بررسی AxiTrader: بررسی اجمالی کارگزار

AxiTrader یک کارگزار CFD نسبتاً جا افتاده است که از استرالیا به ما می آید.

آنها سابقه گسترده ای در صنعت دارند و به دلیل خدمات نسبتاً دقیق مشتری و پوشش گسترده دارایی آنها مشهور هستند. آنها همچنین دارای طیف وسیعی از سیستم عامل های تجاری هستند و گزینه های شخصی سازی بیشماری را به بازرگانان ارائه می دهند.

با این حال ، آیا آنها ایمن هستند و می توان به آنها اعتماد کرد?

در این بررسی Axitrader نگاهی عمیق به مقررات کارگزار ، فناوری ، هزینه ها و موارد دیگر خواهیم داشت. همچنین مقداری به شما می دهیم نکات برتر به منظور استفاده بیشتر از تجربه تجارت خود.

بررسی اجمالی

AxiTrader در سال 2007 در سیدنی تاسیس شد و در اصل به عنوان یک کارگزار استرالیایی تحت خدمات مالی AxiCorp دارای دفاتر در سطح 10 ، 90 Arthur St.

آنها همچنین حضور بین المللی خود را به طور پیوسته افزایش داده اند و در سال 2012 ، بازوی تجاری انگلستان خود را تحت AxiCorp محدود ایجاد کردند. آنها دفاتر خود را در خیابان بیکر 55 لندن دارند.

این کارگزار از آن زمان به بعد در حال گسترش است و خدمات خود را در چین در 2015 و خاور میانه و آلمان در سال 2016 آغاز کرده است. این توسعه بدون وقفه ادامه داشته و از آن زمان AxiTrader به 150 کشور مختلف رسیده است..

AxiTrader به عنوان یک کارگزار CFD به مشتریان خود امکان دسترسی به طیف وسیعی از دارایی ها را می دهد که می توانند با استفاده از آنها از اهرم تا 400: 1. این موارد شامل فارکس ، سهام ، کالاها و ارزهای رمزپایه است.

آنها شاید بیشتر به دلیل ارائه محصولات نسبتاً سرراست و رویکرد “بدون مزخرف” در تجارتشان شناخته شوند. آنها به طور مرتب امتیازات برتر خدمات مشتری ، ابزار تجارت و شفافیت عمومی خود را کسب می کنند.

اخیراً ، کارگزار سعی کرده است با ارائه کمترین نرخ اسپرد در بازار ، نظر مشتریان را جلب کند. به عنوان مثال ، آنها با حساب های حرفه ای خود به معامله گران نزدیک به 0 اسپرد در برخی از جفت های اصلی فارکس ارائه می دهند.

مقررات AxiTrader


مقررات شاید یکی از مهمترین س questionsالاتی باشد که هر معامله گر می تواند در مورد کارگزار داشته باشد. ما به شدت هر معامله گر را که در نظر دارد از یک کارگزار آنلاین CFD برای تأیید وضعیت نظارتی خود استفاده کند ، توصیه می کنیم.

وقتی صحبت از AxiTrader می شود ، دو مجوز مهم دارند. اینها مجوز ASIC آنها هستند (AFSL # 318232) و پروانه FCA آنها (FRN: 509746) مورد دوم به آنها اجازه می دهد خدمات خود را به انگلستان و اروپا ارائه دهند و مورد اول مجوز استرالیا است.

مجوز مالی Axicorp

استخراج مجوز FCA انگلستان برای Axicorp Limited. منبع: FCA

بنابراین ، چرا این مهم است?

خوب ، تعدادی محافظت وجود دارد که مشتریان هنگام برخورد با کارگزار دارای این مجوزها از این امتیاز برخوردار هستند. اینها شامل هزینه های بی شماری است که آنها مجبورند متحمل شوند و همچنین استانداردهای گزارشگری منظم. در اینجا برخی از شرایط لازم برای مجوز ذکر شده است:

 • ذخایر سرمایه بزرگ: قبل از اینکه یک کارگزار مجوز صادر شده توسط ASIC یا FCA را بدست آورد ، باید مقدار زیادی سرمایه به عنوان بافر برای محافظت داشته باشد. در مورد ASIC این باید 1 میلیون دلار استرالیا باشد و در مورد FCA آنها به 1 میلیون GBP نیاز دارند.
 • حسابهای مشتری جدا شده: این به این معنی است که کارگزار موظف است وجوه مشتری خود را که واریز شده است جدا از حساب های تجاری خود نگه دارد. این کار برای اطمینان از این که هر چیزی با وجوه کارگزار ادامه دارد نمی تواند بر پول شما که واریز کرده اید تأثیر بگذارد.
 • KYC پیش رو و منظم: نهادهای نظارتی KYC کاملی را در مورد کارگزار و مجریان آن انجام خواهند داد. آنها در تاریخ مالی مدیران کاوش خواهند کرد و از طریق بررسی پیشینه و موارد مشابه رفتار خواهند کرد. همچنین لازم است کلیه تغییرات در ساختار کسب و کار به طور موقت گزارش شود
 • شکایات و تبلیغات مشتری: همچنین پروتکل سختگیرانه ای در مورد نحوه رسیدگی به شکایات مشتری و چگونگی مجاز بودن این کارگزاران برای ارتقا to خدمات خود ارائه شده است. باید شفافیت کاملی وجود داشته باشد که واقعاً مورد استقبال است

