بررسی Bitquick: راهنمای کامل مبتدیان

در این بررسی Bitquick ، ​​ما ظاهراً یکی از کاربرپسندترین روشهای خرید بیت کوین را جستجو خواهیم کرد.

آنها خود را به عنوان یک روش سریع و ساده برای گرفتن دست شما در رمزنگاری قرار داده اند و ادعا کرده اند که “آنها سرویس برتر خرید بیت کوین فقط در 3 ساعت است”.

با این حال ، این یک سوال مهم را به وجود می آورد: آیا بی خطر است؟?

این چیزی است که ما سعی خواهیم کرد و ایجاد خواهیم کرد. ما به تاریخچه Bitquick ، ​​اپراتورها ، پشتیبانی مشتری و شهرت آنلاین خواهیم پرداخت. ما همچنین مراحل گام به گام مورد نیاز شما برای خرید سکه در بورس را انجام خواهیم داد.

BitQuick چیست?

BitQuick یک صرافی بیت کوین نظیر به نظیر است که به معامله گران امکان خرید سکه از یکدیگر را می دهد. به عبارت دیگر ، BitQuick به جای مواردی مانند Bitstamp یا Kraken شبیه LocalBitcoins است..

BitQuick توسط Athena Bitcoin Inc اداره می شود ، که در ایالات متحده مستقر است و دفاتر آن در شیکاگو ، سنت لوئیس و دالاس است. قبلا BuyBitcoin.us نام داشت اما در سال 2013 تصمیم به تغییر نام تجاری گرفت. این کار به این دلیل انجام شد که آنها فکر می کردند نام جدید با تجارت اصلی آنها بیشتر مطابقت دارد.

Athena Bitcoin Inc. یک اپراتور خودپرداز بیت کوین است و آنها BitQuick.co را از تیمی که در آن زمان جاد موباسلات و چاد دیویس بودند ، خریداری کردند. این دقیقاً پس از نقض پایگاه داده در سال 2016 توسط BitQuick انجام شد (اطلاعات بیشتر در مورد زیر).

با توجه به اینکه این مبادله P2P است ، مبادله مستقیماً از فروشنده به خریدار انجام می شود. فروشنده سکه هایی را که مایل به فروش آنها هستند لیست می کند و سپس خریدار مستقیماً با فروشنده ارتباط برقرار می کند. پس از توافق فروش ، طرفین مبادله انجام می دهند و از خدمات سپرده BitQuick استفاده می شود.

کشورهای پشتیبانی شده BitQuick

BitQuick چیست

تصویر از طریق Bitquick.co

BitQuick یک مبادله غیرمتمرکز است که بدان معنی است که آنها مجبور نیستند با اکثر موانع نظارتی که ممکن است صرافی های متمرکز با آن روبرو شوند روبرو شوند. آنها در 49 ایالت ایالات متحده در دسترس بازرگانان قرار دارند.

تنها ایالتی که از این لیست مستثنی است ایالت نیویورک است. این به دلیل اجرای است قانون Bitlicence در ایالت و هزینه های مربوط به اخذ مجوز.

اگرچه اکثریت قریب به اتفاق حجم آنها برای فروشندگان در ایالات متحده به دلار است ، آنها از بازرگانان سایر کشورها پشتیبانی بین المللی دارند. طبق وب سایت آنها ، آنها پشتیبانی از کشورهای زیر را ارائه می دهند.

  • ایالات متحده آمریکا
  • کانادا
  • اروپا
  • روسیه
  • استرالیا

با این حال ، به نظر می رسد این فقط کتبی است زیرا هیچ پیشنهادی برای فروش بیت کوین از هیچ معامله گر خارج از ایالات متحده ارائه نشده است. شاید معامله گران در اروپا و سایر حوزه ها با گزینه های محلی خود راحت تر باشند.


ایمنی BitQuick

وقتی صحبت از مبادلات ارز رمزنگاری می شود ، یکی از مهمترین موارد ، امنیت وجوه است. این چیزی است که صرافی های متمرکز باید مقابله کنند تا آنجا که هدف بزرگی برای هکرها و بازیگران خارجی است..

BitQuick کمتر مورد هدف این هکرها است زیرا کلیدهای خصوصی مشتری را بر روی سرورهای خود ذخیره نمی کنند. تنها زمانی که آنها بودجه با خود دارند زمانی است که آنها در حال انجام معامله سپردن هستند. در این حالت ، مبلغ ذخیره شده صرفاً مبلغی است که برای خرید ارسال شده است.

