Kraken Review: راهنمای کامل مبتدیان

بسیاری کراکن را نهادی می دانند. این یکی از مبادلات اصلی ارز رمزنگاری شده است که بیش از 6 سال از آغاز فعالیت آن می گذرد.

در پاسخ به انتقاد از اینکه آنها از زمان عقب مانده اند ، بورس موتور معاملات آنها را تقویت کرد و انتخاب گسترده ای از ارزهای رمزپایه و جفت معاملات فیات را اضافه کرد.

آیا این کافی بود و آیا کراکن ارزش داشتن شما را دارد?

در این بررسی کراکن ، همه مواردی را که باید بدانید به شما ارائه می دهیم. ما همچنین فرآیند معاملات را به شما معرفی خواهیم کرد و برخی از کارهای ضروری و ضروری را هنگام انجام تجارت در اینجا برجسته می کنیم.

بررسی اجمالی

کراکن در جولای 2011 توسط مدیر عامل فعلی ، جسی پاول ، در سانفرانسیسکو ایالات متحده آمریکا تاسیس شد.

با این حال ، فقط در سپتامبر 2013 بود که صرافی ها رسما کتاب سفارشات خود را برای عموم باز کردند. در روزهای ابتدایی معاملات بیت کوین موفق به کسب افتخارات زیادی شد.

به عنوان مثال ، در سال 2014 ، به بالاترین میزان مبادله حجم یورو برای بیت کوین تبدیل شد. اعتماد به خوراک قیمت کراکن و داده های بازار به حدی بود که بلومبرگ تصمیم گرفت این اعداد را برای قیمت پایانه های خود بگیرد. آنها همچنین موارد دیگری مانند اتمام اولین ممیزی امن با رمزنگاری را در زیر کمربند خود دارند.

Kraken همچنین در رابطه با یکی دیگر از معاملات ارزهای رمزنگاری شده برجسته Mt. هک Gox. آنها توسط متولی بورس انتخاب شدند تا شریکی باشند که طلبکارانی را که قربانی بورس شدند ، پرداخت کند.

مطمئناً ، وقتی یکی از هک های Exchange را ذکر می کند ، مهمترین سوالی که ممکن است در مورد Kraken داشته باشید امنیت آنهاست.

آیا Kraken امن است?

چیزی که کراکن بدون شک می تواند به آن افتخار کند این واقعیت است که آنها تا امروز هنوز به هیچ وجه دچار هک مبادله نشده اند. در حالی که سایر مبادلات اولیه مانند Mt Gox ، Bitstamp ، Poloniex و Bitstamp هک شده اند ، Kraken موفق شد از هرگونه نقض جلوگیری کند.

این واقعاً کار بزرگی نیست. پس چرا کراکن توانسته است از هر نوع حمله جلوگیری کند?

امنیت تبادل

برای اولین بار ، آنها به سخت ترین روش های کیف پول سردخانه اعتماد می کنند که به خوبی “هوا بسته شده” است. این اساساً بدان معنی است که آنها بیشتر بودجه خود را در کیف پولی که به اینترنت متصل نیست و در یک مکان امن ذخیره می شود ، نگه می دارند. همین عدم بهترین شیوه های کیف پول بود که به کوه اجازه می داد. Gox خیلی بد هک می شود.


از نظر امنیت سیستم ، آنها از مراکز قفل شده در قفسه های قفل شده در مراکز داده ای که دارای محافظ مسلح هستند استفاده می کنند. تمام داده های موجود در سیستم به صورت روزانه رمزگذاری و به روز می شوند. آنها همچنین شبکه داخلی خود را از داده های سرویس گیرنده بارگذاری شده جدا می کنند. این بدان معناست که کارکنان فقط برای اهداف تأیید می توانند به حساب شما دسترسی داشته باشند و نه چیز دیگری.

برای اطمینان از عدم وجود بردارهای احتمالی حمله ، کراکن آزمایش منظم نفوذ را انجام می دهد. این کار توسط کارشناسان مجرب امنیت سایبری و بلاکچین انجام شده است.

حقیقت خنده دار &# 129299؛: Kraken با برنامه های شکار فضل از جامعه هکرهای “کلاه سفید” استفاده می کند

سرانجام ، در سمت سپرده فیات ، کراکن می خواهد از هرگونه کسری نقدینگی احتمالی در ارز فیات محافظت کند. از این رو ، آنها ذخایر گسترده ای را برای حساب های بانکی خود برای هر سناریوی که ممکن است “بانک” اجرا شود ، ذخیره می کنند.

امنیت حساب

در سمت حساب کاربری ، Kraken از احراز هویت دو عاملی برای دسترسی به حساب استفاده می کند. این موارد می توانند از حساب شما محافظت کنند در صورتی که شخصی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین این گزینه وجود دارد که آنچه را که قفل تنظیمات جهانی نامیده می شود در حساب خود قرار دهید. با این کار از تغییر در حساب شما در مدت زمان مشخص جلوگیری شده و نمایش هرگونه اطلاعات حساس پنهان می شود.

