بهترین کیف پول های EOS – مطمئن ترین گزینه های ذخیره سازی برای EOS

EOS به عنوان یک بستر مقیاس پذیر و کاربر پسند برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. این یک رقیب با Ethereum در این فضا است. سکه بومی پلتفرم EOS نیز با نماد تیک تیک EOS ارائه می شود. با سرمایه بازار به سرعت به یکی از ده سکه برتر تبدیل شد.

اگر می خواهید در برخی از EOS بارگیری کنید ، قطعاً به کیف پول ایمن احتیاج دارید ، زیرا نمی خواهید سکه های خود را به سادگی در بورس بگذارید (در ادامه اطلاعات بیشتر).

چندین گزینه کیف پول EOS وجود دارد ، از تلفن همراه به دسک تاپ گرفته تا سخت افزار یا مرورگر. هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند ، بنابراین بیایید نگاه عمیق تری داشته باشیم.

ویژگی های کیف پول EOS امن

برای اطمینان از ایمن ترین کیف پول ، در انتخاب کیف پول EOS به دنبال ویژگی های زیر باشید:

 • پشتیبانی از EOS Mainnet: هر کیف پولی که استفاده می کنید باید از سکه های اصلی EOS پشتیبانی کند. در صورت امکان باید موردی را پیدا کنید که از هرگونه قطره هوایی در آینده از سایر پروژه ها به دارندگان EOS پشتیبانی کند.
 • ویژگی های امنیتی جامد: مانند رمزگذاری پیشرفته و احراز هویت 2 عاملی باید داده شود. همچنین سایر ویژگی های امنیتی را که باعث می شود سکه های EOS شما در برابر هکرها در امان بماند ، بررسی کنید.
 • کنترل کلیدهای خصوصی خود: شما هرگز نمی خواهید کنترل کلیدهای خصوصی خود را کنار بگذارید ، بنابراین به دنبال کیف پول هایی باشید که کنترل کلیدهای خصوصی را در اختیار شما قرار می دهند.
 • توسعه در حال انجام: شما باید کیف پولی را انتخاب کنید که دارای یک تیم توسعه یافته و توسعه مداوم باشد. این امر از بیشترین عملکرد و امنیت مداوم و همچنین ویژگی ها و پیشرفت های جدید در آینده اطمینان حاصل خواهد کرد.
 • پشتیبانی مشتری: اگر با کیف پول مشکلی دارید ، اگر کیف پول با پشتیبانی مشتری پاسخگو و مفید داشته باشید ، قطعاً خوشحال خواهید شد.
 • بررسی های مثبت: همیشه خوب است که به آنلاین نگاه کنید و ببینید جامعه در مورد هر کیف پولی که در نظر دارید چه می گوید.

با بررسی همه این موارد ، می توانید انتخاب کیف پول مناسب برای ذخیره سازی EOS را محدود کنید و این دقیقاً همان کاری است که من قبلاً انجام داده ام. بیایید نگاهی بیندازیم.

بهترین کیف پول های EOS

اگرچه قبلاً EOS می توانست بر روی هر کیف پول سازگار با ERC-20 ذخیره شود ، این در ژوئن 2018 تغییر کرد. در این تاریخ ، EOS شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد و به همین ترتیب ، طیف وسیعی از گزینه های ذخیره سازی خاص EOS در دسترس است. در زیر 5 کیف پول برتر EOS آورده شده است که می توانید در نظر بگیرید.

Ledger Nano S (کیف پول سخت افزار)

Ledger Nano S یکی از پرفروش ترین کیف پول های سخت افزاری است و اگر امنیت مهمترین نگرانی شما باشد ، انتخاب Ledger برای ذخیره سکه های EOS کار چندان مشکلی نیست. شما به سادگی نمی توانید امنیت بیشتری نسبت به کیف پول سخت افزاری برای سکه های خود پیدا کنید و Ledger Nano S برتری دارد.