با توجه به اینکه AxiTrader باید با این الزامات مطابقت داشته باشد ، خیالتان از بابت ایمنی استفاده از خدمات آنها راحت است. علاوه بر این ، بر خلاف مارک نامنظم ، شما دقیقاً می دانید در صورت بروز مشکل در AxiTrader به کدام تنظیم کننده مراجعه کنید. فرآیندهای داوری وجود دارد که قادر به رسیدگی به این مسائل هستند.

اهرم AxiTrader

در AxiTrader می توانید CFD را در حاشیه معامله کنید. این بدان معنی است که شما می توانید معاملات خود را تا یک عامل خاص افزایش دهید. در AxiTrader حداکثر اهرمی که می توانید در برخی از حساب های حرفه ای بدست آورید حداکثر 400: 1 است.

با این وجود ، سطح اهرم ها بسته به نوع حسابی که دارید و همچنین ابزارهایی که معامله می کنید بسیار متفاوت خواهد بود. برای اینکه شما بتوانید از نوع اهرم هایی که می توانید با آنها تجارت کنید ، ایده خوبی بگیرید ، باید نگاهی به برنامه محصول. در زیر نرخ اولیه حاشیه و اهرم در AxiTrader آورده شده است.

نیاز به حاشیه AxiTrader

الزامات حاشیه از فهرست محصولات

این در واقع بسیار پیچیده تر از آنچه که هست به نظر می رسد. در بالا ، اهرم های اهرم حساب را دارید که از 1:50 تا 1: 400 بسته خواهد بود بسته به اینکه حسابی که تنظیم کرده اید یک حساب استاندارد است یا یک حساب حرفه ای ،.

سپس ، در سمت چپ آن نرخ حاشیه استاندارد را دارید که با توجه به دارایی مورد نظر متفاوت خواهد بود. مثلا. مشتری با اهرم حساب 1: 400 ممکن است در EURUSD نیاز به حاشیه اولیه 0.25٪ برای نمادی با حاشیه استاندارد 1٪ دریافت کند.

وقتی نوبت به سطح تصفیه در AxiTrader می رسد ، آنها پس از دارایی کل شما موقعیتی را به دست می آورند به زیر 20٪ می رسد.

هزینه های AxiTrader

همانطور که بیشتر معامله گران می دانند ، هزینه انتخاب یکی از مهمترین معیارها هنگام انتخاب کارگزار است. ما همچنین می خواهیم یک کارگزار با هزینه هایی که آنها می گیرند شفاف باشد.

به نظر می رسد AxiTrader نسبت به کارمزد خود نسبتاً شفاف است و مدل هزینه مشابه طیف دیگری از کارگزاران صنعت را دارد..

هزینه های تجارت

اسپرد و کمیسیون در Axi بر اساس نوع حسابی است که در آن ثبت می کنید. حساب Pro با اسپرد کمتری ارائه می شود اما براساس تعداد لات هایی که معامله می کنید کمیسیون از شما می گیرد. کمیسیون قرعه کشی در مورد است 7 دلار یا معادل ارز محلی در هر رفت و برگشت.

حساب استاندارد هزینه کمیسیون را از شما دریافت نمی کند اما پخش از 1 پیپ شروع می شود. جدول زیر به شما ایده انواع اسپرد را می دهد که می توانید با بازارهای مختلف (به صورت پیپ) بدست آورید..

نماد کمترین گسترش متوسط
حساب استاندارد حساب حرفه ای حساب استاندارد حساب حرفه ای
EURUSD 1.0 0.1 46/1 0.9
GBPUSD 1.0 0.2 2.19 39/1
AUDUSD 1.0 0.1 1.54 0.64
طلا (XAUUSD) 14.0 2.0 27.54 73/15
روغن (WTI) 1.0 1.0 29/4 29/4

هزینه های دیگری نیز وجود دارد که احتمالاً متحمل می شوید و مربوط به محصول CFD است. اینها شامل “کارمزد مبادله” است که برای تنظیم تفاوت نرخ بهره بین دو ارز پایه استفاده می شود.