حساب جهانی قفل کردن Kraken

قفل حساب Kraken

این واقعاً به این بستگی دارد که چند لایه امنیتی می خواهید زیرا 2FA معمولاً مناسب است.

امنیت ارتباطات

البته ، Kraken دارای تمام گواهینامه های استاندارد SSL است که شما را در برابر هرگونه حملات مردمی و فیشینگ محافظت می کند. همیشه باید مطمئن شوید که قفل سبز و اطلاع از اتصال “ایمن” را مشاهده می کنید.

فیشینگ ارز رمزنگاری شده یا حملات هوموگراف کاملاً رایج هستند و اطمینان حاصل کنید که از وب سایت واقعی کراکن دیدن می کنید اولین خط دفاعی شما است.

سرانجام ، اگر می خواهید همه ارتباطات ایمیل شما با Kraken رمزگذاری شده باشد PGP رمزگذاری شده است ، آنها برای آن کارایی نیز دارند. با فرض اینکه صندوق ورودی ایمیل شما PGP فعال باشد ، می توانید کلید PGP خود را در تنظیمات “حساب” خود در Kraken وارد کنید.

ارتباطات PGP در کراکن

ارتباطات PGP در کراکن

هنگامی که کلید PGP ایمیل خود را وارد کردید ، تمام ایمیل هایی که Kraken برای شما ارسال خواهد کرد با آنها رمزگذاری می شود حریم خصوصی کاملا خوب و احتمال هرگونه رهگیری ایمیل از طریق هکرها و موارد دیگر را از بین خواهد برد.

با تمام این مراحل امنیتی ، به نظر می رسد که کراکن یک مبادله کاملاً امن است. مطمئناً ، بهترین روش باعث می شود که هربار سکه هایی را که در بورس می گذارید ، محدود کنید.

کشورها و دارایی ها

کراکن یکی از دروازه های فیات است. این بدان معنی است که بسیاری از افراد برای خرید و فروش بیت کوین با ارز فیات از صرافی استفاده می کنند. با این گفته ، کراکن در حال حاضر تجارت به تعدادی از کشورهای مختلف با ارزهای مختلف فیات را ارائه می دهد.

آنها در دسترس ساکنان اروپا ، کانادا و ایالات متحده هستند. آنها همچنین اجازه می دهند سپرده فیات به یورو ، دلار آمریکا و دلار کانادا پرداخت شود. آنها قبلاً ین ژاپن را می پذیرفتند اما اخیراً با توجه به مقررات بانکی مجبور به بستن آن شدند.

آنچه واقعاً ما را در مورد كراكن تحت تأثیر قرار داد محدوده جفتهای رمزنگاری بود كه آنها در مقایسه با برخی از مبادلات فیات بزرگتر داشتند. در زیر لیستی از تمام ارزهای رمزپایه ای که گزینه تجارت آنها را دارید ، آورده شده است:

پوشش دارایی Kraken

لیست دارایی های رمزنگاری در Kraken

این بسیار گسترده تر از سایر رقبا مانند Coinbase ، Bitstamp و موارد مشابه است. از نظر کراس های خاص فیات ، آنها بیش از 47 جفت بازار دارند. Kraken همچنین برای ایجاد بازارهای BTC از تمام بیت کوین های altcoins خود عبور کرده است.

هزینه های کراکن

هزینه ها به طور مستقیم بر سود شما به عنوان یک تاجر تأثیر می گذارد. از این رو ، بدون شک این یکی از مهمترین نکات در هنگام مشاهده صرافی مانند کراکن است.

با نگاهی به هزینه های معاملاتی ، هزینه های کراکن براساس میزان حجم معاملاتی که در حال تکمیل هستید و همچنین اینکه آیا “سازنده” یا “گیرنده” هستید.

این مدل هزینه برای ایجاد انگیزه در بازار سازی استفاده می شود. اساساً کسانی که نقدینگی را در کتابهای سفارش Kraken ایجاد می کنند ، هزینه کمتری نسبت به نقدینگی دریافت می کنند.

نکته برتر &# 128175؛: اگر توسط Maker / Taker اشتباه گرفته شود ، یک قانون ساده این است که سفارشات بازار هزینه دریافت کننده را تولید می کنند در حالی که سفارشات محدود تولید کننده را ایجاد می کند

آنها همچنین به بازرگانان یک برنامه هزینه طبقه بندی می کنند. این بدان معنی است که کسانی که حجم بیشتری کار می کنند هزینه کمتری دریافت می کنند. در زیر هزینه های سازنده / گیرنده برای همه بازارهای آنها بر اساس سطح حجم معاملات آورده شده است.

 حجم نورد دلار هزینه سازنده هزینه تاکر
< 50،000 0.16٪ 0.26٪
< 100000 0.14٪ 0.24٪
< 250،000 0.12٪ 0.12٪
< 500000 0.10٪ 0.20٪
< 1،000،000 0.08٪ 0.18٪
< 2.500.000 0.06٪ 0.16٪
< 5،000،000 0.04٪ 0.14٪
< 100000000 0.02٪ 0.12٪
> 100000000 0.00٪ 0.10٪

این هزینه هایی است که برای هر معامله ای که انجام می دهید از شما گرفته می شود. حجم چرخش با نگاهی به 30 روز گذشته از حجم معاملات در حساب شما محاسبه می شود.