EOS Ledger Nano S

Ledger Nano S اکنون با پشتیبانی از EOS. منبع: آزمایشگاه

برخی از ویژگی های اصلی Ledger Nano S عبارتند از:

 • معاملات روی صفحه تأیید می شوند و برای تکمیل آنها به ورودی فیزیکی احتیاج داریم.
 • اطلاعات شما با یک کد PIN ایمن می شود.
 • حساب ها رمزگذاری شده و به طور کامل پشتیبان تهیه می شوند.
 • بررسی عامل دوم ضد بدافزار ؛
 • پشتیبانی از چندین ارز رمزپایه شده ؛
 • سهولت در راه اندازی.

نقطه ضعف Ledger این است که به صورت رایگان عرضه نمی شود ، اما اگر بیش از 1000 دلار ارز رمزنگاری شده برای ذخیره داشته باشید ، قیمت 99 دلار بسیار ناچیز است..

کیف پول Infinito (کیف پول موبایل)


کیف پول های موبایل به عنوان امن ترین شناخته نمی شوند ، در واقع آنها به اندازه دستگاه تلفن همراه شما ایمن هستند. اگر احساس می کنید دستگاه تلفن همراه شما به اندازه کافی برای ذخیره دارایی های رمزنگاری شده شما ایمن است ، بنابراین کیف پول Infinito ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد.

این نه تنها EOS را ذخیره می کند ، بلکه تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده دیگر از جمله Bitcoin ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، NEO ، Dash ، ADA ، Ethereum و همه نشانه های ERC-20 را ذخیره می کند..

رابط کاربری کیف پول Infinito EOS

رابط کاربری کیف پول تلفن همراه Infinito. منبع: iStore

تا زمانی که دستگاه تلفن همراه شما ایمن باشد ، از جمله ویژگی Touch ID خود ، اینفینیتو به شما امنیت کاملی می دهد.

علاوه بر این ، به شما یک رابط کاربری بصری و پشتیبانی از 12 زبان می دهد. کلیدهای خصوصی شما هرگز از دستگاه خارج نمی شوند و برای امنیت بیشتر کاملاً رمزگذاری شده اند.

این کیف پول بسیار مورد استقبال جامعه کاربران قرار گرفته است ، در حالی که نسخه iOS 4.8 از 5 ستاره را دریافت می کند ، در حالی که این کیف پول بسیار خوب است نسخه اندروید دارای 4.4 از 5 ستاره است. اگر روش ساده و شهودی برای ذخیره سازی EOS می خواهید قطعاً ارزش بررسی را دارد.

SimplEOS (کیف پول رومیزی)

کیف پول های دسک تاپ نسبت به برنامه های تلفن همراه ایمن تر در نظر گرفته می شوند ، اما در واقع هنوز هم امنیت بیشتری نسبت به رایانه شما ندارند. SimplEOS با یک هدف طراحی شده است و آن تعامل با اکوسیستم EOS است. سازگاری را با تمام جنبه های نرم افزار EOS.io پیدا خواهید کرد و نسخه های موجود برای Windows ، iOS و Linux وجود دارد.

بارگیری و نصب سریع و آسان ، SimplEOS باعث می شود نسبی برای ارسال ، دریافت و نگهداری سکه های EOS ایجاد شود. پشتیبانی از AIRDROPS EOS و یک پورتال رای دهی وجود دارد ، به علاوه پشتیبانی از چندین حساب را ارائه می دهد.

رای گیری رابط کاربری SimpleOS

رابط کاربری در SimplEOS با قابلیت رأی دادن. منبع: وب سایت Simpleos

نکته منفی این است که سکه های EOS تمام چیزی است که می توانید با SimplEOS ذخیره کنید. در صورت نیاز به ذخیره سکه های دیگر ، به کیف پول دیگری احتیاج دارید.

به روزرسانی های آینده شامل معاملات تأخیر ایمن و کیف پول موبایل برای Android و iOS است.

پراکندگی (کیف پول رومیزی)

کیف پولهای مبتنی بر مرورگر از نظر ایمنی کمترین در نظر گرفته می شوند ، زیرا آنها اغلب کلید خصوصی شما را به سرورهای شرکت ارسال می کنند. پراکنده افزونه Chrome بود که با استفاده از Single Sign On با رمزگذاری نامتقارن از مشکلات امنیتی جلوگیری می کرد. با این کار می توانید معاملات را امضا کنید بدون اینکه کلید خصوصی خود را فاش کنید. اخیراً به یک نسخه دسک تاپ برای Windowns ، iOS و Linux منتقل شده است که امنیت آن را حتی بیشتر می کند.