همچنین هزینه های مالی یا “یک شبه” خواهید داشت که از آن موقعیت هایی که یک شب باز نگه داشته می شوند ، کسر می شود. این بسته به نرخ بهره بین بانکی که در آن زمان روی ارزها اعمال می شود ، متفاوت خواهد بود. AxiTrader نرخ اسپرد خود را به این میزان محاسبه می کند که برای موقعیت طولانی 1.25٪ و برای موقعیت کوتاه 25.2٪ است.

بانکی & هزینه های دیگر

با کمال تعجب ، هیچ مبلغی برای ودیعه / برداشت در Axi از شما دریافت نمی شود. بنابراین ، صرف نظر از روش تأمین مالی شما ، هزینه کارگزار را از آن دریافت نمی کنند.

البته ممکن است هزینه های دیگری نیز وجود داشته باشد که توسط پردازنده های پرداخت شخص ثالث و بانک ها اعمال می شود. به عنوان مثال ، اگر بودجه خود را از طریق SWIFT تأمین می کنید ، ممکن است هزینه هایی توسط بانک های شخص ثالث دریافت شود یا اگر از طریق کارت بودجه تأمین کنید ، ارائه دهنده کارت اعتباری شما ممکن است هزینه ای را بپردازد.

هزینه های اداری دیگری نیز ممکن است متحمل شوید که شامل مواردی مانند ارسال بیانیه های تکراری و همچنین هزینه های وصول بدهی است. با این حال بعید به نظر می رسد این تاثیری در بیشتر معامله گران داشته باشد.

پوشش دارایی

طیف وسیعی از محصولات CFD مختلف وجود دارد که می توانید در AxiTrader تجارت کنید. اینها هر دو CFD نقطه ای و همچنین انتخاب CFD در Futures (قیمت آینده) هستند.

اینها همه در برنامه محصول همراه با اطلاعاتی درباره میزان اهرم ، اندازه لات ، ارزش معاملات و ساعات معاملاتی آورده شده است. در اینجا لیستی از برخی دارایی های ارائه شده در سیستم عامل وجود دارد:

 • فارکس: AxiTrader یک لیست کاملاً گسترده از جفت های فارکس دارد که می توانید معامله کنید. اینها شامل کلیه رشته ها و خردسالان می شود. آنها همچنین دارای برخی از عجیب ترین صلیب هایی هستند که ما برای یک کارگزار فارکس دیده ایم. به عنوان مثال ، آنها AUDPLN و EURZAR را دارند. بیشتر این جفت های فارکس دارای نرخ حاشیه اولیه 1-2٪ با برخی از جفتهای ناپایدارتر مانند عبور روبل تا 10٪ هستند.
 • فلزات گرانبها: طیفی از فلزات وجود دارد که می توانید در سیستم عامل معامله کنید. اینها شامل مواردی از جمله نقره ، طلا ، پالادیوم و پلاتین است. برای طلا و نقره نیز آنها با تعدادی ارز از آن عبور کرده اند. نرخ حاشیه از 1-3 vary متفاوت خواهد بود
 • کالاها: AxiTrader نه تنها CFD های نقدی (نقطه ای) فراهم می کند بلکه آنها CFD های آینده را نیز در طیف وسیعی از دارایی های کالاها دارند. این انواع مختلف شامل انواع سخت مانند گاز خام ، گاز طبیعی و نوع نرم مانند سویا ، قهوه و کاکائو است. نرخ مارجین از 1-4٪ متفاوت است.
 • شاخص ها: آنها طیف وسیعی از شاخص های سهام را دارند که می توانید مبادله کنید. اینها از بورس سهام در تعدادی از مناطق مختلف در آسیا ، اروپا و آمریکا است. نرخ حاشیه استاندارد برای اینها 4٪ است اما برای شاخصهای چینی 12٪ است. آنها همچنین CFD در مورد قیمت آینده این شاخص ها دارند و نرخ حاشیه پایین آنها 1٪ است
 • ارزهای رمزنگاری شده: سرانجام ، آنها 6 ارز رمزنگاری شده دارند که می توانید از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Ripple (XRP) ، Dash و Litecoin (LTC) مبادله کنید. اینها همه دلار آمریکا هستند اما با 80٪ حاشیه واقعا بالا.

اگرچه به نظر می رسد یک دارایی بسیار جذاب ارائه شده باشد ، اما به نظر می رسد کمبود نام تجاری واحد برای تجارت وجود دارد. این برای آن دسته از بازرگانان که دوست دارند در شرکت های خاص موقعیت باز کنند ، باعث تأسف است.

انواع حساب AxiTrader

انواع مختلفی از حساب وجود دارد که می توانید در AxiTrader از بین آنها انتخاب کنید. اینها شامل حساب آزمایشی و همچنین دو حساب مختلف “زنده” است.