پایدار کوین &# 128178؛: اگر با پایدار بیت کوین Tether USDT تجارت می کنید ، هزینه های شما کاهش می یابد. مشاهده کامل برنامه هزینه

اگرچه این هزینه های معاملاتی تا حد زیادی با اکثر مبادلات مطابقت دارد ، اما برای ما بسیار تعجب آور است که شاهد تقسیم بندی هزینه ها بین طرف سازنده و گیرنده معاملات هستیم.

هزینه های بودجه / برداشت

از نظر هزینه هایی که برای تأمین بودجه و برداشت از حساب شما دریافت می شود ، موارد زیر اعمال می شود:

 • سپرده و برداشت دلار USD برای بانک های ایالات متحده 5 دلار شارژ دارد
 • سپرده EUR SEPA (کشورهای EEA) رایگان است و برداشت فقط 0.09 یورو است
 • یورو انتقال بین المللی یورو 5 یورو هزینه ودیعه دارد
 • EFT های داخلی CAD رایگان هستند اما در هنگام برداشت هزینه 0.25٪ را جلب می کنند
 • وجه نقد / بدهی حضوری CanadaPost دارای 1.25 CAD + 0.25٪ کارمزد سپرده است

در حالی که هزینه ای برای واریز رمز ارز در Kraken وجود ندارد ، هزینه های برداشت زیر برای 7 جفت رمزنگاری برتر اعمال می شود:

 • بیت کوین: 0.0005 BTC
 • بیت کوین کش: 0.0001 BCH
 • اتر: 0.005 ETH
 • Litecoin: 0.001 LTC
 • موج دار شدن: 0.02 XRP
 • مونرو: 0.0001 XMR
 • فروشنده: 0.00002 XLM

این هزینه ها برای پوشش شبکه یا هزینه های استخراج استفاده می شود که Kraken برای تبلیغ تراکنش شما مجبور به پرداخت است. جالب است که آنها این گزینه ها را در یک سطح مسطح تنظیم کرده اند به جای اینکه مانند بسیاری از مبادلات دیگر آن را پویا کنند.

هزینه های حاشیه معاملات

اگر می خواهید از امکانات تجارت حاشیه Kraken استفاده کنید ، دو هزینه جداگانه دریافت خواهید کرد. از شما هزینه تجارت گرفته می شود یا همانطور که آنها آن را “هزینه افتتاح” نامیده اند. این اساساً فقط مبلغی با اندازه موقعیت است.

همچنین از شما هزینه “چرخش” دریافت می شود. این هزینه ای است که به دلیل باز نگه داشتن قرارداد ، از طریق مفاد قرارداد از شما دریافت می شود. می توانید این موضوع را غیرمنتظره با نرخ بهره ای بدانید که هر 4 ساعت یک بار اعمال می شود.

برای معاملات مارجین Bitcoin و Tether ، از شما کسر می شود 0.01٪ هزینه افتتاحیه و الف 0.01٪ هزینه چرخش در هر چهار ساعت. برای Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Augur ، Monero و Ripple از شما کسر می شود 0.02٪ هزینه افتتاحیه و الف 0.02٪ هزینه برگشت هر 4 ساعت.

ردیف های حساب & KYC

همانطور که اشاره کردیم ، وقتی صحبت از محدودیت حساب برای بودجه و برداشت می شود ، کراکن بر اساس یک ساختار طبقه بندی شده عمل می کند. متأسفانه ، حتی برای ابتدایی ترین نوع حساب ، شما باید نوعی اطلاعات (در این مورد تاریخ تولد ، نام و شماره تلفن) را ارائه دهید..

اگر حریم خصوصی مورد توجه شما باشد ، مبادلات تجاری ناشناس دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این موارد شامل معاملات فرابورس و همچنین مبادلات غیرمتمرکز و خودپردازها می شود.

سه سطح مختلف تأیید حساب در Kraken وجود دارد. اینها هستند شروع کننده, حد واسط و حرفه ای. در زیر محدودیت های سپرده گذاری و برداشت رمزنگاری / فیات برای هر یک آورده شده است:

سپرده / برداشت Kraken

ردیف های حساب در Kraken با محدودیت ها

در زیر اطلاعات و اسنادی وجود دارد که کراکن برای هر سطح ذکر شده در بالا به آنها نیاز خواهد داشت.

 • شروع کننده: این اولین مرحله تأیید در Kraken است و شما را ملزم می کند با 2FA ، یک ایمیل ، نام کامل خود ، DOB ، شماره تلفن و آدرس فیزیکی وارد سیستم شوید..
 • حد واسط: این ردیف شما را ملزم می کند که همه موارد مربوط به شروع کننده را تکمیل کنید و همچنین یک شناسه معتبر را در آن قرار دهید & تایید سکونت. بسته به سندی که برای تأیید هویت خود استفاده می کنید ، ممکن است مجبور شوید یک عکس تأیید شناسه بگیرید. این معمولاً تصویری از شما است که سند مورد نظر را در دست دارید.
 • حرفه ای: برای قبولی در ردیف حرفه ای باید تمام موارد بالا را تکمیل کنید و همچنین به یک پرسشنامه KYC پاسخ دهید. این می تواند از شما در مورد منبع بودجه و همچنین شغل و غیره س questionsال کند.