هنگام استفاده از Scatter ، همه چیز روی دستگاه خودتان ذخیره می شود. هر داده ای که باید به زنجیره بلوک ارسال شود ، به عنوان اثر انگشت هش شده منتقل می شود ، که اساساً یک مخلوط رمزگذاری شده از شخصیت ها است.

مزایای پراکندگی EOS

مزایای اصلی Scatter. منبع: وب سایت پراکنده

در حال حاضر پشتیبانی از EOS و Ethereum وجود دارد ، اما بلاک چین های بیشتری در آینده پشتیبانی می شوند. Tron اخیراً اضافه شده است ، اما در حال حاضر فقط آزمایش Tron در دسترس است. Scatter قصد دارد نسخه موبایل خود را برای iOS و Android منتشر کند.

کیف پول کاغذی EOS

کیف پول کاغذی یک کیف پول فیزیکی است که کاملاً ایمن در نظر گرفته می شود زیرا واضح است که هرگز به اینترنت متصل نیست ، به این معنی که هکر به هیچ وجه نمی تواند کلیدهای خصوصی ذخیره شده در کیف پول کاغذی را بدزدد.

استفاده از کیف پول کاغذی نکات منفی دارد. می تواند از نظر جسمی دزدیده شود ، و توسط آتش و آب و یا به سادگی با پاره شدن از بین برود.

اگر می خواهید از کیف پول کاغذی استفاده کنید ، توصیه می شود چندین نسخه از آن را تهیه کنید و هر کدام را در مکان های مختلف و ایمن ذخیره کنید.

در اینجا یک ژنراتور کیف پول کاغذی برای EOS روشن است گیتهوب.

خطرات ذخیره سازی تبادل EOS

اگر EOS را از صرافی خریداری کنید ، ممکن است وسوسه شوید فقط آن را در کیف پول صرافی بگذارید. اگر این یک راه حل کوتاه مدت است ، زیرا شما قصد انجام تجارت با EOS را دارید ، این خوب است.

اگر قصد دارید EOS خود را به طور طولانی مدت نگه دارید ، کیف پول مبادله به دو دلیل ایده خوبی نیست:

 • صرافی ها به طور منظم توسط هکرها هدف قرار می گیرند.
 • و تقریباً به طور قطع به شما امکان کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را نمی دهند.

نگهداری دارایی های رمزنگاری شده در کیف پول مبادله شده آنها را در معرض خطرات غیر ضروری قرار می دهد و بیشتر علاقه مندان به رمزنگاری به شما می گویند که ارزهای رمزپایه خود را در اسرع وقت از صرافی به کیف پول امن منتقل کنید.

نتیجه

از آنجا که EOS یک پروژه بزرگ و پرطرفدار است ، گزینه های زیادی برای کیف پول در نظر گرفته شده است. من فقط چند مورد را در اینجا آورده ام ، اما سایر مواردی که می توانید نگاهی بیندازید شامل کیف پول سخت افزاری Trezor و کیف پول Jaxx Liberty.

اگر می خواهید یکی از کیف پول های بالا را بارگیری کرده و از آن استفاده کنید ، مطمئن شوید که از وب سایت رسمی کیف پول مورد نظر بازدید کرده اید و آن را از هیچ وب سایت شخص ثالث بارگیری نمی کنید. به همین ترتیب ، شما همچنین می خواهید کیف پول را با مقدار کمی EOS تست کنید تا مطمئن شوید همه خوب کار می کنند.

پس از نصب کیف پول EOS ، اطمینان حاصل کنید که امنیت رمزنگاری 101 را انجام می دهید. این شامل استفاده از رمزهای عبور قوی و ایمن و همچنین به روز نگه داشتن برنامه های آنتی ویروس رایانه شما است..

و هر کاری انجام دهید ، کلیدهای خصوصی و دانه های بازیابی خود را ایمن نگه دارید!

مکان های خرید EOS:

 • بینانس
 • کراکن
 • Bittrex
 • HitBTC
 • پولونیکس
 • هووبی

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me