اینکه در نهایت کدام حساب را انتخاب کنید ، بستگی زیادی به تنظیمات شخصی و تجربه تجارت شما خواهد داشت. برای کسانی که مطمئن نیستند ، آنها می توانند با حساب آزمایشی شروع کرده و مسیر خود را به سمت بالا حرکت دهند.

حساب آزمایشی

همانطور که این روزها برای اکثر کارگزاران استاندارد شده است ، AxiTrader یک حساب آزمایشی ارائه می دهد. این یک روش عالی برای یک معامله گر است تا تجارت خود را به روشی دوستانه غیر تهدیدآمیز و مبتدی انجام دهد.

هنگامی که برای اولین بار حساب آزمایشی ایجاد می کنید ، AxiTrader 50،000 دلار بودجه نمایشی به شما می دهد تا بتوانید با انجام معاملات واقعی شرایط تجارت زنده را تکرار کنید. قبل از اینکه بتوانند حساب آزمایشی را به شما بدهند ، فقط به چند جزئیات شخصی احتیاج دارند.

حساب آزمایشی AxiTrader

حساب آزمایشی در AxiTrader

در حالی که از حساب آزمایشی استقبال می شود ، ما از این که 30 روز محدودیت داشت متعجب شدیم. در حالی که برخی از کارگزاران دیگر نیز ممکن است محدودیت های مشابهی را اعمال کنند ، این روزها کمتر شده است.

با این حال ، اگر واقعاً می خواستید 30 روز گذشته تمرین خود را ادامه دهید ، همیشه می توانید با آدرس ایمیل و رمز عبور دیگری دوباره ثبت نام کنید. اگرچه این ممکن است باعث شود شما “سود” خود را از دست داده اید ، اما بهتر از هیچ چیز است.

حساب های زنده

دو نوع حساب زنده وجود دارد و اینها حساب های استاندارد و حرفه ای هستند. اینها اساساً با توجه به ساختار حق الزحمه و همچنین میزان اهرمی که می توانید با آنها بکار گیرید متفاوت است.

همانطور که در بخش هزینه ها ذکر شد ، با حساب pro اسپرد بسیار کمتری نسبت به حساب استاندارد دارید ، اگرچه مجبورید کمیسیون زیادی را پرداخت کنید. با حساب حرفه ای همچنین می توانید تا 400 برابر اهرم معامله کنید.

اینکه کدام حساب را انتخاب کنید ، تا حد زیادی به حجم و تجربه تجارت شما بستگی دارد. اگر حجم بالایی انجام می دهید و تجارت گسترده ای دارید ، حساب حرفه ای قطعاً مناسب شماست.

حساب تجارت زنده AxiTrader

مراحل ایجاد یک حساب تجارت زنده

با این حال ، اگر تازه کار خود را شروع می کنید یا با این قاعده و قاعده معامله نمی کنید ، باید حساب استاندارد را در نظر بگیرید. هیچ چیز دیگری واقعاً این دو را از یکدیگر متمایز نمی کند.

همچنین باید خطرات ناشی از اهرم حداکثر 400 برابر را در نظر بگیرید. اگرچه این می تواند یک روش عالی برای افزایش بازده شما باشد ، اما یک خطر نزولی بزرگ نیز وجود دارد. بخاطر داشته باشید ، اگر حساب شما به 20٪ حقوق صاحبان سهام برسد ، موقعیت شما به سرعت از بین می رود.

پشتیبانی مشتری AxiTrader

فضای کارگزار آنلاین با نمونه هایی از خدمات بسیار افتضاح مشتری پر شده است. از این رو ، هنگام انتخاب کارگزاران CFD ، معیار کاملاً بزرگی برای ما است.

چیزی که ما در مورد AxiTrader کاملاً دوست داشتیم این است که آنها کاملاً باز و شفاف هستند. آنها تعدادی روش دارند که به وسیله آنها می توانید با سریعترین تماس تلفنی با آنها تماس بگیرید.

آنها بیش از 10 شماره تلفن رایگان مختلف دارند که در صورت داشتن مشکل در حساب خود می توانید در هر زمان از روز (دوشنبه تا جمعه) با آنها تماس بگیرید. این مناطق در تعدادی از مناطق مختلف مستقر هستند و این بدان معناست که شما از پشتیبانی زبان محلی برخوردار خواهید شد.

شماره تلفن رایگان استرالیا است 1300 888 936 و شماره بین المللی بدون هزینه است +61 2 9965 5830.

شماره تلفن رایگان Axi

شماره های شماره تلفن رایگان در AxiTrader

اگر کمی سنتی تر هستید ، می توانید از ایمیل های پشتیبانی ویژه مشتری آنها استفاده کنید. می توانید مستقیماً در [email protected]. ما این را آزمایش کردیم و توانستیم در کمتر از یک ساعت پاسخ دهیم.