هنگامی که این اسناد را به Kraken ارسال کردید ، باید منتظر تأیید خودکار یا تأیید دستی باشید.

بار تأیید

اگر برنامه ای برای یک حساب مبتدی ایجاد کرده اید ، تأییدها به طور خودکار انجام می شود. این کار معمولاً نمی تواند کمتر از یک ساعت طول بکشد.

توجه داشته باشید ✍️: اگر Kraken تشخیص دهد که حساب Starter شما نیاز به بررسی دستی دارد ، زمانهای تأیید همان Intermediate / Pro خواهد بود.

سطح متوسط ​​و Pro به تأیید دستی در تیم Kraken نیاز دارد. طبق راهنمایی آنها ، این کار ممکن است از 1-5 روز طول بکشد.

این احتمالاً جایی است که بسیاری از افراد می توانند به طرز باورنکردنی ناامید شوند. ازآنجاکه تأییدها باید به صورت دستی تکمیل شود ، بنابراین آنها از شخصی در Kraken می خواهند که آنها را بخواند و قانونی بودن آنها را تأیید کند.

در زمان اوج تقاضا در تابستان سال گذشته ، غیرقابل تصور نبود که راستی آزمایی بیش از دو هفته برای سطح 2 طول بکشد. می توان احساس ناامیدی جامعه در این مورد را دریافت کرد ارسال مجدد از سال گذشته.

نمونه های دیگری از تأیید در هنگام تجمع دسامبر برای رسیدن به سطح سه بیش از 3 هفته وجود دارد. البته ، باید در نظر داشت که این موارد در زمان تقاضای شدید در صرافی ها بوده است ، بنابراین احتمالاً اکنون این مقدار اندکی کاهش یافته است.

ثبت نام کراکن

با حرکت روی موتور جانور ، اکنون نگاهی به سکوی تبادل Kraken می اندازیم. هنگامی که برای اولین بار از وب سایت بازدید می کنید ، باید یک ثبت نام استاندارد را انجام دهید. این ترکیب استاندارد ایمیل و رمز عبور در تصویر سمت راست است.

ثبت نام کراکن

ثبت نام حساب Kraken

پس از ثبت نام و حضور در سیستم عامل ، از شما می خواهند حساب خود را با احراز هویت دو فاکتور ایمن کنید. یا می توانید از Google استفاده کنید برنامه Authenticar یا “Yubikey” ویژه که یک دستگاه سخت افزاری است که می تواند یک پین یک بار تولید کند.

پس از تنظیم این امر می توانید روند تأیید را شروع کنید. می توانید روی پیوند گزینه “دریافت تأیید شده” در حساب خود کلیک کنید. از اینجا می توانید ردیف تأیید را که می خواهید ادامه دهید انتخاب کنید.

شما شرایط تأیید را تکمیل می کنید و اطلاعاتی را که در بالا ذکر شده ارائه می دهیم. پس از اتمام این کار ، شما آماده بودجه حساب خود هستید و تجارت Kraken را شروع می کنید.

بودجه و برداشت

همانطور که اشاره کردیم ، Kraken دروازه فیات است به این معنی که شما می توانید در طیف وسیعی از ارزهای مختلف فیات سپرده گذاری و برداشت کنید. آنها سیم را به حساب های بانکی خود با CAD ، EUR ، GBP و USD می پذیرند. اگر بانک شما در اتحادیه اروپا باشد ، می توانید یک پرداخت SEPA نیز انجام دهید.

توجه به این نکته مهم است که مانند بسیاری از رقبای آنها ، قبل از تأمین بودجه حساب خود با ارز فیات ، نیاز به انجام برخی از مراحل KYC هستند. از نظر Kraken ، شما حداقل با سطح متوسط ​​به حداقل نیاز خواهید داشت.

اگر تأیید شوید ، حق دارید وجوه خود را به همان حساب بانکی که از آنجا ارسال کرده اید ، برداشت کنید. زمان برداشت می تواند بسته به محل استقرار بانک شما متفاوت باشد. اگر در اتحادیه اروپا هستید ، پرداختهای SEPA طی یک یا دو روز پاک می شوند.

ثبت نام کراکن

گزینه های بودجه یورو fiat در مدیریت حساب

سیم های بین المللی Swift معمولاً بین 3-5 روز کاری طول می کشد تا به حساب شما وارد شوند. این ممکن است گاهی ناامیدکننده باشد اما این قیمتی است که شخص برای استفاده از سیستم های بانکی قدیمی می پردازد.

البته اگر تمایل داشته باشید می توانید حساب خود را با ارز رمزنگاری شده تأمین کنید. هنوز هم می توانید این کار را روی یک حساب شروع کننده و بدون محدودیت سپرده انجام دهید. توجه داشته باشید هر چند که شما یک سقف برداشت روزانه 5 هزار دلار.

