IQ Option Review: راهنمای کامل مبتدیان

در این بررسی IQ Option ، قصد داریم نگاهی به یکی از بزرگترین کارگزاران CFD اروپا بیندازیم.

این بررسی به شما هر آنچه در مورد پلتفرم IQ Option و اینکه کارگزار مورد نظر شما است ، می دانید را به شما ارائه می دهد. ما همچنین یک حساب تجارت زنده راه اندازی کردیم که تجربه دست اول کارگزار را از دید مشتری به ما می دهد.

بیایید درست در آن غواصی کنیم و کارگزار را در گام های خود قرار دهیم …

آیا گزینه IQ ایمن است?

این احتمالاً یکی از مهمترین سوالات هر معامله گر است که از یک سیستم عامل شروع می شود. ایمنی وجوه و داده ها برای یک محیط تجارت امن ضروری است.

در مورد IQ Option ، آنها یک کارگزار تنظیم شده هستند که مجوز ارائه محصولات سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا را دارند. مجوزی که IQ Option از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySec) دریافت می کند.

برای اخذ این مجوز ، کارگزار مجبور است حداقل حداقل شرایط را رعایت کند زیرا مربوط به صندوق های مشتری ، تجارت محصولات و محدودیت های بازاریابی است. درباره قوانین CySec می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها بخوانید سایت اینترنتی.

مشتری صندوق ایمنی

در مورد وجوه مشتری ، همه پول باید در یک حساب جداگانه امن و بدون محدودیت برای تجارت واسطه نگهداری شود. شما می توانید این مورد را به عنوان یک صندوق امانات برای همه وجوه مشتری در نظر بگیرید که باید به طور منظم کنترل شود.

این اطمینان می دهد که در صورت تصمیم همه مشتریان برای برداشت ، ضریب هوشی گزینه همیشه حداقل بودجه مشخصی خواهد داشت. این امر بسیار مهم است زیرا اطمینان حاصل می کند که در زمان فشار بازار نقدینگی در مبادله وجود دارد.

علاوه بر این ، تنظیم کنندگان CySec همچنین چیزی شبیه بیمه سپرده در سطح تنظیم کننده دارند. این بدان معناست که در صورت بروز هر اتفاقی برای IQ Option ، ودیعه شما تا حدودی توسط نهادهای نظارتی در قبرس بیمه می شود.

ارتباطات


طبق استاندارد این روزها با بیشتر سیستم عامل های معاملاتی ، IQ Option کاملاً رمزگذاری شده SSL است. این بدان معنی است که تمام ارتباطات معامله گر که به سرورهای گزینه IQ ارسال می شود با استفاده از استانداردهای رمزگذاری AES 256 Bit رمزگذاری می شوند.

چرا این مهم است؟ خوب ، هکرها.

گزینه IQ رمزگذاری SSL

قفل SSL

اخبار زیادی در مورد تاکتیک های هکرها در هنگام حمله به وسط حمله و فیشینگ منتشر شده است. به زبان ساده ، گواهینامه های SSL به منظور محدود کردن تأثیر این حملات و محافظت از معامله گر است.

در حالی که ما در این مورد هستیم ، لازم به ذکر است که همیشه باید مطمئن شوید که قفل سبز را در نوار آدرس مرورگر خود مشاهده می کنید (تصویر سمت راست) تا مطمئن شوید که از سایت فیشینگ بازدید نمی کنید. این مربوط به هر کارگزار یا صرافی است.

پوشش دارایی

IQ Option به عنوان یک پلتفرم گزینه که دارایی های سنتی را برای تجارت ارائه می دهد ، آغاز به کار کرد. اینها شامل دارایی هایی مانند سهام ، کالاها ، ETF ها و فارکس وانیل ساده بود. با این حال ، آنها بسیار به ارائه دارایی های ارز رمزنگاری شده خود افزوده اند.

در نمودار سمت راست ، می توانید لیستی از همه جفت ارزهای رمزپایه را که در IQ Option ارائه می شوند ، مشاهده کنید. بیش از 12 جفت وجود دارد که در حال حاضر می توانید معامله کنید و همیشه بیشتر می شوند. این موارد شامل Bitcoin ، Ethereum ، Ripple ، Dash ، Litecoin ، Monero ، Zcash و غیره است.

جفت ارزهای رمزپایه در IQ Option

لیست جفت ارزهای رمزپایه در IQ Option

اگرچه این موارد برای یک معامله گر معمولی ارز رمزنگاری شده بسیار مناسب است ، دارایی های متعددی وجود دارد که در پلت فرم میراث محلی باقی مانده است و می توانید آنها را وارد کنید. آنها در زیر ذکر شده اند:

 • فارکس: برای آن دسته از معامله گران سنتی که معامله فیات فارکس را دوست دارند ، گزینه های زیادی برای خرید و فروش ارز سنتی در گزینه IQ در نظر گرفته اید. بیش از 188 جفت ارزی از شما برای انتخاب وجود دارد و همچنین طیف وسیعی از عبورهای مختلف بین جفتها. برای آن دسته از معامله گران رمزنگاری که کمی پیشرفته تر هستند ، می توانید از جفت های فارکس استفاده کنید تا تجارت رمزنگاری خود را تنظیم کنید. واحد پول محلی. می توانید موقعیت CFD را روی صلیب USD و همچنین صلیب رمز ارز USD که در آن مورد بحث است باز کنید.
 • سهام: همچنین صدها سهام سنتی وجود دارد که می توانید از طریق IQ Option CFD معامله کنید. شما بیش از 7،500 سهام برای تجارت در اختیار دارید که در تعدادی از مبادلات مختلف جهانی انجام می شود. اینها شامل NASDAQ و FTSE و غیره است.
 • ETF ها: ETF یا صندوق های معامله در بورس ، صندوق های سرمایه گذاری جمعی هستند که به شما به عنوان سرمایه گذار امکان تجارت بر روی شاخص سهام را می دهند. گزینه IQ برخی از گسترده ترین لیست ابزارهای ETF را برای تجارت با بیش از 4،288 مورد برای انتخاب دارد.