متناوباً ، اگر نمی خواهید منتظر پاسخ در ایمیل باشید ، همیشه می توانید با آنها از طریق چت زنده صحبت کنید. ما نیز از این استفاده کردیم و توانستیم از طریق نمایندگی در AxiTrader پاسخ فوری بگیریم.

آنچه که واقعاً آلبالو را برای ما بالا می آورد این واقعیت بود که آنها کاملاً آزاد برای بازرگانانی بودند که به مدیر حساب های خود در دفاتر مراجعه می کنند. این مسئله بر استدلال “لمس شخصی” آنها اهمیت بیشتری می بخشد اما برای اطمینان از حضور مدیر آنها باید قبل از ورود تماس بگیرید.

بستر معاملاتی MT4

از نظر سیستم عامل و فناوری تجارت در AxiTrader ، آنها از نرم افزار MT4 استفاده می کنند. بیشتر معامله گران بدون شک از این بستر آگاهی خواهند داشت و بسیاری از آن در سایر کارگزاران استفاده کرده اند.

برای کسانی که نمی دانند ، MT4 یک برنامه تجارت شخص ثالث است که توسط شرکتی به نام توسعه یافته است متا نقل ها. این یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای تجارت خارجی است که در حال حاضر در بازار موجود است.

پلت فرم MT4 نیز بسیار پیشرفته تر از هر فناوری دیگری است که توسط یک کارگزار در داخل ساخته شده است. این مجموعه از قابلیت های نمودار و همچنین تجزیه و تحلیل فنی است. همچنین به شما امکان می دهد رباتهای خود یا “EA” خود را کدگذاری کنید تا تجارت خود را انجام دهید.

مشتری PC MT4 Platform

رابط کاربری پلت فرم MT4 در PC Client

پلت فرم MT4 برای خرید و فروش از طریق مرورگر وب یا از طریق رایانه در دسترس است. مورد دوم برای بارگیری در پلتفرم AxiTrader در دسترس است و برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک در دسترس است.

گرچه بسیار خوب است که شما گزینه های زیادی برای خرید و فروش با MT4 دارید ، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که نسبت به مشتری کامپیوتر اشتباه کنید. این به این دلیل است که تکمیل نمودار شما در این مورد آسان تر است و تأخیر بسیار کمتری نسبت به نسخه وب دارد.

نسل بعدی MT4

AxiTrader یکی از معدود دلالانی است که شروع به ارائه پلتفرم NextGen MT4 می کند. این شامل تعدادی ابزار و ویژگی دیگر است که در بستر استاندارد پیدا نخواهید کرد. نمونه زیر برخی از آنهاست:

 • شاخص احساس: مشاهده سایر معامله گران برای کسب اطلاعات بیشتر
 • تاجر همبستگی: فرصت های جدید را امتحان کنید و هزینه های مدیریت را کاهش دهید
 • مدیر هشدار: به خود کنترل بیشتری درباره انواع هشدارهایی که تنظیم می کنید و چقدر قدرتمند هستند ، بدهید.
 • تقویم اقتصادی: شما می توانید هشدارهای خود را برای رویدادهای بزرگ اقتصادی که در آینده رخ می دهد تنظیم کنید
 • پنجره ترمینال جدید: ویژگی های بیشتر پس از تجارت از جمله مدیریت OCO ، هشدارها ، الگوها و عملکردهای گروه.
 • مجله تجارت خودکار: تجزیه و تحلیل و گزارش گیری را از طریق مجله تجارت پیشرفته بهبود ببخشید.
 • نقشه جلسه: نقشه تعاملی که نشان می دهد کدام بازارها در حال حاضر برای کسب و کار باز هستند.
 • مدیر کوچک: با سرعت بیشتری نسبت به قبل وارد معاملات شوید و از آن خارج شوید.

پلتفرم Next Gen MT4 در دسترس همه مشتریانی است که AxiTrader دارند بیش از 1000 دلار در حساب آنها البته می توانید از قبل با یک حساب آزمایشی رایگان آن را بهم بزنید.

MT4 موبایل

برای آن دسته از معامله گرانی که به طور مداوم در حال حرکت هستند ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که پلت فرم MT4 در دستگاه تلفن همراه شما نیز پشتیبانی می شود. Metaquotes برنامه های MT4 را برای هر دو دستگاه iOS و Android توسعه داده است.

هنگامی که آن را بر روی دستگاه خود نصب می کنید ، از طریق اطلاعات حساب MT4 شما به سرور AxiTrader متصل می شود. این یک ویژگی کاملاً گسترده برای یک برنامه تجارت موبایل دارد. به عنوان مثال ، شما هنوز هم می توانید بسیاری از نمودارها را انجام دهید و همچنین بسیاری از مطالعات را انجام دهید.