بستر معاملاتی کراکن

این احتمالاً یکی از مکانهایی است که در گذشته کراکن دچار فشار منفی شده است. مردم نسبت به پلتفرم بسیار پر انتقاد بوده اند زیرا این پلت فرم مملو از خطا بوده و مرتباً خراب می شود. همچنین اشکالاتی وجود دارد که در صورت قرار گرفتن ، یک سفارش تجاری ثبت نمی کند.

با این حال ، در اواسط سال 2018 ، این صرافی کاملاً جدید و بهبود یافته موتور تطبیقی ​​و سیستم عامل تجارت خود را منتشر کرد. آنها همچنین رابط کاربری معاملاتی را ارتقا داده و همچنین به کل وب سایت ارتقاI رابط کاربر داده اند.

Kraken دارای دو روش است که در آن می توانید مبادله رمزنگاری کنید. اولین مورد از طریق استفاده از فرم های سفارشی است که شما در آنجا در حساب خود دارید. اگر می خواهید فقط یک خرید / فروش ساده انجام دهید این شاید ساده ترین کار باشد.

در زیر رابط فرم سفارش هنگام انجام خرید / فروش ساده وجود دارد. این یا می تواند یک سفارش بازار باشد که با قیمت بازار اجرا می شود و یا یک سفارش محدود.

سفارش ساده کراکن

گزینه سفارش “ساده” در فرم سفارش کراکن

برای کسانی که کمی بیشتر می خواهند انواع سفارشات خود را کنترل کنند ، می توانند فرم سفارش متوسط ​​یا پیشرفته را انتخاب کنند. این معامله گر را قادر می سازد تعداد دیگری پارامتر وارد کند که در زیر مرور خواهیم کرد.

هنگامی که سفارش خود را ثبت کردید ، در زیر آن در کتاب سفارش شما ارائه می شود.

بستر نرم افزاری

این پاسخ Kraken به سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده با فناوری پیشرفته تجارت است.

این برنامه برای آن دسته از بازرگانانی که به منظور انجام تجزیه و تحلیل فنی دقیق تر ، به قابلیت نمودار سازی بیشتر و ابزارهای معاملاتی نیاز داشتند ، تولید شده است. در زیر رابط کاربری اصلی قرار دارد:

Kraken Pro Platform

سیستم عامل Pro Trading در Kraken

در بالا سمت چپ این گزینه را دارید که به سرعت بین بازارهای مختلف جابجا شوید. سپس ، دقیقاً زیر آن نمودارهای اصلی و ابزارهای نمودار را دارید. در اینجا می توانید خطوط روند خود را ترسیم کنید ، مطالعات فنی خاص را ترسیم کرده و همچنین پارامترهای نمودار را اصلاح کنید.

به عنوان مثال ، شما بیش از 20 مطالعه فنی شامل Chacil Oscillator ، Parabolic SAR و نمودارهای متحرک متعدد در این بسته دارید. همچنین می توانید خطوط فن ، بازگرداندن فیبوناچی و قوس های فیبوناچی را ترسیم کنید.

نکته برتر تاجر &# 128175؛: برای انجام تجزیه و تحلیل بیشتر می توانید نمودار را به حالت تمام صفحه گسترش دهید. همچنین می توانید پانل ها را ببندید و اندازه نمودار را دقیقاً مانند پنجره های استاندارد گسترش دهید

در وسط رابط ، لیست تماشای خود و همچنین دیوارهای خرید / فروش خود را دارید. این معاملات برای معامله گر مفید است زیرا به او اجازه می دهد احساس بهتری در بازار پیدا کند (صعودی یا نزولی).

سپس ، درست در کنار آن ، کتاب سفارشات مبادله ای و همچنین سفارشات قبلی را دارید. سرانجام ، در انتهای سمت راست فرم های سفارش پیشرفته تری وجود دارد که می توانید آنها را اجرا کنید. بیایید نگاهی دقیق به این موارد بیندازیم:

انواع سفارش

هم در منطقه حساب خود و هم در پلتفرم پیشرفته ، تعداد زیادی سفارش سفارش دارید.

فرم های سفارش کراکن

فرم های سفارش پیشرفته

گرچه شما شاید با انواع ساده سفارشات آشنایی دارید ، اما به شما کمک می کند تا بدانید که منظورهای دیگر چیست.

 • سفارش بازار: این سفارشی است که در سطح بازار قرار می گیرد و بلافاصله اجرا می شود.
 • سفارش را محدود کنید: این مقدار و قیمت از پیش تعیین شده تنظیم می شود که می تواند از سطح فعلی بازار دور باشد. تا زمان اجرا یا انقضا باز خواهد ماند. برای گزینه های انقضا ، Good-Till-Cancled دارید که تا زمان اجرا یا لغو باز خواهد ماند. شما همچنین می توانید منقضی روزانه ، هفتگی ، ماهانه و یا حتی سفارشی را انتخاب کنید.
 • توقف ضرر: سفارش محدود ساده که با رسیدن به آن اجرا می شود و ضرر و زیانی را که در حساب خود دارید محدود می کند.
 • بهره بردن: نقطه مقابل ضرر استاپ. هنگامی که موقعیت سودآور شما به یک محدودیت قیمت مشخص رسیده باشد ، این مرحله اجرا می شود.
 • تنظیم موقعیت: این سفارشی است که اگر می خواهید یک موقعیت بازرگانی با حاشیه باز را تسویه کنید ، از آن استفاده خواهید کرد.