ابزار تجارت

در حال حاضر برای رمزنگاری ، FX و سهام خود ، این محصولات را به عنوان “قرارداد برای تفاوت” (CFD) ارائه می دهند. CFD ابزارهای مشتق شده است که بازرگان را براساس تفاوت قیمت در ابتدا و انتهای روز معامله پرداخت می کند.

CFD همچنین ابزارهای اهرمی است به این معنی که شما می توانید موقعیتی بسیار بزرگتر از آنچه در دسترس دارید ، بگیرید. این می تواند بازده شما را تقویت کند به شرطی که ریسک خود را به روشی مناسب مدیریت کنید.

از نظر اهرمی که IQ Option با این CFD ها ارائه می دهد ، طبق کلاس دارایی متفاوت است. به عنوان مثال ، شما در سهام 10 برابر ، در ارزهای رمزپایه 20 برابر و در فارکس واقعاً 200 برابر نیرو دارید. ناگفته نماند که شما باید چنین ابزارهایی را بسیار با دقت تجارت کنید.

پارامترهای اهرم گزینه IQ

البته ، IQ Option با ابزارهای گزینه آنها شناخته شده است. اینها شامل گزینه های Binary Option و گزینه دیجیتالی آنها می باشد. این ابزارها ابزارهای نامتقارن هستند به این معنی که سود و زیان مشخصی دارند.

با استفاده از این ابزارها ، حق بیمه برای معاملات اختیار در نظر می گیرید که معمولاً حق بیمه کمی از دارایی موردنظر است. همچنین شما زمان انقضا و قیمت انقضا خواهید داشت. اگر این گزینه در پول منقضی شود ، می توانید بازده زیادی از سرمایه خود بدست آورید. اگر مدت آن منقضی شود ، حق بیمه خود را از دست خواهید داد.

بودجه / برداشت

IQ Option دارای چندین گزینه پرداخت است که معامله گران می توانند از آنها استفاده کنند. آنها کارتهای Visa و Mastercard را می پذیرند. آنها همچنین از طریق کیف پولهای آنلاین متعددی از جمله Web Money ، Skrill ، Cash U و Neteller بودجه را می پذیرند.

برای کسانی که ترجیح می دهند حساب خود را از طریق یک گزینه سیم ساده تأمین کنند ، آنها نیز این گزینه را دارند. این کار معمولاً کمی بیشتر از واریز از طریق کارت طول می کشد اما برای مبالغ بیشتر هزینه ها کمتر خواهد شد.

گزینه های پرداخت کامل در IQ Option

گزینه های پرداخت در IQ Option

برای آن دسته از بازرگانانی که صرفاً تجارت خود را آغاز می کنند ، حداقل اندازه بودجه حساب فقط 10 دلار است. با این کار می توانید به حساب واقعی دسترسی پیدا کنید (در زیر توضیح داده شده است). پرداخت هایی که از طریق سیم انجام می شوند ممکن است کمی بیشتر 2 روز طول بکشد و این به محل استقرار بانک شما بستگی دارد.

آنها همچنین ادعا می کنند که می توانید بلافاصله بدون هیچ س questionsالی از کار خود خارج شوید. آنها بیان می کنند که اینها در کمتر از 24 ساعت قابل برداشت است و شما می توانید هر مقدار برداشتی را که می خواهید پردازش کنید.

ما می خواستیم این را آزمایش کنیم بنابراین یک حساب در گزینه IQ باز کردیم و 100 دلار سپرده گذاری کردیم. ودیعه ما پرداخت سیم بود و رسیدن به آن تقریباً 1 روز طول کشید (بانک ما در اتحادیه اروپا است). پس از چند معامله ، درخواست برداشت 10 دلاری را داشتیم.

تیم در گزینه IQ به ما گفت که ما هنوز باید حساب خود را تأیید کنیم. پس از تأیید اعتبار ، بودجه ما ارسال شد و کمی بیشتر از یک روز طول کشید تا به حساب ما وارد شود (هزینه سیم کشی کمتر). نکته ای که بازرگان باید در نظر بگیرد این است که آنها فقط به همان روشی که بودجه خود را تأمین کرده اند می توانند برداشت کنند.

پشتیبانی مشتری

خدمات به مشتری چیزی است که در میان کارگزاران و صرافی ها معمولاً کم است. این البته با توجه به تعداد بیشماری از افرادی که می خواهند سرمایه گذاری کنند و تعداد محدود مبادلات جایی که می توانند این کار را انجام دهند ، منطقی است.

از این رو ، ما می خواستیم زمان پاسخ و پشتیبانی مشتری را در IQ Option آزمایش کنیم. ما این کار را در مرحله تأیید هنگامی که منتظر اسناد خود بودیم انجام دادیم. برای اهداف KYC ، گزینه IQ به مدارک هویت و آدرس ما احتیاج داشت.

