاربردی هستید که بتوانید بسیاری از دارایی ها را به روشی نسبتاً ساده تجارت کنید ، قطعاً باید در نظر گرفته شود.

هشدار : تجارت محصولات آتی با اهرم فوق العاده خطرناک است. اطمینان حاصل کنید که مدیریت ریسک کافی را انجام می دهید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me