با وجود این ، هکرها قبلا BitQuick را هدف قرار داده اند و موفق به استخراج داده ها شده اند. هکرها توانستند به نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن های کاربر دسترسی پیدا کنند. با این حال ، هیچ صندوق مشتری سرقت شده و هیچ سند حساس نیز گرفته نشده است.

با این کار ، اجازه دهید نگاهی دقیق به مراحل امنیتی آنها بیندازیم.

کیف پول چند امضایی

کیف پول Multisig BitGo

BitGo Secured Multisig Wallets

در مورد معاملات Multi-sig ، BitQuick یکی از اولین سیستم عامل های P2P بود که آدرس های چند علامت P2SH (Pay To Script Hash) را پیاده سازی کرد. این کارها از طریق بستر BitGo انجام شده است. آنها همچنین اولین بازار در سال 2015 بودند که به روزرسانی “اثبات ذخایر” را اجرا کردند.

کیف پول چند علامت یک مرحله اضافی برای امنیت است زیرا به مدیریت BitQuick و BitGo نیاز دارد تا از سه کلید برای امضای معامله استفاده کند. این امر به طور قابل توجهی خطر نقض امنیت را که منجر به ارسال وجهی توسط یک هکر می شود ، کاهش می دهد.

این رویه های امنیتی BitGo به کاربر اجازه می دهد تا سقف 250،000 دلار معامله انجام دهد. این محدودیت باید برای اکثر معامله گران بیت کوین کافی باشد زیرا اندازه تجارت فردی معمولاً بسیار کمتر از این است.

ارتباط امن

SSL امن BitQuick

SSL امن BitQuick

طبق استاندارد این روزها ، سایت کاملاً SSL رمزگذاری شده است. این بدان معنی است که تمام ترافیک بین شما و سرورهای آنها با استفاده از استانداردهای پیشرفته رمزگذاری AES 256 رمزگذاری شده است.

این امر به ویژه در عصر امروز با توجه به شیوع حملات فیشینگ و انسان در میانه (MITM) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در حقیقت ، شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که هنگام بازدید از BitQuick ، ​​یک قفل ایمن به شما ارائه می شود (در تصویر نشان داده شده است).

الزامات KYC

این معمولاً برای معامله گرانی که از مبادلات P2P استفاده می کنند بسیار مهم است. اسناد KYC به منظور جلوگیری از کلاهبرداری ، یکی از الزامات این صرافی ها است. با این حال ، بازرگانان می توانستند این موارد را به عنوان تهاجم به حریم خصوصی بدانند.

BitQuick به عنوان یک ثبت شده است تجارت خدمات پول توسط خزانه داری آمریکا (شماره مجوز 31000069357653). این بدان معنی است که آنها باید حداقل مدارک خاصی را برای مقررات مبارزه با پولشویی (AML) درخواست کنند.

برای این منظور ، آنها از نظر مستندات سنگین تر از موارد مشابه LocalBitcoins و سایر مبادلات هستند. حداقل نیاز به خرید سکه در BitQuick شناسایی عکس است. پس از آن ، آنها یک سیستم تأیید طبقه بندی را اجرا می کنند که در آن محدودیت های بالاتر معامله با ارائه اطلاعات بیشتر برداشته می شود.

این بدان معناست که شما نمی توانید Bitcoin را به صورت ناشناس در BitQuick خرید / فروش کنید که این ممکن است مانع عمده ای برای برخی از معامله گران باشد.

هزینه های BitQuick

ساختار Fee در BitQuick کاملاً ساده است. آنها در همه خریدها با نرخ ثابت 2٪ کار می کنند. هیچ هزینه ای از فروشنده سکه دریافت نمی شود. اگرچه این خبر خوبی برای فروشنده است ، اما خریدار ممکن است سطح 2٪ را در مقایسه با سایت های دیگر مانند LocalBitcoins که هیچ هزینه ای دریافت نمی کنند ، بسیار بالا بداند..

می توان گفت که هزینه های BitQuick برای پرداخت هزینه خدمات پس انداز موجود در سیستم عامل کمی بیشتر است. با این حال ، اگر این مورد با فروشنده به اشتراک گذاشته شود و همچنین آنها از این مزیت بهره مند شوند ، ممکن است عادلانه تر باشد.

گزینه های بودجه

یکی از مزایای مهم BitQuick این است که آنها می توانند خریدهای نقدی بیت کوین را تسهیل کنند. در اینجا ، خریدار می تواند پول نقد را به حساب بانکی فروشنده واریز کند و BitQuick اعتبار سنجی می کند و سپس بیت کوین را آزاد می کند.