با این حال ، ما ترجیح می دهیم در بیشتر معاملات پیشرفته از مشتری PC استفاده کنیم. هنگامی که از تلفن همراه استفاده می کنید باید با مشکلات اتصال بالقوه مقابله کنید ، نیازی به ذکر مشکل نصب خطوط مرجع در رابط تلفن همراه نیست.!

AxiTrader Autochartist

مورد دیگری که AxiTrader برای همه مشتریان آنها به صورت رایگان در نظر گرفته است Autochartist آنها است. این ابزاری است که بازار را اسکن کرده و به دنبال فرصت های تجاری بالقوه یا تنظیمات سودآور بر اساس سطح مقاومت است.

این یک پلاگین MT4 است که نصب آن نسبتاً آسان است و به 11 زبان مختلف ارائه می شود. همچنین از طریق یک رابط کاربری واحد مدیریت می شود که می توانید متناسب با فضای تجارت خود تنظیم کنید.

Axitrader Autochartist

رابط کاربری AxiTrader Autochartist

وقتی آن را باز کردید و فرصتی بالقوه برای معامله یافتید ، می توانید به سرعت دکمه “نمایش” را بزنید و نمودار مورد نظر را باز می کند. درصورتی که هنوز تجارت را مطلوب می دانید ، می توانید به سرعت تجارت خود را انجام دهید.

همچنین می توانید از تجزیه و تحلیل نوسانات استفاده کنید که به شما کمک می کند سطح خروج واقع بینانه ای را که براساس شرایط فعلی بازار است تنظیم کنید. اگر می خواهید هشدارهایی را برای این فرصت ها دریافت کنید در حالی که از میز کار خود دور هستید ، می توانید آنها را به ایمیل خود ارسال کنید.

پلاگین های شخص ثالث

به منظور شیرین سازی بیشتر معامله برای همه معامله گران ، Axitrader ادغام هایی را برای تعدادی از خدمات تجارت شخص ثالث ایجاد کرده است.

این در واقع یک لیست قابل توجه از خدمات است که از نرم افزار کپی تجاری گرفته تا تجارت اجتماعی و نرم افزار تجزیه و تحلیل تجارت را شامل می شود. برخی از این خدمات برای معامله گران حرفه ای نیز به خوبی شناخته شده است.

از این رو ، اگر قبلاً با یکی از این ارائه دهندگان حساب کاربری دارید ، می توانید حساب خود را با آنها پیوند دهید. اگر حساب کاربری ندارید ، می توانید به راحتی از وب سایت AxiTrader یک حساب کاربری ایجاد کنید.

دوپلیتراد

Duplitrade به شما امکان می دهد اقدامات سایر معامله گران متخصص در سیستم عامل را مستقیماً در حساب معاملاتی خود تکرار کنید. این معامله گران بر اساس پایگاه داده معامله گران موفق توسط Duplitrade انتخاب می شوند.

پس از ایجاد یک حساب در Duplitrade ، این سیگنال ها به طور مستقیم به حساب تجارت Axi شما در رابط MT4 ارسال می شوند. این ابزار همچنین به شما امکان می دهد تا بازده سایر معامله گران موجود در سیستم عامل را بهتر تحلیل کنید.

Duplitrade یک ویژگی اضافی است که به طور رایگان به تمام مشتریانی که AxiTrader دارند ارائه می شود بیش از 5000 دلار در حساب آنها البته می توانید آن را به صورت آزمایشی نیز تست کنید تا مطمئن شوید برای شما مناسب است.

معامله

Tradency یک نرم افزار معروف معاملات آینه است. این به شما امکان می دهد استراتژی های معاملاتی گروهی از تجار حرفه ای را دنبال کنید. همچنین می توانید از استراتژی های الگوریتمی استفاده کنید که توسط همین متخصصان توسعه یافته اند.

بنابراین ، Tradency پلی است بین این توسعه دهندگان خبره و حساب تجاری شما. این اجازه را به این توسعه دهندگان خبره می دهد تا الگوریتم های معاملاتی کاملاً تست شده خود را بسازند. می توانید به صورت خودکار این موارد را به صورت زنده در حساب خود اجرا کنید یا می توانید انتخاب کنید که توسعه دهندگان منتخب را کپی کنید.

زولوتراد

اگر شما فردی هستید که دوست دارید ایده های خود را از معامله گران دیگر پس بگیرید ، ممکن است قدردان باشید زولوتراد. این برترین پلت فرم معاملات اجتماعی و آنلاین در جهان است. همچنین می تواند برای اهداف تجارت کپی استفاده شود و معامله گران بر اساس “ZuluRank” در سیستم عامل رتبه بندی می شوند.