برای آن دسته از معامله گرانی که سطح سود / توقف خاصی را در نظر دارند ، می توانید بسته شدن مشروط را تعیین کنید. این دستوراتی هستند که همزمان با دستور باز کردن آن ، حکمی برای بسته شدن موقعیت باز می کنند.

بنابراین ، به عنوان مثال ، تصور کنید که قصد داشتید BTC طولانی را در یک سطح محدود مشخص دنبال کنید. شما این سفارش را می دهید و در عین حال ، می توانید ضرر توقف را که برای این سفارش باز اعمال می کنید ، ثبت کنید.

توجه داشته باشید ✍️: با نزدیک شدن مشروط نمی توان هم ضرر متوقف کرد و هم سود سود

بازرگانی مارجین

چیزی که کراکن ارائه می دهد و در سایر دروازه های بزرگ فیات گزینه ای نیست ، تجارت حاشیه رمزنگاری است. شما می توانید با حاشیه تا حداکثر معامله کنید 5 بار. در حالی که این هیچ کجا نزدیک به نوع اهرمی نیست که بتوان از کارگزار مانند IQ Option انتظار داشت ، اما هنوز هم سود خوبی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

شرایط حاشیه در این معاملات با توجه به محدودیت های تأیید شما و ارزی که برای واریز حاشیه اولیه استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. در مورد حاشیه مورد نیاز برای جفت های مختلف می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

برای آن دسته از معامله گرانی که مشتاق خرید و فروش altcoins مورد علاقه خود هستند ، ممکن است کمی ناامید شوید. تعداد انگشت شماری از جفت های رمزنگاری / فیات وجود دارد که می توانید از طریق آنها تجارت کنید. اینها در زیر ارائه شده است.

 • XBT / EUR ، XBT / USD
 • ETH / XBT ، ETH / USD ، ETH / EUR
 • ETC / XBT ، ETC / ETH ، ETC / USD ، ETC / EUR
 • REP / XBT ، REP / ETH ، REP / EUR
 • XMR / XBT ، XMR / USD ، XMR / EUR

آینده کراکن

بعد از اینکه کراکن با موفقیت 100 میلیون دلار جمع کرد ، آنها به یک درایو توسعه ادامه دادند و خریداری شده امکانات رمزنگاری مستقر در لندن. این یک سیستم عامل آتی تنظیم شده است که در آن معامله گران می توانند رمزنگاری را با اهرم معامله کنند.

کراکن تصمیم گرفت تا مجدداً این محصول را به عنوان مارک تجاری جدید معرفی کند آینده کراکن و اکنون معاملات آتی را در فهرست ابزارهای خود قرار داده اند. برخلاف معاملات استاندارد حاشیه Kraken ، این ابزارها به شما امکان می دهند تا حداکثر معاملات را انجام دهید اهرم 50 برابر در برخی از جفت های رمزنگاری شده خاص.

قراردادهای آتی با ابزارهای حاشیه ای سنتی متفاوت هستند به این دلیل که براساس قیمت دارایی در برخی از زمان های آینده تعیین شده اند. این زمانهای آینده “زمان انقضا” نامیده می شوند و به فعالان بازار اجازه می دهد تا ریسک بازار را بپوشانند یا از آینده دارایی خود را نگاه کنند.

با راه اندازی این سرویس جدید ، آنها به معامله گران خود این فرصت را می دهند تا 6 دارایی مختلف ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین ، Litecoin ، Ripple ، Bitcoin Cash و Ethereum را معامله کنند. در زیر جزئیات قراردادهای آتی آنها آورده شده است.

شرایط Kraken Futures

شرایط قرارداد آتی در Kraken

همانطور که مشاهده می کنید ، آنها سه نوع قرارداد را ارائه می دهند. اینها دائمی ، ماهانه و فصلنامه هستند. اینها بر اساس زمان انقضا قرارداد است.

همانطور که در مورد سایر صرافی های آتی اتفاق می افتد ، شما همچنین یک قرارداد آتی دائماً نورد دارید که تاریخ انقضا معینی ندارد. معاملات آتی دائمی مانند اکثر ابزارهای شرط بندی حاشیه ای یا اسپرد رفتار می کنند و تقریباً با قیمت لحظه ای یکسان خواهند بود (در مورد آتی های سنتی اینگونه نیست).

شما متعجب خواهید شد اگر بدانید که این ابزارها به طور کامل توسط FCA انگلیس تنظیم می شوند. این باعث می شود که کراکن نسبت به سایر صرافی ها مانند BitMEX و همکاران که توسط هیچ مقام مالی تنظیم نشده اند ، یک مزیت مشخص داشته باشد..