BitQuick از حواله های مستقر در ایالات متحده به عنوان پرداخت استفاده نمی کند. با این حال ، برای بازرگانانی که مایل به استفاده از این سرویس در اروپا هستند ، پرداخت EUR SEPA امکان پذیر است.

برای فروشنده بیت کوین ، ابتدا سکه ها باید به کیف پول BitQuick منتقل شوند قبل از اینکه لیست نمایش داده شود. لحظه ای که یک تأیید در شبکه تکمیل شد ، لیست فعال خواهد شد.

پشتیبانی مشتری

با توجه به اینکه BitQuick در بسیاری از جنبه های معامله دخیل است ، آنها باید از مشتری پشتیبانی بسیار خوبی داشته باشند.

این در واقع چیزی است که آنها توانسته اند شهرت آنلاین خود را بدست آورند. چهار روش وجود دارد که می توانید در BitQuick به پشتیبانی مشتری برسید. کارآمدترین راه برای تسخیر شخصی در BitQuick از طریق فرم آنلاین یا از طریق آدرس ایمیل وی است.

البته ، آنها همچنین در کانال های اجتماعی خود مانند توییتر و فیس بوک بسیار پاسخگو هستند. به نظر می رسد متوسط ​​نرخ پاسخگویی به بلیط ها در حدود 1 روز کاری است.

استفاده از BitQuick: گام به گام

با توجه به اینکه BitQuick قصد دارد راهی سریع و موثر برای خرید بیت کوین باشد ، ما می خواهیم این را برای خود آزمایش کنیم. در راهنمای زیر مراحل ما را برای خرید اولین بیت کوین خود در BitQuick طی می کنیم.

خرید بیت کوین

اگر می خواهید بیت کوین بخرید ، “خریدن”کتاب سفارش در سیستم عامل. سپس لیستی از همه پیشنهادات فروشندگان پلت فرم به شما ارائه می شود.

شما همچنین می توانید “خرید سریع” را انتخاب کنید. کاری که این کار انجام می دهد این است که به شما اجازه می دهد نیاز خود را وارد کنید و سپس BitQuick به شما کمک می کند تا بهترین پیشنهاد را پیدا کنید. ما این کار را انجام داده ایم و در تصویر زیر ارائه شده است.

گزینه خرید فوری BitQuick

خرید سریع در BitQuick

پس از انجام این کار ، لیستی از موسسات مالی به شما ارائه می شود که می توانید برای سپرده گذاری در آنها انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد یکی از نزدیکترین و راحت ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. هر یک از اینها مربوط به خریدار متفاوتی است و از این رو قیمت های متفاوتی دارند.

پس از انتخاب م anسسه و قیمتی که می خواهید از آن استفاده کنید ، به صفحه آخر منتقل خواهید شد. در اینجا شما باید ابتدا شماره تلفن خود را تأیید کرده و آدرس Bitcoin خود را برای Bitcoin دریافت کننده وارد کنید.

فرم سفارش BitQuick خرید

فرم سفارش BitQuick خرید

پس از انجام این کار ، آنها از شما درخواست نام و ایمیل می کنند. شما باید از یک ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا این پیوند حاوی پیوندی است که می توانید اثبات واریز خود را در آن بارگذاری کنید. آنها ممکن است در ابتدا کارت شناسایی شما را درخواست نکنند اما حق دارند هر زمان خواستند این کارت را بپرسند.

پس از توافق و ضوابط و ارسال سفارش ، ایمیلی برای واریز وجه در بانک انتخابی ظرف 3 ساعت دریافت خواهید کرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که فرم سفارش سپرده را در بانک پر کنید ، پول نقد را واریز کنید و رسید را نگه دارید.

برای اینکه با BitQuick تأیید کنید که واقعاً پرداخت را انجام داده اید ، پس از پیوندی که BitQuick برای شما ارسال کرده است ، رسید را بارگذاری می کنید. هنگامی که فروشنده تأیید پرداخت پول را تأیید کرد ، BitQuick Bitcoin را به آدرسی که در ابتدا مشخص کرده بودید منتشر می کند.

فروش بیت کوین

هنگامی که می خواهید در BitQuick سکه بفروشید ، به آن ضربه خواهید زد دکمه فروش و به فرم آنلاین برده شوید. در اینجا لازم است تمام جزئیات مربوط به لیست خود را پر کنید.

فرم سفارش فروش BitQuick

فرم سفارش فروش BitQuick

شما اطلاعاتی مانند حساب بانکی را که می خواهید استفاده کنید ، قیمتی که مایلید به آنها پیشنهاد دهید و همچنین مبالغی را که مایلید به طور کلی بفروشید ، پر خواهید کرد..