همچنین می توانید از برخی دیگر از ویژگی های زیبا در Zulutrade از جمله مجموعه مدیریت حساب که به ابزارهای پیشرفته مدیریت ریسک مجهز است ، استفاده کنید. به عنوان مثال ، “Zuluguard” ابزاری برای مدیریت ریسک است که شما را در برابر نوسانات شدید محافظت می کند.

PsyQuation

این یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های تجزیه و تحلیل داده در جهان برای بازرگانان خرده فروشی است. این از برخی از پیچیده ترین الگوریتم ها استفاده می کند که سبک تجارت شخصی شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما نکات و نکاتی درباره نحوه بهبود آن را ارائه دهد..

این نه تنها تاریخ معاملات شما را تجزیه و تحلیل می کند و هم در این مورد پیشنهادهایی ارائه می دهد بلکه از داده های معاملات تجاری که طی سالهای گذشته جمع آوری کرده است نیز استفاده خواهد کرد. این می تواند با ارائه پیشنهادهایی که می تواند عملکرد تجاری شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد ، به شما کمک کند.

PsyQuation در AxiTrader

PsyQuation در Axitrader

همچنین می توانید سیستم عامل را طوری تنظیم کنید که از طریق برنامه ، ایمیل یا پیام کوتاه اعلان دریافت کند. این هشدارها می توانند در سطح روزانه تنظیم شوند تا پیشنهادهای به روز برای بهبود معاملات شما ارائه شود.

در آخر ، اگر فکر می کنید که معاملات شما چشمگیر است ، همیشه می توانید داده های معاملاتی خود را صادر کرده و از آنها برای تأمین بودجه خارجی سرمایه گذاران استفاده کنید. این می تواند از طریق برنامه AxiSelect باشد.

مطالب آموزشی

همیشه وقتی کارگزار منابعی را شامل می شود که به معامله گران مبتدی در بین ما کمک می کند تجارت فارکس و CFD را بهتر درک کنند ، همیشه مفید است. AxiTrader از این نظر مستثنی نیست.

آنها تعدادی از راهنماها ، فیلم ها و منابع را در وب سایت خود گنجانده اند که در معامله گران با سطح مهارت های مختلف قرار دارند. در زیر برخی از این مواد آورده شده است:

اصول اولیه

این مفاهیم ابتدایی در معاملات فارکس و CFD را شامل می شود. این یک لیست از توضیحات و توضیحات مفید به شما می دهد که می تواند برخی از اصطلاحاتی را که هنگام معامله در هر سیستم عامل فارکس با آن روبرو خواهید شد را بشکند..

آنها همچنین برخی از مهمترین مکانیک های CFD را به شما راهنمایی می کنند. این می تواند مفید باشد در هنگام محاسبه حاشیه شما و درک اینکه چگونه حرکت قیمت در دارایی می تواند بر PnL شما تأثیر بگذارد.

سرانجام ، آنها همچنین واژه نامه ای دارند که برخی از اصطلاحاتی را که ممکن است قبلاً درباره آنها نشنیده باشید را پوشش می دهد.

مرکز یادگیری

برای آن دسته از تجار که ترجیح می دهند فیلم ها را برای راهنمایی تماشا کنند ، AxiTrader مجموعه ای از آموزشهای ویدئویی را در صورت تقاضا در نظر گرفته است. این آموزشها به تجار تازه وارد پلتفرم MT4 در مورد چگونگی راه اندازی و استفاده بیشتر از عملکرد آن کمک می کند.

اگر ترجیح می دهید نسخه چاپی دریافت کنید که می توانید آن را برای خواندن آفلاین بارگیری کنید ، این کتاب شامل کتاب الکترونیکی رایگان آنها است. این در واقع به صورت رایگان در دسترس است و هر کسی می تواند آن را بارگیری کند. برای ارسال کتاب الکترونیکی باید اطلاعات تماس خود را تحویل دهید. ما این کتاب را بارگیری کردیم و به نظر می رسد که کاملاً موجود و استاندارد باشد (راه حل سفارشی نیست).

آنها همچنین بخشی دارند که برخی از آخرین تنظیمات نمودار را از منظر تجزیه و تحلیل فنی پوشش می دهد. با این حال ، به نظر می رسد این کاملا قدیمی است و از اکتبر سال 2018 به روز نشده است.

تقویم اقتصادی فارکس

مورد دیگری که به احتمال زیاد می خواهید از آن استفاده کنید تقویم اقتصادی است. این موارد برای معامله گران فارکس کاملاً استاندارد است و برای علامت گذاری تمام اعلان های مهم اقتصادی که طی هفته ها / ماه های آینده ارائه می شود استفاده می شود.

این برای معامله گران مفید است تا خطر خود را در مورد اخبار احتمالی بازار کنترل کنند. کسانی که دوست دارند با استفاده از یک استراتژی رانندگی در رویدادها تجارت کنند نیز می توانند از آن استفاده کنند. آنها بیش از حد نوسانات بازار ایجاد شده توسط اشتباه یا فروش بیش از حد پیش بینی شده را معامله خواهند کرد.