توجه داشته باشید : متأسفانه ، این قراردادهای آتی در دسترس ساکنان ایالات متحده نیست.

اگر می خواهید معاملات آتی کراکن را معامله کنید و در حوزه قضایی هستید که اجازه این کار را می دهد ، پس باید به سراغ پلت فرم معاملات آتی آنها بروید.

پلت فرم آینده کراکن

سیستم عامل آینده آنها به خوبی مشخص شده و از قابلیت های بیشتری برخوردار است که در سیستم عامل های استاندارد آنها خواهید داشت.

می توانید بین جفت های ارزی مختلف در هدر جابجا شوید و به بازارهای مربوطه بروید. در سمت چپ سکو می توانید زمان انقضا را تغییر دهید و همچنین تمام مشخصات قرارداد را مشاهده کنید.

سکوی معاملات آتی کراکن

رابط کاربری Platform Futures Kraken

در وسط فرم سفارش و سفارشات قبلی خود را در زیر آن دارید. سرانجام ، در سمت راست آن کتابهای سفارش دارای نمودارهای عمق بازار و همچنین کلیه معاملات قبلی هستید.

درست بالای کتاب های سفارش ، نمودارهای بازار را دارید. همانطور که در مورد پلت فرم استاندارد Kraken اتفاق می افتد ، در پلتفرم آینده نیز از فناوری tradingview استفاده شده است که امکان تجزیه و تحلیل عمیق تر را فراهم می کند.

احتیاط : معاملات آتی با چنین درجه اهرمی بسیار خطرناک است. اطمینان حاصل کنید که توقف کافی در محل خود دارید.

Kraken API

برای آن دسته از معامله گرانی که دو برابر توسعه دهنده هستند ، می توانند از API پیشرفته Kraken استفاده کنند. برای اطلاعات ساده مانند قیمت گذاری ، حجم و سفارش کتاب ، آنها می توانند از API عمومی استفاده کنند.

متناوباً ، اگر معامله گر مایل به ایجاد ربات معاملاتی است ، می توانید از طریق دسترسی خصوصی به API Kraken دسترسی داشته باشید که به شما امکان می دهد معاملات را انجام دهید. این بیشتر معامله گران الگوریتمی است که اگر معاملات خود را بر اساس شاخص های فنی انجام دهند ، احتمالاً این چیزی است که استفاده می کنند.

به منظور جلوگیری از سو abuse استفاده توسط معامله گران ، API Kraken محدودیت نرخ خاصی دارد که تعیین می کند چه تعداد درخواست در یک دوره معین ارائه شود. این براساس آنچه “شمارنده تماس” نامیده می شود است و شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد محدودیت نرخ تماس Kraken API کسب کنید اینجا.

تنظیم API

اگر می خواهید به جای استفاده از داده ها ، از API برای انجام معاملات استفاده کنید ، باید یک کلید API Kraken دریافت کنید. این موارد را می توانید در بخش “حساب” در وب سایت Kraken تولید کنید. شما برای تولید یک کلید API را انتخاب خواهید کرد.

تولید کلید API برای Kraken

تولید کلید API Kraken

پس از انجام این کار ، از شما خواسته می شود تنظیمات مورد نظر خود را برای دسترسی شخصی خود به Kraken API انجام دهید. این موارد توسط الزامات خاص الگوریتم تجارت شما تعیین می شود. پس از ارسال فرم ، Kraken یک کلید API برای شما ایجاد می کند که می توانید هنگام ارسال درخواست به Kraken API از آن استفاده کنید..

استخر تاریک کراکن

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه کراکن ، تجارت رمز ارزهای استخر تاریک است. این اساساً زمانی اتفاق می افتد که یک معامله گر بتواند معاملات غیرقابل مشاهده در بقیه بازار را در کتابهای سفارش عمومی انجام دهد.

این کار توسط Kraken در سال 2015 راه اندازی شد و به بازرگانان امکان می دهد سفارشات خود را به روشی ناشناس ثبت کنند. هنگامی که آنها این سفارشات را می دهند ، آنها قصد خود را برای سایر بازرگانان نشان نمی دهند. کراکن سعی خواهد کرد این سفارشات را با سایر بازرگانان طرف مقابل تجارت مطابقت دهد.

چرا از استخر تاریک استفاده کنیم?

وقتی یک سفارش بزرگ است و روی کتاب قرار می گیرد ، می تواند قیمت آن را در بازار آزاد تحت تأثیر قرار دهد. مردم می توانند سفارش را در دیوارهای خرید / فروش ببینند و این می تواند خرید وحشت یا فروش ایجاد کند. این به این معنی است که سفارش اجرا نمی شود و معامله گر قیمت خوبی را از دست می دهد.

استخر تاریک Kraken بدون شک گزینه مناسبی برای نهنگ های رمز ارز و سرمایه گذاران بزرگ موسسه خواهد بود.

پشتیبانی مشتری Kraken

ماژول چت Kraken

به نظر می رسد پشتیبانی مشتری در Kraken با استانداردهای صنعت هم سطح است. جدا از تأخیرهایی که بسیاری از افراد در مرحله تأیید تجربه می کنند ، به نظر می رسد که آنها مایل به پاسخگویی نسبت به بلیط های پشتیبانی هستند.