ما اسناد خود را ارسال کردیم و تأیید آنها حدود 2 روز طول کشید. در طول دوره ما تعدادی بلیط پشتیبانی را در سیستم عامل ارسال می کنیم و همچنین از طریق ایمیل با آنها مکاتبه می کنیم. زمان پاسخ به طور متوسط ​​حدود 2 ساعت بود.

رشد تیم پشتیبانی IQ Option

کل نمایندگان پشتیبانی مشتری در طول سالها

گرچه این زمانهای پاسخگویی بهترین شرایطی نیستند که دیده ایم ، اما قطعاً کمتر از حد متوسط ​​هستند. ما همچنین باید در نظر بگیریم که IQ Option در حال حاضر میلیون ها حساب دارد که به طور قابل توجهی بیشتر از سایر کارگزاران و مبادلات موجود در بازار است.

همچنین به نظر می رسد یک شماره تلفن اختصاصی برای تیم در IQ Option وجود دارد. این چیزی نیست که فرد اغلب در بورس ها یا بطور کلی دیگر کارگزاران CFD / سهام ببیند. این احساس کمی شخصی به تجربه تجارت می دهد.

صلاحیت ها & زبان ها

همانطور که گفته شد ، IQ Option توسط یک شرکت در اتحادیه اروپا متعلق و اداره می شود. آنها همچنین یک ارائه دهنده خدمات مالی ثبت شده در قبرس با شماره ثبت 247/14 هستند. این بدان معنی است که آنها به طور قانونی مجاز به گرفتن مشتری های اروپایی هستند. این مشتریان همچنین از حمایت کامل CySec برخوردار خواهند بود.

IQ Option همچنین زمان زیادی را صرف ترجمه وب سایت و سیستم عامل آنها کرده است. به عنوان مثال ، آنها در حال حاضر از حداکثر 13 زبان مختلف پشتیبانی می کنند.

برای اینکه این معامله گران بتوانند در تعادل ارز محلی خود از تجارت راحت باشند ، IQ Option امکان تأمین بودجه به GBP ، USD ، EUR و سایر گروه های ارزی زیر را می دهد:.

از نظر قوانین محلی ، کشورهایی وجود دارند که آنها در آنها فعالیت نمی کنند. متاسفانه بازرگانان کشورهای زیر نمی توانند از خدمات آنها استفاده کنند: ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، اسرائیل ، فلسطین ، استرالیا ، روسیه ، سوریه ، ایران ، ژاپن ، بلژیک.

حساب آزمایشی

یکی از مزیت های بزرگی که در مورد IQ Option فهمیدیم مزایای آنها بود حساب های آزمایشی رایگان. برخلاف سایر صرافی ها و کارگزاران ، گزینه IQ 10.000 دلار بودجه آزمایشی به معامله گر می دهد که می توانند برای آزمایش سیستم عامل استفاده کنند.

آنها تا زمانی که بخواهند می توانند در بستر نسخه ی نمایشی تجارت کنند و محدودیت زمانی ندارند. اگر وجوه عملیاتی خود را تمام کرده اید ، همیشه می توانید آن را دوباره پر کنید. این یک روش عالی برای معامله گران جدید است تا مهارت های خود را قبل از سرمایه گذاری هرگونه پول زنده آزمایش کنند.

همچنین می توانید این کار را با بودجه عملی بدون نیاز به دادن اطلاعات شخصی برای شروع انجام دهید. از این رو ، می توانید بدون نگرانی در مورد تحویل شماره تلفن یا اسناد هویتی ، سریع و راحت سیستم عامل را آزمایش کنید.

حساب های زنده

هنگامی که از پلتفرم معاملات راضی بودید و از مهارت های تجاری خود راحت بودید ، می توانید به یک حساب زنده بروید و سرمایه های واقعی خود را سرمایه گذاری کنید. در IQ Option دو نوع حساب وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. آنها حساب واقعی و حساب VIP هستند.

 • حساب واقعی: این حساب سطح ورود در IQ Option است و فقط به حداقل مبلغ 10 دلار نیاز دارد. با استفاده از این حساب ، به بیش از 70 دارایی برای تجارت در طیف وسیعی از طبقات دارایی دسترسی دارید. این عملکرد دقیقاً همان عملکرد سیستم عامل مانند حساب آزمایشی را خواهد داشت.
 • حساب VIP: اگر بیش از 3000 دلار بودجه اختصاص دهید ، در گروه VIP قرار خواهید گرفت. این مزیت یک مدیر حساب VIP را فراهم می کند که آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما در مورد سیستم عامل است. حساب VIP همچنین به معامله گران اجازه می دهد ماهانه گزارشات مربوط به سوابق تجاری خود را جمع کنند. این امر توسط تحلیلگران IQ Option تهیه شده است. این گزارش ها می تواند به معامله گران بزرگتر کمک کند تا بازده خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنند و از مناسب بودن استراتژی معاملاتی خود مطمئن شوند.

وقتی آزمایشات خود را انجام دادیم ، این کار را روی حساب تجارت زنده انجام دادیم و نه روی حساب VIP. از این رو ، اگرچه دلیلی برای شک و تردید در مزایا نداریم ، اما نمی توانیم پشتیبانی دقیق مشتری را که احتمالاً از مدیر حساب دریافت می کنید ، تأیید کنیم.