در حالی که تقویم اقتصادی ابزاری عالی برای داشتن در وب سایت AxiTrader است ، اما می توانید آنها را واقعاً به هرجای دیگر برسانید. به عنوان مثال ، شما همیشه می توانید از تقویم اقتصادی در استفاده کنید مالی یاهو.

میزبانی VPS

معامله گرانی که دوست دارند الگوریتم های معاملاتی خود را بسازند و Expert Advisors معمولاً برای اجرای اسکریپت های خود تمایل به خرید سرور VPS دارند. این به این دلیل است که اینها 24/7 در حال اجرا هستند و زمان خرابی بسیار کمی دارند.

علاوه بر این ، با توجه به اینکه این VPS ها در مراکز داده با سرعت بالا قرار دارند ، هنگام اجرای معاملات ، تأخیر بسیار کمی دارید. این امر به ویژه برای آن دسته از بازرگانانی که از الگوریتم های معاملاتی با فرکانس بالا استفاده می کنند بسیار مهم است.

ForexVPS.net میزبان AxiTrader

مزایای میزبانی ForexVPS.net

AxiTrader با میزبان ارائه دهندگان VPS کار می کند که می توانند به شما در راه اندازی حساب های میزبانی وب کمک کنند. علاوه بر این ، برای آن تاجران که بیش از تجارت می کنند 20 لات در هر ماه تقویمی ، Axi حساب شما را با 34.99 دلار اعتبار پرداخت می کند که می تواند برای پرداخت هزینه میزبانی استفاده شود.

این می تواند یک راه حل جذاب برای آن دسته از بازرگانان حرفه ای باشد که حجم بالایی را از طریق الگوریتم های خود انجام می دهند.

آنچه دوست نداشتیم

در حالی که موارد زیادی در مورد AxiTrader دوست داریم ، چند مورد وجود دارد که ما کاملاً ناامیدشان کردیم.

اولاً ، ما تعجب کردیم که دیدیم آنها هیچ یک از سهام یا سهام خاص در دسترس نیستند تا بتوانند کالای عرضه شده خود را تجارت کنند. این روزها برای دلالان آنلاین کاملاً استاندارد است و ممکن است در مورد معامله گران سهام آنها را آزار دهد.

ثانیا ، اگرچه آنها معاملات ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهند ، اما سطح حاشیه بسیار ناامید کننده است. با 80٪ حاشیه در همه جفت های رمزنگاری ، به این معنی است که شما فقط یک اهرم موثر در حدود 1.25x دریافت می کنید. برای آن دسته از معامله گرانی که خواهان اهرم های بیشتری هستند ، باید مواردی مانند IQ Option و Plus500 را امتحان کنند.

ما همچنین کاملاً ناامید شدیم که اگرچه آنها دارای طیف وسیعی از مطالب آموزشی بودند ، اما هیچ دوره زنده یا وبینار وجود نداشت. این کارگزاران توسط بسیاری از کارگزاران دیگر ارائه می شود و راهی عالی برای پشتیبانی مداوم از تجار است.

سرانجام ، AxiTrader هنوز در بازارهای بزرگ در مناطقی مانند ایالات متحده و کانادا قابل دسترسی نیست. این ممکن است فرصت های رشد آنها را در سطح جهانی محدود کند.

نتیجه

بررسی ما نشان داده است که AxiTrader یک کارگزار صادق ، قابل احترام و باسابقه است. کارگزار بیش از 10 سال از فعالیتش می گذرد و به طور واضح جایزه هایی را که به آن اعطا شده کسب کرده است.

به نظر می رسد که آنها یک بسته تجارت دوستانه مبتدی با خدمات مشتری شخصی را با امنیت یک نام تجاری بین المللی کاملاً تنظیم شده ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها یک سری ویژگی های دیگر دارند که تاجران حرفه ای را در بین شما راضی می کند.

البته برخی زمینه ها برای بهبود وجود دارد زیرا مربوط به پوشش دارایی و مواد آموزشی آنها است. با این حال ، اصلاح این نسبتاً آسان است و ممکن است با درخواست کافی ، آنها را شامل شود.

بنابراین ، آیا باید AxiTrader را در نظر بگیرید?

خوب ، اگر به دنبال یک کارگزار کاملاً منظم و کاملاً منظم با پشتیبانی مشتری قوی و ارائه یک محصول مناسب هستید ، می تواند کارگزار شما باشد.

هشدار : تجارت CFD بسیار خطرناک است. اطمینان حاصل کنید که مدیریت ریسک کافی را انجام می دهید

تصویر ویژه از طریق AxiTrader

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map