البته تعدادی نمونه بصورت آنلاین از افرادی وجود دارد که کمتر تحت تأثیر زمان پشتیبانی قرار گرفته اند. گرچه این واقعاً نگران کننده است ، اما ما از شرایط این موارد اطلاعی نداریم. در بسیاری از مواقع ، وقتی بلیط های پشتیبانی بیشتر از حد معمول طول می کشد ، به موارد جداگانه مربوط می شود.

اگر می خواهید آنها را در دست بگیرید ، می توانید از گزینه چت درست از داشبورد استفاده کنید که به شما امکان پشتیبانی از گپ زنده را می دهد. این برنامه برای آن دسته از بازرگانان که در مناطق زمانی مختلف قرار دارند 24/7 بصورت زنده است.

متأسفانه ، برخلاف صرافی های رقیب مانند Coinbase و Bitstamp ، هیچ پشتیبانی تلفنی در Kraken وجود ندارد. شما همیشه می توانید از طریق رسانه های اجتماعی با آنها در ارتباط باشید و به نظر می رسد که آنها در خبرهای توئیتر خود نسبتاً پاسخگو هستند.

وضعیت تبادل

چیزی که برای تکمیل پشتیبانی مشتری بسیار مفید به نظر ما رسید صفحه وضعیت کراکن. این جایی است که معامله گران می توانند برای دریافت به روز رسانی مستقیم در سیستم های معاملاتی و وب سایت در Kraken ، به آنجا بروند.

این چیزی نیست که اکثر مبادلات دیگر ارائه داده باشند و به نظر می رسد کراکن از تخریب اخیر خرابی در دسامبر 2017 و ژانویه 2018 عبرت گرفته است.

در صورت قطع جدی سیستم ، صفحه وضعیت تبادل Kraken شما را مطلع می کند. آنها همچنین به شما گزارش جامع گزارش های خرابی 24 ساعت گذشته را می دهند. این از نظر زمان و زمان پاسخ به API و وب سایت تقسیم می شود.

وضعیت سیستم کراکن

به روزرسانی های وضعیت تبادل Kraken

همچنین می توانید به صفحه سابقه حادثه بروید. در اینجا آنها به شما به روز رسانی تمام اطلاعیه ها از تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده تا قطع غیر منتظره را می دهند. هنگام نوشتن ، تنها مواردی که گزارش می شد ، مشکلات اتصال به سایت و API در ماه مه بود.

اگر دوست دارید به روزرسانی های منظم Kraken را در مورد همه مسائل دریافت کنید ، می توانید مشترک این موارد شوید. می توانید آنها را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، وب بوک یا گپ آنلاین دریافت کنید. این می تواند برای آن دسته از معامله گرانی که از API استفاده می کنند مفید باشد و نیاز به بروزرسانی منظم دارد.

نتیجه

بررسی ما از Kraken انجام نسبتاً آسان بوده است. این تبادل بسیار شفاف است و کلیه روش ها و سیاست های آنها را بصورت آنلاین مستند می کند. آنها همچنین در گذشته پوشش گسترده ای داشته اند و نظرات مختلفی دارند.

از جنبه مثبت ، به نظر می رسد که کراکن با داشتن پیشرفته ترین روش ها برای دفع هکرهای بالقوه ، از امنیت بالایی برخوردار است. آنها همچنین یک دروازه فیات عالی با گزینه های گسترده مالی هستند که بازرگانان در سراسر جهان می توانند از آنها استفاده کنند.

برای یک دروازه بزرگ فیات ، به نظر می رسد که آنها طیف گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه ای را ارائه می دهند. علاوه بر این ، دانستن اینکه می توانند با اهرم متوسط ​​وارد موقعیت شوند که به آنها امکان می دهد بیشترین استفاده را از حرکت های کوتاه مدت داشته باشند ، یک امتیاز اضافی است..

از نظر منفی ، کراکن هنوز سخت است که اختلافات قبلی را که در مورد خرابی سایت داشتند ، متزلزل کند. علاوه بر این ، زمان تأیید در مقایسه با برخی از مبادلات دیگر هنوز بسیار طولانی است. هنوز برخی از معامله گران هستند که به نظر می رسد با انبوهی از زمان های پاسخ کند و خطاهای مبادله ناامید شده اند.

با این حال ، همانطور که نشان دادیم ، در مورد شکایات و پیشنهادات ، کراکن به طور کلی کاملاً پاسخگو است. در موارد قبلی مدیر عامل آنها به این نگرانی ها پاسخ داده و قول بهبود داده است.

بنابراین ، آیا Kraken مبادله رمزنگاری شده برای شما است?

این امر تا حدود زیادی به ترجیحات تجاری و کشور محل اقامت شما بستگی دارد. با این حال ، از آنچه می توانیم ببینیم قطعاً گزینه خوبی برای طیف وسیعی از تجار در جستجوی یک دروازه جامع فیات است.

تصویر ویژه از طریق کراکن

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me