IQ Option Trading Platform

یکی از روشهایی که IQ Option واقعاً در آن برجسته است فناوری پیشرفته تجارت آنها است. ظاهراً بیش از 100 توسعه دهنده وجود دارد که به منظور بهبود کارایی سیستم عامل ، دائماً روی پلتفرم کار می کنند. آنها همچنین از بازرگانانی که با این توسعه دهندگان همکاری کرده اند مشورت کرده اند.

ما از سیستم عامل عبور کردیم و کاملاً تحت تأثیر عملکرد واقعی آن قرار گرفتیم. به طرز شگفت انگیزی ، برخلاف سیستم عامل های دیگر ، این برنامه برای تلفیق طیف وسیعی از ابزارهای پیچیده تجارت موجود ، طرح یا سادگی را فدا نکرد..

این ابزارها شامل بسته های نمودارهای بی شماری مانند شاخص های فنی و مطالعات مانند باندهای بولینگر و میانگین متحرک است. این بدون شک می تواند یک مزیت بزرگ برای همه تحلیلگران فنی خارج از کشور باشد.

عکس صفحه از IQ Option Crypto Platform

بررسی اجمالی پلت فرم گزینه IQ

همچنین گزینه های طرح بندی بی شماری وجود دارد که در رابط وب موجود است. این امر با استفاده از ابزارک هایی که می توانند مطابق با اولویت معامله گر قرار بگیرند ، حاصل می شود. این برای آن دسته از بازرگانانی که مایلند بتوانند همزمان با دارایی های مختلف مختلفی تجارت کنند مفید است.

نکته قابل توجه این است که IQ Option نه تنها به عنوان بستر وب بلکه به عنوان برنامه های مبتنی بر رایانه نیز بستر خود را ارائه می دهد. می توانید نرم افزار اختصاصی IQ Option Mac یا Windows تجارت را بارگیری کنید. این به زیرساخت IQ Option متصل می شود.

ما این موارد را امتحان کردیم و سرعت آنها بسیار سریعتر از بستر وب بود. این منطقی است زیرا دستورالعمل های تجاری ما مستقیماً به گزینه IQ و نه از طریق رابط وب سایت به سمت سرورها می رفتند. علاوه بر این ، هیچ نرم افزار مرورگری برای کاهش سرعت تجربه ما وجود نداشت.

عملکرد بستر های نرم افزاری

در حالی که پلت فرم IQ Option بدون شک چشمگیر به نظر می رسد ، مهمترین نکته عملکرد آن است. مهم نیست که رابط کاربری یک پلتفرم چشمگیر باشد ، ابزارهایی که در اختیار دارید تجارت یا ایجاد معامله هستند.

بیایید از مهمترین توابع و ابزاری استفاده کنیم که می توانید در سیستم عامل استفاده کنید.

انواع سفارش

مانند اکثر سیستم عامل های معاملات این روزها ، شما طیف وسیعی از انواع مختلف سفارش را خواهید داشت که می توانید هنگام معامله ارسال کنید. در بستر IQ Option ، اینها با توجه به دارایی مورد نظر متفاوت خواهند بود.

به عنوان مثال ، هنگام معامله با IQ Option ، تعدادی استراتژی کوتاه / میان مدت / بلند مدت با بازده متغیر با استفاده از انواع سفارشات زیر وجود دارد:

 • ضرب: ضریب ضریبی است که به شما امکان می دهد هم بازده سرمایه گذاری و هم سطح ریسک را افزایش دهید.
 • توقف ضرر: این به شما امکان می دهد حداکثر ضرر را که مایل به پذیرش آن هستید تنظیم کنید. وقتی ضرر توقف ایجاد می شود ، تجارت را می بندد.
 • بهره بردن: Take Take Profit بسیار شبیه انتظار توقف ضرر در طرف مقابل تجارت است. با دستیابی به سود مورد نظر ، این معامله پایان خواهد یافت.
 • توقف عقب: توقف عقب باعث می شود “بسته شدن خودکار در ضرر” به صورت پویا عمل کرده و با قیمت در جهت مورد نظر حرکت کند.
 • خرید در (پیش خرید): با این کار می توانید برای ورود به بازار قیمت هدف تعیین کنید.

ابزارهای ضرر را متوقف کنید

IQ Option علاوه بر داشتن انواع سفارش توقف ضرر ، در انتخاب تنظیمات توقف / سود خود دارای متنوع ترین انتخاب است..

این یک فاصله اساسی از بسیاری از سیستم عامل های دیگر است که در آن شما فقط قیمت دارایی را برای توقف خود انتخاب می کنید. معامله گران می توانند از قابلیت های زیر استفاده کنند:

 • بهره بردن
 • سود را با سود X٪ بگیرید.
 • سود خود را در عدد X کسب کنید.
 • سود خود را با قیمت دارایی X بدست آورید.
 • توقف ضرر
  • ضرر را در X٪ ضرر متوقف کنید.
  • توقف ضرر در Loss عددی X.
  • توقف ضرر در دارایی X.
  • توقف عقب (توقف ضرر دینامیکی)
  • برای باز نگه داشتن موقعیت ها از Balance استفاده کنید. (درصورت توقف ضرر بیش از حد)
  • IQ Option Charting

   IQ Option دارای طیف گسترده ای از گزینه های نمودار متناسب با نیازهای هر معامله گر است. پنج گزینه زیر برای انتخاب وجود دارد:

   • حوزه: قیمت را به عنوان یک خط با یک منطقه سایه دار در زیر نشان می دهد.
   • خط: قیمت را به عنوان یک خط بدون منطقه سایه دار در زیر نشان می دهد.
   • شمع ها: یک دوره زمانی ، قیمت را در شروع و پایان دوره و نوسانات دوره را به عنوان رنگ های ثابت نشان می دهد.
   • شمع های توخالی: یک دوره زمانی ، قیمت را در شروع و پایان دوره و نوسانات دوره را به عنوان شمع های مثبت توخالی و شمع های منفی جامد نشان می دهد.
   • میله ها: یک دوره زمانی ، قیمت در شروع و پایان دوره و نوسانات دوره را به عنوان یک خط عمودی با قیمت های باز و بسته به عنوان خطوط افقی نشان می دهد.