شما همچنین می توانید قیمت “پویا” را تعیین کنید. این یک ابزار مفید است تا شما مجبور نباشید دائماً لیست را به روز کنید زیرا قیمت بیت کوین متغیر است. شما درصدی بالاتر یا زیر قیمت بازار را انتخاب می کنید که مایلید آن را برای لیست خود بپذیرید.

در صورت نیاز به تغییر سفارش ، همچنین لازم است رمز عبور خود را وارد کنید. هنگامی که به تمام اطلاعات لیست خود رضایت دادید ، می توانید آن را برای بررسی ارسال کنید.

ارسال فرم سفارش BitQuick

ارسال فرم سفارش BitQuick

آدرس Bitcoin برای شما ارسال می شود که می توانید وجه را به آن ارسال کنید. این آدرس چند علامتی است که در بالا در مورد آن صحبت کردیم و تحت کنترل BitQuick و BitGo است.

پس از اتمام این کار ، باید منتظر بمانید تا خریدار شما را پیدا کند. احتمال فروش سکه های شما بستگی به قیمتی که تعیین کرده اید و همچنین واریز خریدار به حساب بانکی انتخابی شما برای خریدار بستگی دارد..

پس از دریافت وجوه از خریدار در بانک خود ، می توانید پایان فروش را با BitQuick تأیید کنید و آنها وجه را آزاد می کنند.

آنچه دوست نداشتیم

در حالی که BitQuick در واقع یکی از کارآمدترین و کاربرپسندترین روش های خرید بیت کوین با پول نقد است ، اما مواردی وجود داشت که به نظر ما نیاز به بهبود خدمات دارد. اینها در زیر لیست شده است:

  • پوشش دارایی: یکی از جالب ترین موارد برای ما این بود که تنها سکه موجود برای فروش بیت کوین است. مسلم است که این غالب ترین سکه است اما ممکن است خریداران نقدی وجود داشته باشند که مایل به خرید سکه های دیگر باشند.
  • بودجه محدود: گرچه بسیار خوب است که کاربران می توانند به راحتی Bitcoin را با پول نقد در ایالات متحده خریداری کنند ، اما این همیشه ترجیح داده نمی شود. برخی از کاربران مایلند گزینه ارسال وجه از طریق سیم سنتی باشد. این با BitQuick مجاز نیست.
  • الزامات KYC: گرچه این کاری است که BitQuick با توجه به مجوز خود از خزانه داری انجام می دهد ، بسیاری از معامله گران هستند که هنوز از ارائه این مسئله راحت نیستند. BitQuick قبلاً نقض داده داشته است و هنگامی که اسناد و مدارک شناسایی شما در دست یک هکر باشد ، هویت شما به سرقت می رود و می توانید در حملات فیشینگ هدف قرار بگیرید.

تردیدی نیست که اولین نکته توسط BitQuick برطرف می شود. پرداختن به نکته دوم و سوم کمی دشوارتر است. همه اینها با مجوز کسب و کار Money و شرایط سختگیرانه ای که کاربران به آنها تحمیل می کند ، ارتباط دارند.

نتیجه

همانطور که در این بررسی نشان دادیم ، BitQuick در واقع یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه های خرید نقدی بیت کوین است. اگرچه شما همیشه می توانید از سرویسی مانند LocalBitcoins استفاده کنید ، اما این امر مستلزم ملاقات شخص غریبه ای است که بسیار خطرناک تر است.

علاوه بر این ، با توجه به اینکه این یک پلت فرم P2P است ، شما مجبور نیستید وجوه خود را در صرافی ذخیره کنید و با خطرات ناشی از هک های صرافی یا سایر فعالیت های شرور روبرو شوید. همچنین خطای کمتری دارد زیرا تمام آنچه برای دریافت سکه های خود در یک آدرس بیت کوین نیاز دارید ، است.

همچنین یک روش عالی برای یک فروشنده است که بدون پرداخت هزینه و دریافت وجوه درست به حساب بانکی خود ، سکه های خود را تبلیغ کند.

در حالی که هزینه ها در پایان بالاتر هستند ، احساس می شود ممکن است کسی کمی برای ایمنی و امنیتی که صرافی تأمین می کند پرداخت کند.

بله ، اسناد KYC می تواند باعث ناراحتی شود اما همانطور که ثابت کردیم ، اینها واقعاً تحت کنترل BitQuick نیستند و طبق قانون لازم است.

با این حال ، اگر به دنبال یک روش واقعا سریع ، ساده و مطمئن برای مبادله پول نقد سرد خود با سکه هستید ، BitQuick می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

تصویر ویژه از طریق BitQuick.co

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me