   شاخص ها

   شاخص های گزینه IQ

   شاخص های گزینه IQ

   IQ Option 13 شاخص مختلف فنی را برای انتخاب ارائه می دهد.

   شاخص ها ستون فقرات تجزیه و تحلیل فنی هستند و تقریباً با اعتقادات مذهبی توسط معامله گران روز استفاده می شود. هنگامی که نوبت به لکه گیری روندها ، نگاشت حرکت و شناسایی بازگرداندن های احتمالی می رسد ، آنها بسیار مفید هستند.

   گزینه IQ دارای 13 شاخص مختلف است که می توانید آنها را روی رابط نمودار فعال کنید. این شاخص ها در زیر با توضیح مختصری در مورد کاربرد آنها ذکر شده اند.

   • میانگین متحرک: میانگین متحرک گروهی از شاخص های فنی است که معمولاً برای تعیین روند فعلی استفاده می شود. محبوب ترین میانگین ها میانگین متحرک ساده (SMA) ، میانگین متحرک وزنی (WMA) ، میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده روان (SSMA) هستند. میانگین متحرک در سایر شاخص های تجزیه و تحلیل فنی مانند باند Bollinger ، Alligator ، MACD و Awesome Oscillator استفاده می شود.
   • جلد: نشانگر حجم نشان می دهد که چه مقدار از دارایی انتخاب شده در مدت زمان مشخصی فروخته و خریداری شده است. این یکی از معدود شاخص هایی است که بر اساس قیمت دارایی نیست. حجم زیاد نشان دهنده علاقه زیاد به دارایی با قیمت فعلی آن و بالعکس است.
   • گروههای بولینگر: باندهای بولینگر به گروه “شاخص های روند” تعلق دارند ، آنها دامنه پویای حرکت قیمت را منعکس می کنند. با کمک آنها ، بسیاری از معامله گران موقعیت نسبی حرکت قیمت را تعیین می کنند.
   • تمساح: Alligator شاخصی برای ارزیابی جهت حرکت بازار و فیلتر کردن دوره های بدون روند (باند کناری) است. هدف اصلی آن نمایش سیگنال یک روند در حال ظهور است. شایان ذکر است که این شاخص تقریباً در تمام فواصل زمانی قابل استفاده است و بنابراین می تواند عملکردی متقاطع در نظر گرفته شود.
   • RSI: RSI (شاخص مقاومت نسبی) برای تعیین مقاومت یک روند فعلی و نقاط معکوس احتمالی آن استفاده می شود. RSI رشد مطلق قیمت دارایی را در یک بازه زمانی خاص با کل کاهش قیمت در مدت مشابه مقایسه می کند. نتیجه بصورت منحنی روی نمودار با دامنه 0 تا 100٪ مشاهده می شود.
   • MACD: MACD (Moving Average Convergence Divergence) همگرایی و واگرایی میانگین متحرک را نشان می دهد. این شاخص یک نسبت تصویری از دو میانگین متحرک نمایی است. هدف آن تعیین قدرت و جهت روند است. خط سیگنال در پنجره نشانگر یک میانگین متحرک ساده از مقادیر شاخص است.
   • SAR سهموی: Parabolic SAR بر اساس نمودار قیمت است و به صورت مجموعه ای از نقاط کوچک نمایش داده می شود. از نظر هدف ، بسیار شبیه به میانگین متحرک است. تنها تفاوت در این است که Parabolic SAR با شتاب بیشتری حرکت می کند و بسته به قیمت موقعیت خود را تغییر می دهد. هنگامی که روند “صعودی” (صعودی) باشد ، شاخص زیر قیمت است. هنگامی که روند نزولی (نزولی) باشد ، این شاخص بالاتر از قیمت است.
   • نوسان ساز تصادفی: نوسانگر تصادفی (Stoch) موقعیت فعلی قیمت را در رابطه با موارد اضافی در دوره انتخاب شده نشان می دهد و به صورت درصدی از 0 تا 100 بیان می شود. این سیگنال هایی از شرایط خرید بیش از حد یا فروش بیش از حد را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا در نقاطی از بازار قرار بگیرید. آماده برای وارونه شدن.
   • اسیلاتور عالی: اسیلاتور عالی نسبت تصویری دو میانگین متحرک ساده (SMA’s) [1x سریع 1 برابر آهسته] به صورت نمودار میله ای را نشان می دهد ، عبور از خط مبنا در اینجا همان تأثیر عبور از شاخص های SMA در نمودار قیمت را دارد. این شاخص تکمیل و توسعه روندهای جدید را نشان می دهد. بسیاری از تجار Awesome Oscillator را نسخه ساده MACD می دانند.
   • ATR (متوسط ​​دامنه واقعی): برخلاف بیشتر شاخص ها ، ATR نمی تواند جهت حرکت را پیش بینی کند. این منحصراً نوسانات فعلی دارایی تجاری را در دوره انتخاب شده نشان می دهد. علاوه بر این ، ATR نرخ تغییر قیمت را تعیین می کند. حرکت فعال ATR نشان دهنده افزایش دامنه شمعدان است.
   • ADX (میانگین شاخص حرکت جهت دار): شاخص میانگین حرکت جهت دار (ADX) همیشه از منحنی جلوتر است و قدرت روند (روند صعودی / نزولی یا تضعیف) قبل از شروع حرکت قیمت را نشان می دهد. همچنین می توان از شاخص ADX برای شناسایی تغییر احتمالی نوسانات بازار استفاده کرد.
   • فراکتال: فرکتال ها یک سری حداقل پنج شمعدان ژاپنی هستند. شمعدان مرکزی همیشه بالاتر یا پایین تر از شمع های اطراف است. هدف اصلی Fractals نمایش حداقل و حداکثر محلی منحنی قیمت و نشان دادن نقاط معکوس بازار است.
   • CCI (فهرست کانال کالاها): این نشانگر در رده نوسانگرهایی قرار دارد که سرعت حرکت قیمت را اندازه گیری می کنند. CCI برای تعیین تغییر بازار در آینده طراحی شده است. از CCI می توان برای ارزیابی قدرت روند فعلی یا تشخیص موارد اضافی استفاده کرد. به طور کلی ، CCI بسیار شبیه ADX است و همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای تعیین روند بازار مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا نرخ تغییر CCI به قدرت روند فعلی بازار بستگی دارد.

   ضریب هوشی تجارت موبایل

   برنامه تجارت موبایل با گزینه IQ

   ضریب هوشی تجارت موبایل

   چیزی که در تعدادی از صرافی ها و سیستم عامل ها متوجه آن شده ایم ، فقدان هرگونه قابلیت تجارت موبایل است. این می تواند برای آن دسته از معامله گرانی که مایلند موقعیت های خود را هنگام دور بودن از رایانه شخصی خود کنترل کنند ، ضرر داشته باشد. علاوه بر این ، بازارها می توانند واقعاً سریع حرکت کنند و زمان اغلب از اهمیت برخوردار است.

   گزینه IQ فناوری تجارت آنها را در دستگاههای معاملاتی موبایل توسعه داده است. آنها برنامه هایی در فروشگاه Apple iOS و همچنین Google Play به عنوان نسخه اندروید دارند. بارگیری آنها رایگان است و هنگامی که حساب خود را روی دستگاه خود دارید حساب خود را به برنامه متصل خواهید کرد.

   اگرچه این قابلیت برای کاهش اثرات بصری برنامه کوچک شده است ، اما با برخی نمودارها ، شاخص ها و انتخاب جفت ، هنوز هم عملکرد کاملاً کمی وجود دارد. در واقع مدیریت همزمان چندین معاملات مختلف بر روی دستگاه آسان خواهد بود.

   تنها موضوعاتی که با آن روبرو شدیم این بود که معاملات با کمی تأخیر از برنامه انجام می شد. این احتمالاً ممکن است مربوط به اتصال شبکه در منطقه ای باشد که ما در حال آزمایش آن هستیم. از این رو ، اگر می خواهید از تاخیر در اجرا جلوگیری کنید ، باید مطمئن شوید که به تلفن Wi-Fi متصل هستید.

   IQ Option Competitions Competitions

   مسابقات تجارت در IQ Options

   IQ Option Competitions Competitions

   چیز دیگری که با آن روبرو شدیم و واقعاً ما را شیفته مسابقات تجارت IQ Option کرد. اینها در اصل رقابتهای سربازی بین تعدادی از کاربران پلتفرم با جوایز پیشنهادی است.

   از آنجا که معامله گران به طور طبیعی در هسته اصلی خود رقابت می کنند ، این فرصتی عالی برای آنها است تا مهارت های خود را با سایر تجار خود بسنجند. این مسابقات برای عضویت به هزینه کمی نیاز دارد و معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد. از این رو ، این موارد بیشتر برای معامله گران رمزنگاری روز است تا کسانی که با استفاده از تجزیه و تحلیل اساسی تجارت می کنند.

   جوایز اغلب جوایز نقدی هستند که می توانند چندین برابر خرید اولیه شما باشند. هنگامی که وارد این رقابت می شوید ، بودجه آزمایشی به شما تعلق می گیرد تا با آن معامله کنید و تاجری که در این دوره توانست بیشترین بازده را داشته باشد ، غنیمت را برنده خواهد شد.

   توجه به این نکته حائز اهمیت است که برای این مسابقات حداقل معینی از معامله گران قبل از شروع رقابت لازم است. اگر آنها نتوانند مقدار مناسب معامله گران را بدست آورند ، رقابت روزانه لغو خواهد شد.

   گرچه این موضوع بدون شک زاویه سرگرمی تجارت را به همراه خواهد داشت ، اما ما آن را کمی حیله گر یافتیم. با این حال ، برای کسانی که می خواهند در هنگام آزمایش مهارت های خود ، مقدار 100 برابر خرید خود را بدست آورند ، این می تواند یک گزینه عالی باشد.

   درآمد OTN Tokens

   به طور خاص برای معامله گران ارزهای رمزپایه در IQ گزینه کسب رمزهای OTN هنگام معامله است. اینها اساساً نشانه های شبکه بازرگانی باز است که از طریق “انتشار” هفتگی آنها به بازرگانان داده می شود.

   باز کردن شبکه بازرگانی هدف این است که اولین پلتفرمی باشد که فناوری میان زنجیره ای را ارائه می دهد که همه زنجیره های بلوک را متحد می کند و امکان مبادله رمزگذاری غیر متمرکز را فراهم می کند. آنها تبادل نشانه های مختلف خود را برای افراد آسان تر می کنند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در OTN بخوانید کاغذ سفید.

   گزینه بهره هوشی توزیع Token OTN

   ما در حال حاضر در مرحله توزیع رمزهای OTN هستیم. این جایی است که شبکه بازرگانی باز با تعدادی از کارگزاران مانند گزینه IQ برای توزیع OTN در بین افراد همکاری می کند. انتظار می رود کیف پول OTN با پشتیبانی از 7 نشانه در مارس 2018 برگزار شود.

   این معاملات بر اساس تعداد معاملات آنها به بازرگانان داده می شود ، بنابراین آن دسته از بازرگانانی که در این هفته معاملات بیشتری انجام داده اند از نشانه های OTN بیشتری برخوردار می شوند. از این رو ، نه تنها می توانید از سود معامله ارز رمزپایه و بازدهی از آن بهره مند شوید بلکه می توانید رمزهای اضافی نیز بدست آورید.

   رمزهای OTN همچنین می توانند در چند صرافی متمرکز مانند Cryptopia و HitBTC به فروش برسند.

   IQ Option Affiliate Program

   اگر شما از آن دسته معامله گرانی هستید که افراد زیادی دارید و مایلید آنها را به گزینه IQ پیشنهاد دهید ، می توانید از برنامه IQ Option Affiliate استفاده کنید. این اساساً یک ساختار مبتنی بر کارمزد است که براساس هزینه های معاملاتی که ارجاع شما ایجاد می کند ، به شما پرداخت خواهد کرد.

   آنها همچنین با ساختار طبقه بندی مشخصی کار می کنند که ثبت نام بیشتر پاداش بیشتری برای شما به همراه دارد. این بدان معنی است که اگر بتوانید مقدار معینی از مشاغل را وارد کنید ، مزایای شما به عنوان یک شرکت وابسته در بستر گزینه IQ افزایش می یابد.

   هنگامی که شروع به تبلیغ CFD در گزینه IQ به عنوان یک شرکت وابسته می کنید ، یک معامله 50٪ “سهم درآمد” با کارگزار خواهید گرفت. معنی این امر این است که IQ Option در طول زندگی مشتری 50٪ از درآمد خود را به شما پرداخت می کند.

   این امر باعث می شود تا بسیار بهتر از بسیاری از گزینه های دیگر که هنوز قرارداد همکاری با شرکت های وابسته خود (10-20٪) دارند ، بسیار بهتر به نظر برسد. علاوه بر این ، با توجه به اینکه این توافق نامه های مادام العمر هستند ، تا زمانی که مراجعه شما در IQ Option انجام شود ، آن را دریافت خواهید کرد.

   چگونه کار می کند?

   شما باید در گزینه IQ برای حساب وابسته ثبت نام کنید. پس از انجام این کار ، یک مدیر وابسته به شما منصوب می شود. سپس آنها همه چیزهایی را که باید در مورد سیستم عامل بدانید به شما می دهند و همچنین از شما می خواهند KYC وابسته و انطباق را تکمیل کنید.

   پس از تأیید ، می توانید IQ Option را با پیوند وابسته ای که ارائه می دهند شروع کنید. شما در اولین سطح شرکت وابسته کار خود را شروع خواهید کرد که 50٪ سود سهام کارگزار را به شما اختصاص می دهد.

   تبدیل شدن به وابسته گزینه IQ

   چگونه می توان در IQ Option به یک شرکت وابسته تبدیل شد

   سپس از طریق گزینه IQ درآمد کسب خواهید کرد و بر اساس عملکرد و بازده تبلیغات خود می توانید به سطح بعدی صعود کنید که مزایای دیگری مانند برداشت فوری و همچنین کمیسیون کمی بالاتر نیز دارد..

   داشبورد وابسته گزینه IQ واقعاً پیشرفته است و به شما امکان می دهد میزان مراجعه از مراجع خود و همچنین افرادی که در آن ثبت نام کرده اند و مبلغی را که شرکت های وابسته شما در آن معامله می کنند ردیابی کنید. این به شما یک تصویر خوب از چگونگی عملکرد شرکت وابسته شما می دهد.

   مواد بازاریابی

   نکته ای که در میان صرافی های رمزنگاری و کارگزارانی که برنامه های وابسته را ارائه می دهند ، متوجه شده ایم ، کمبود مطالب تبلیغاتی همراه است. آنها معمولاً انتظار دارند که فرد تبلیغات و فیلم های شخصی خود را برای تبلیغ برند خود ایجاد کند.

   برنامه وابسته در IQ Option طیف وسیعی از آگهی ها ، فیلم ها ، اسکریپت ها و فریم های مختلف را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محصول را به طور موثر بازاریابی کنید. همه آنها در داشبورد وابسته IQ Option قابل دسترسی هستند و می توانید آنها را براساس ابزار ، دارایی یا زبان جستجو کنید.

   اعتبار برنامه وابسته

   کارگزاران و مبادلات زیادی وجود دارد که با خوشحالی ارجاع شما را می گیرند و سپس زمان پرداخت هزینه های شما به شما پرداخت می شود. با توجه به شهرت IQ Option و وضعیت تنظیم شده آنها ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که همه چیز کاملاً 100٪ بالاتر از حد مجاز است.

   شما فقط مجاز به تبلیغ کالای آنها به اخلاقی ترین روش هستید و آنها به طور مرتب بر روی بازاریابی و بازاریابی شما نظارت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که به شرایط و ضوابط آنها پایبند هستید..

   مزایای برنامه IQ Option Affiliate

   مزایای برنامه IQ Option Affiliate

   با توجه به شهرت آنها ، گزینه IQ احتمالاً یکی از بهترین شرط بندی های شما در هنگام دریافت کمیسیون است. آنها ماهیانه دو بار پرداخت خواهند کرد و اگر در سطحی باشید که به شما اجازه می دهد فوراً برداشت کنید ، آنها نیز به آن احترام می گذارند.

   از نظر گزینه های پرداخت ، آنها می توانند تقریباً به همان معامله بازرگانان پرداخت کنند که شما می توانید از سیم ، Neteller ، Skrill یا موارد مشابه استفاده کنید.

   شکایات مشتری از گزینه IQ

   اگر نگاهی به شهرت شرکت به صورت آنلاین نداشته باشیم ، نمی توانیم بررسی کاملی از IQ Option انجام دهیم. تعدادی از افراد در انجمن ها هستند که ادعاهایی راجع به IQ Option و خدمات مشتری خود ارائه داده اند.

   به نظر می رسد بیشتر مشتریانی هستند که نمی خواستند هنگام استعفا از روشهای KYC پیروی کنند. گزینه IQ به مشتریان این امکان را می دهد تا حسابهای خود را قبل از درخواست کلیه مدارک برای مشتری تأمین کنند. این بدان معنی است که در واقع می تواند از طرف مشتریان ناامیدی ایجاد کند.

   با این حال ، این روشها در تعدادی از بزرگترین صرافی های بیت کوین است که تا زمانی که اسناد KYC صحیح را برای آنها ارسال نکنید ، نمی توانید وجه را برداشت کنید. اینها حتی برای تعدادی از صرافی هایی است که حتی قابلیت برداشت فیات را ندارند.

   ما همچنین تعدادی از بررسی های مثبت IQ را یافتیم ، بنابراین به نظر می رسد که در مورد شهرت گزینه IQ ، روند مستقیمی وجود ندارد.

   آیا گزینه IQ برای من کارگزار است?

   بررسی جامع ما نشان داده است که IQ Option بدون شک گزینه خوبی برای آن دسته از بازرگانانی است که می خواهند ابزارهای مشتق را در طیف وسیعی از جفت ارزهای رمزپایه ، دارایی های فارکس ، سهام و ETF مبادله کنند. ما واقعاً تحت تأثیر بستر تجاری و همچنین گسترش برنامه های کاربردی دستگاه قرار گرفتیم.

   پشتیبانی مشتری نیز بالاتر از حد مجاز بود و درخواستهای ما در مدت زمان معینی برطرف شد. تنها زمانی که ما واقعاً به آنها احتیاج داشتیم تأیید بود که دقیقاً در زمانی است که بیشتر معامله گران به آنها احتیاج دارند. داشتن شماره تلفن در آنجا همچنین اعتماد به نفس تاجر را افزایش می دهد. ما نباید فراموش کنیم که IQ Option میلیون ها حساب اضافه کرده است در حالی که سایر مبادلات آنها را از این کار دور کرده اند.

   ضریب هوشی کل حسابهای ایجاد شده

   حسابها در گزینه IQ در طی سالها ایجاد شده است

   به غیر از تجربه عمومی معاملات ، این گزینه را پیدا کردیم که علائم OTN را بدست آوریم ، سود بزرگی برای آن معامله گرانی است که حجم بالایی دارند. این موارد در اصل می توانند به عنوان “قطره های هوا” رایگان در نظر گرفته شوند که در آن پاداش تجارت می گیرید.

   یکی از مهمترین عوامل برای ما و بدون شک بسیاری دیگر از بازرگانان ، این واقعیت است که آنها کاملاً تنظیم شده و سپرده های مشتری ایمن هستند. در صورت وجود هرگونه مشکل نقدینگی در گزینه IQ ، نهادهای نظارتی اروپایی از مشتری با سیاست های تضمین شده سپرده پشتیبانی می کنند.

   البته مواردی وجود دارد که گزینه IQ می تواند برای بهبود خدمات خود انجام دهد. به عنوان مثال ، آنها می توانند تعدادی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده Altcoins را داشته باشند که در حال حاضر در 100 مورد برتر هستند. آنها همچنین می توانند اضافه کردن سایر صلیب های Fiat / Crypto مانند GBP یا EUR را برای مثال.

   همچنین بسیار خوب خواهد بود که ببینید آیا IQ Option در نهایت اجازه دسترسی API به سیستم عامل را می دهد تا بازرگانانی که دوست دارند الگوریتم های معاملاتی کدگذاری کنند بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. امیدواریم به زودی شاهد تحولاتی در این زمینه باشیم.

   با این حال ، برای آن دسته از معامله گرانی که در حوزه قضایی هستند و تحت پوشش آنها هستند ، قطعاً می توانیم IQ Option را به عنوان یک کارگزار معتبر CFD توصیه کنیم.

   هشدار خطر: تجارت CFD و گزینه ها می توانند سرمایه شما را در معرض خطر قرار دهند. همیشه ریسک خود را به طور مناسب مدیریت کنید

   همه تصاویر از طریق iqoption.com

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map